Sari la conținut

Intalnire Fz-risti


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

de noi xcum nu scapati ... facem un fel de "concurs" ... cu nr de participanti/participante ?! sa vedem care-si adjudeca jocul de intalnire?

 

Maaa, pe tine te mananca, si nu stii cum sa te scarpini! :D) :D)

Pai, ca sa fie numaratoarea corecta, la fiecare doua GS-uri numarati un Fazer. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

de noi xcum nu scapati ... facem un fel de "concurs" ... cu nr de participanti/participante ?! sa vedem care-si adjudeca jocul de intalnire?

 

prietene, vezi ca ai gresit sectiunea. Incearca aici. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zircoane, vad ca stai cu ochiul pe aici... miercuri poate ne onorezi si pe noi cu prezenta, ca nu te-am mai vazut demult pe Fazer. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zircoane, vad ca stai cu ochiul pe aici... miercuri poate ne onorezi si pe noi cu prezenta, ca nu te-am mai vazut demult pe Fazer. :D

 

sa vina joi, zic...asta daca nu cumva vrea sa sa bata cu ducatristii. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa vina joi, zic...asta daca nu cumva vrea sa sa bata cu ducatristii. :D

 

Pai sa vina si miercuri cu aia alba (sa vaza si ducatistii ce-i ala motor) si joi cu aia neagra! :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miercuri ? Ati acaparat Academia in ambele zile sau ce ?

Am umblat mai mult pe R din motive de scurt instalatie electrica si lipsa ITP la FZ. Bine, nici acum n-am ITP-ul facut, sa vad cum il pot aranja ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar intalnirea celor cu r6 nu e sau nu stiu eu? :lol: ca incep sa ma simt diferita printre FZ-uri :ph34r:

 

Pai fz-ul incepand cu 2004 are motorul de pe r6, asa ca nu trebuie sa te simti rau. Plus ca la intalnirile de fz esti bine venita. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

 

Maine o sa apar si eu cu ea, belita si zgariata, dar deplasabila, plus ca vreau tot maine sa ajung si la firma de asigurari sa deschid si eu dracu odata dosarul de dauna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, ca sa fie numaratoarea corecta, la fiecare doua GS-uri numarati un Fazer. :P

si daca pe un GS vin 2 tipe ... ala il pui cat 2 fazer-e ? :ph34r:) daca tot vrei corectitudine ....

Mesaj completat

Salutare.

 

Maine o sa apar si eu cu ea, belita si zgariata, dar deplasabila, plus ca vreau tot maine sa ajung si la firma de asigurari sa deschid si eu dracu odata dosarul de dauna.

SDS-ule vino cu GS-ul ala de ti-l tunashi ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si daca pe un GS vin 2 tipe ... ala il pui cat 2 fazer-e ? :ph34r:) daca tot vrei corectitudine ....

Stii bancul ala cu blondele, camila si exclamatia de la final: "Uite o camila cu doua pisde?" :lol: Insert GS in loc de camila :P .

 

Salutare.

Maine o sa apar si eu cu ea, belita si zgariata, dar deplasabila, plus ca vreau tot maine sa ajung si la firma de asigurari sa deschid si eu dracu odata dosarul de dauna.

SDS-ule, da-l dreaq de plastic, ca ala se face, moralul tau sa nu fie sifonat... si vorba aia, Academia a mai vazut Fazere sifonate :P .

Mesaj completat

Si bancul, pentru cine nu-l stie.

Doua blonde intr-o oaza in Sahara inchiriaza o camila sa faca o excursie. Se suie amandoua pe camila si ajung la alta oaza unde innopteaza. Peste noapte camila fuge, asa ca astea o iau la picior in continuare, pana la urmatoarea oaza unde reclama disparitia camilei.

Ala de acolo le intreaba "Ceva semne particulare, ca sa identificam camila?"

Una din blonde, dupa un timp de gandire: "Are doua cocoase".

Cetateanu': "Stiti, la noi cam toate camilele au 2 cocoase"

Stau blondele si se mai strofoaca "Aaa, stim, are 2 piz*e!"

Cetateanu':"Nu se poate doamnelor, cine v-a zis asa ceva???"

Blonda:"Pai in oaza de plecare l-am auzit pe unul zicand: <<Uite o camila cu doua piz*e!>>"

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i a bine. Cer inapoi banii de benzina pana la Academie!

Pai ce facem, ma carambolesc pana acolo cu tot cu Pisi proaspat spalata si dau doar de doua fete, o GSista si o R6ista. O adevarata rusine! Speram si eu sa-mi descant ochiul cu ceva prezenta feminina si cand colo tot felul de barbosi care mai de care mai vesel. Plus ca au aparut si uratii cu hondele touring si se stie ca femeile fug de astia ca dracu' de tamaie!

Editat de Zircon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...