Sari la conținut

Intalnire Fz-risti


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

cine se anunta pentru Joi, pentru ca vorbeam cu Metal Heart si am zis sa incercam sa ne organizam de un weekend, macar, intre fz-risti. 5-6 daca suntem asta e. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cine se anunta pentru Joi, pentru ca vorbeam cu Metal Heart si am zis sa incercam sa ne organizam de un weekend, macar, intre fz-risti. 5-6 daca suntem asta e. ;)

ma anunt si eu pt azi ca tot nu am fost niciodata, vin si eu sa vad cum e. numai sa gasesc pe cineva.

Editat de motoREA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu durere-n suflet, va anunt ca azi nu pot lua parte la discutiile ce vor avea loc la Academine ;) . Maine plec intr-un mic concediu de weekend si diseara am oaresce lucruri de pus la punct!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu durere-n suflet, va anunt ca azi nu pot lua parte la discutiile ce vor avea loc la Academine ;) . Maine plec intr-un mic concediu de weekend si diseara am oaresce lucruri de pus la punct!

 

avand in vedere acest anunt, se mai anunta cineva pt astazi, ca sa nu ma plimb degeaba pana la academie. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere acest anunt, se mai anunta cineva pt astazi, ca sa nu ma plimb degeaba pana la academie. ;)

 

Eu vin sigur, doar ca trebuie sa ma intalnesc cu cineva prin zona si o sa mai dispar pentru cateva minute, dar sunt la datorie garantat ;)

 

Care ar vrea sa mergem in weekend la Breaza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin sigur, doar ca trebuie sa ma intalnesc cu cineva prin zona si o sa mai dispar pentru cateva minute, dar sunt la datorie garantat ;)

 

Care ar vrea sa mergem in weekend la Breaza?

 

e valabil id-ul de mess de la profil? ca ti-am dat add. Discutam diseara de breaza, daca e. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti sa veniti in weekend la bulgari, ma gasiti acolo ;)

Plec maine dimineata, dar plec cu masina. Nu stiu exact in ce statiune, probabil ca pe la Varna, Balcik, Albena, Nisipuri.. oriunde gasesc cazare ieftina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere acest anunt, se mai anunta cineva pt astazi, ca sa nu ma plimb degeaba pana la academie. ;)

eu o sa intarzii , nu ajung la 7...pe la 8 maxim.oricum trec pe acolo si daca mai sunteti acolo ma opresc, daca nu, altadata ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu o sa intarzii , nu ajung la 7...pe la 8 maxim.oricum trec pe acolo si daca mai sunteti acolo ma opresc, daca nu, altadata ;)

 

in cazut acesta te asteptam. nu fugim. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A zis fata ca vine si s-au strans sacalii ;)

 

n-ai nimerit-o. Pentru ca vreo 2 nu intra pe forum, iar eu cu SDS-ul ne anuntasem. :D nu fi trist ca tu ai lipsit. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-ai nimerit-o. Pentru ca vreo 2 nu intra pe forum, iar eu cu SDS-ul ne anuntasem. :) nu fi trist ca tu ai lipsit. :cheers:

Iar al III-lea (adica eu :D ) n-a intrat pe forum exact de data asta, ca daca intra, venea cu flori de coltz sau alt gen rezistent la vant :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu sunt antisocial si cam nesociabil, nu prea vin la intalniri. Si oricum, ieri a trebuit sa ajung de urgenta la dentist :)

 

 

:cheers: si eu sunt la fel!!! :D

 

nimeni nu-i perfect. Cu exceptia mea, desigur. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In schimb, vin eu... si cu carena proaspat vopsita si reparata. Din pacate, tot a reusit sa-mi vada cineva mandra asa, in varianta asta binecunoscuta de "Cerb". Joi la Arc m-am intalnit cu un fazerist ce tradase ordinul si venise cu motor de fitze :(

 

PS: Zircoane, daca nu-ti tii pliscul, te voi face sa suferi! :cheers:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...