Sari la conținut

Intalnire Fz-risti


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 793
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ma mai gandesc, asta mica e murdara rau si nu da bine in poza :agree:

 

Mie-mi spui?!?!? Plus ca a mea are si placutele uzate, umblu cu alea bune sub sa, ca n-am timp sa le schimb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 19.30 urcam spre drumul taberei, la academie si nu era nici macar un motociclist stingher :cheers: ati fugit cam repede azi. la 19 era plin, dar ma grabeam , am zis ca ma opresc la intoarcere...dar nu mai aveam la cine :cheers:

Am plecat mai devreme de data asta la o terasa pe la stadionul national...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Copaci? :cheers:

Nu, la terasa din stanga intrarii in stadion. Data viitoare mergem la terasa "La copaci" ca lu bengosu, frumosu :cheers: ................( ma abtin totusi) de Florin nu prea i-a placut acolo.

Editat de SDS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data viitoare mergem la terasa "La copaci" ca lu bengosu, frumosu :cheers: ................( ma abtin totusi) de Florin nu prea i-a placut acolo.

 

Nu tati... data viitoare la terasa aia unde se fac mici si ceafa de porc langa bazinul de innot de la Stadionul National, bere ieftina, suc ieftin... mici buni. Daca nici asa nu-i convine, atunci bere la coltul blocului cu tartitza pe bordura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu tati... data viitoare la terasa aia unde se fac mici si ceafa de porc langa bazinul de innot de la Stadionul National, bere ieftina, suc ieftin... mici buni. Daca nici asa nu-i convine, atunci bere la coltul blocului cu tartitza pe bordura.

Mergem :cheers:

Mesaj completat

Mergem :cheers:

 

Sa bem si noi:

 

post-40304-1252999556_thumb.jpg

 

 

Cica trei blonde pe plaja.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. ce ziceti sa ne dam pe Selena la Bacau wknd asta? eu plec sambata dimineata si ma intorc duminica, m-am gandit sa inchei in forta sezonul, cat mai e vremea buna.

am postat si la Intalniri, care e interesat sa posteze acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici una nici alta, am ceva treburi zilele astea, bine nu ma ascund o vopsesc zilele astea, negru cu perle rosii :D :)

 

Buey, jnebun?!?!? Cum sa o vopsesti frate, daca o ai in vanzare, o sa vina toti "cunoscatorii" si cand or sa o vada proaspat vopsita o sa te ia la rost, ca ai cazut cu ea, si d'asta ai vopsit-o :)

 

In alta ordine de idei, la 6 sunt la Academie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, jnebun?!?!? Cum sa o vopsesti frate, daca o ai in vanzare, o sa vina toti "cunoscatorii" si cand or sa o vada proaspat vopsita o sa te ia la rost, ca ai cazut cu ea, si d'asta ai vopsit-o :)

 

In alta ordine de idei, la 6 sunt la Academie.

 

 

Ma gandeam yo :D asa ca nu prea i am mai facut nimic in ultimile saptamani !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Florine, daca nu-i pui si niste Svarovski pe ea, tot degeaba :D) Cred ca o sa fie ultimul racnet, daca scrii si pe codita, undeva, FZ6 Svarovski Edition o sa dai pe spate pe toata lumea buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care vine azi?,...................... si care merge sambata la DACORUM BIKEFEST la Cernica?

 

Motorul mic e destul de curat dupa drumul pe Transfagarasan dar are parbrizul plin de insecte terciuite si nu da bine in poze. Ma mai gandesc :D

Sambata ploua iar daca nu, a merge doar pana la Cernica = weekend ratat.

Editat de Zircon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Florine, daca nu-i pui si niste Svarovski pe ea, tot degeaba :P) Cred ca o sa fie ultimul racnet, daca scrii si pe codita, undeva, FZ6 Svarovski Edition o sa dai pe spate pe toata lumea buna!

 

 

Mda, ar fii o idee :D :) :)

Mesaj completat

ba...zi draq, sa inteleaga toata lumea, ca vrei sa vopsesti mobra de vrei s-o faci ... nu asta (FZ-ul) de vrei s-o vinzi

 

 

Evident ca Hoinarul nu Zeul !!!!!!

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, ar fii o idee :D :P :)

Mesaj completat

 

 

 

Evident ca Hoinarul nu Zeul !!!!!!

 

 

La tine ma refeream, .............ahaaaaaaaaaa, acum inteleg, vrei sa-ti faci Hoinarul sa dai ture pe Amkart, bun asa, sa mi-l imprumuti si mie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...