Sari la conținut

Intalnire Fz-risti


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 793
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Joi ceva / cumva / careva, ca doar a mai iesit soarele si pe strada noastra.......si poate mergem sa ne racorim si noi cu un suc sau c-o blonda :laugh: (binenteles fara alcol) sau poate tragem si o tura :laugh: pe la AMKART......a, ce ziceti?

 

Azi am mai gasit unul de-al nostru, vecin prin zona cu nenea Florin si poate vine si el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt si eu tot un FZ-ist

 

detin un fazer de 1000 din 2007

 

adica un FZ1 :laugh:

 

daca iesiti pe undeva si aveti bunavointa de a ma chema si pe mine, cu mare placere vin

 

0723.040.287 Gabone

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt si eu tot un FZ-ist

 

detin un fazer de 1000 din 2007

 

adica un FZ1 :laugh:

 

daca iesiti pe undeva si aveti bunavointa de a ma chema si pe mine, cu mare placere vin

 

0723.040.287 Gabone

Bine ai venit printre noi,...am vazut azi la DRPCIV Pipera( inmatriculari) un FZ1 rosu= erai tu?

Poate daca ai vazut, in general noi ne stangem joia in fata la Academia Militara pe la ora 17, unde mai vorbim de una, de alta, cu posibile plimbari prin zona sau cu planuri pentru weekend.

 

Numai bine si te asteptam joi :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit printre noi,...am vazut azi la DRPCIV Pipera( inmatriculari) un FZ1 rosu= erai tu?

Poate daca ai vazut, in general noi ne stangem joia in fata la Academia Militara pe la ora 17, unde mai vorbim de una, de alta, cu posibile plimbari prin zona sau cu planuri pentru weekend.

 

Numai bine si te asteptam joi :laugh:

 

nu chiar 17...de pe la 18 incepe sa apara lumea. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu chiar 17...de pe la 18 incepe sa apara lumea. :laugh:

Am vrut sa zic ora 19 dar cred ca ma gandeam in alta parte, :laugh: am luat-o razna.

Mesaj completat

Azi mai apare cineva?

Mesaj completat

23.07.2009

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Bai, daca termin treaba in timp util si nu ma duc sa-mi iau laptop (pe care-l astept mai mult ca p'ala micu') ma bag si eu.

 

PS: maine mai pe seara dati un telefon la politie in care anuntati ca la garaj la Florin e bomba si ca are instalatie chimica de facut extasy si foloseste imigranti adusi pe naspa din China si Sri Lanka si pe deasupra mai face si videochat fraudulos sa-si scoata bani cu bietii oameni... Poate asa vine si el la intalnire! :angry:

 

BTW, maine, daca ajung, o sa aveti ocazia sa ascultati Fazerul meu in varianta silentioasa... am vandut toba de pe el!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: maine mai pe seara dati un telefon la politie in care anuntati ca la garaj la Florin e bomba si ca are instalatie chimica de facut extasy si foloseste imigranti adusi pe naspa din China si Sri Lanka si pe deasupra mai face si videochat fraudulos sa-si scoata bani cu bietii oameni... Poate asa vine si el la intalnire! :

 

Anuntam si televiziunile :laugh: , in special REALITATEA TV :cheers: (prieteni stiu de ce) , sa vada tot poporul ce se intampla acolo :lol:

Mesaj completat

BTW, maine, daca ajung, o sa aveti ocazia sa ascultati Fazerul meu in varianta silentioasa... am vandut toba de pe el!

 

Acum face ca un bondar, :laugh: zzzzzzzzzzzzzzm

Mesaj completat

Bai Claudiule, eu m-am gandit sa schimbam locul de intalnire daca in continuare nu mai vin VIP-urile :angry: , ...............a, ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Claudiule, eu m-am gandit sa schimbam locul de intalnire daca in continuare nu mai vin VIP-urile :angry: , ...............a, ce zici?

 

Pai, daca e p'asa hai sa o facem lunara, macar asa, odata pe luna, poate e mai usor pentru unii sa vina. Saptamanal a devenit boring, deja in afara de mine, de tine si de Ripperu rar se anunta si alte prezente. Sa zicem... prima joi din luna.

Alta locatie? Pai unde sa fie? In carciuma la Ursu? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, daca e p'asa hai sa o facem lunara, macar asa, odata pe luna, poate e mai usor pentru unii sa vina. Saptamanal a devenit boring, deja in afara de mine, de tine si de Ripperu rar se anunta si alte prezente. Sa zicem... prima joi din luna.

Alta locatie? Pai unde sa fie? In carciuma la Ursu? :laugh:

 

Luam maine o decizie :cheers:

Mesaj completat

in afara de voi cei cu 2 in linie, ma gandeam la colegii cu 4 in linie de la Yamaha. :angry:

Voi stiu ca sunteti mai harnici.

 

Lasa ca e loc pentru toata lumea.

Mesaj completat

si inca ceva ,care stii un GPS ieftin si bun ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: maine mai pe seara dati un telefon la politie in care anuntati ca la garaj la Florin e bomba si ca are instalatie chimica de facut extasy si foloseste imigranti adusi pe naspa din China si Sri Lanka si pe deasupra mai face si videochat fraudulos sa-si scoata bani cu bietii oameni... Poate asa vine si el la intalnire! :lol:

 

:angry:

:cheers: :laugh: Mai nou si filme XXL. Super tare. Da, super fraza. Promit ca azi vin, am doi clienti azi unul la ora 17 si unul la 18. Termin cu ei ma spal si hop cu Nanuk la academie.

Mesaj completat

Anuntam si televiziunile , in special REALITATEA TV (prieteni stiu de ce) , sa vada tot poporul ce se intampla acolo

Mesaj completat

 

 

Acum face ca un bondar, :laugh: zzzzzzzzzzzzzzm

Mesaj completat

Bai Claudiule, eu m-am gandit sa schimbam locul de intalnire daca in continuare nu mai vin VIP-urile , ...............a, ce zici?

 

Astia de la Realitatea o sa vina cu elicopteru' !!!!

Putem muta intalnuirea la mine la garaj, ce ziceti? :

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Termin cu ei ma spal si hop cu Nanuk la academie.

 

Sfinte ca*at!!!!! Un asemenea eveniment iar eu am tricoul necalcat si-s nebarbierit!!!!

 

:angry: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sfinte ca*at!!!!! Un asemenea eveniment iar eu am tricoul necalcat si-s nebarbierit!!!!

 

:angry: :cheers:

 

ce noroc pe mine ca is acasa...apuc sa ma fac prezentabil, nu de alta dar poate iar facem impresie proasta si nu mai ne viziteaza Florin. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce noroc pe mine ca is acasa...apuc sa ma fac prezentabil, nu de alta dar poate iar facem impresie proasta si nu mai ne viziteaza Florin. :laugh:

 

La cate absente am avut anul asta nici nu pot ridica capul din pamant. Asa dati cu mistoul ca merit. :angry: :cheers:

Va accept asa cum sunteti indiferent de situatie.

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cate absente am avut anul asta nici nu pot ridica capul din pamant. Asa dati cu mistoul ca merit. :angry: :cheers:

Va accept asa cum sunteti indiferent de situatie.

 

Florine, eu in locul tau , de rusine as baga capul in nisip ca strutul :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...