Sari la conținut

Intalnire Fz-risti


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 793
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Adica J&B :alcy:

 

Vino tu cu o sticla de J&B ca mai vin si eu cu una. Numa' sa ne primeasca Ripperu' la el sa le bem! :bow: si mai aduc si pungi de gheata.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dau si eu cu subsemnatu'. Dar s-ar putea sa se contureze ceva de munca, si nu stiu cum ajung, in principiu o sa ma descurc eu sa ajung mai devreme sau mai tarziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dau si eu cu subsemnatu'. Dar s-ar putea sa se contureze ceva de munca, si nu stiu cum ajung, in principiu o sa ma descurc eu sa ajung mai devreme sau mai tarziu.

 

Eu ajung "mai devreme".

Daca stii ca nu ajungi, da un telefon... Stii tu de ce :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ma, ca Zircon merge asa, pe muteste, numai cu R1. Noroc ca l-am vazut sambata ca altfel credeam ca a murit. :D Cojo de bine, de rau, mai da cate un telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incredibil, m-a vazut. Am incercat eu sa ma strecor discret (mers in paralel, turat motor, uitat prin viziera lui) dar era impasibil. Privirea inainte, pozitie corecta in sa. Stana de piatra.

 

De fapt nu mai mersesem pe R1 de doua-trei saptamani. Iar vineri expira RCA-ul si asta e, pana la primavara. In schimb FZ6 e motocicleta de zi cu zi :D

Editat de Zircon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incredibil, m-a vazut. Am incercat eu sa ma strecor discret (mers in paralel, turat motor, uitat prin viziera lui) dar era impasibil. Privirea inainte, pozitie corecta in sa. Stana de piatra.

 

De fapt nu mai mersesem pe R1 de doua-trei saptamani. Iar vineri expira RCA-ul si asta e, pana la primavara. In schimb FZ6 e motocicleta de zi cu zi :D

 

Te-am vazut de cum ai iesit, te-am recunoscut dupa... casca, si m-am luat dupa tine, dar cei cu care eram nu prea aveau chef de alergat, asa ca am ramas sa-i astept pe ei. Dupa ce am trecut de tine, am mers usurel, am vazut ca n-ai mai venit. Noi ne-am dus pana la Fundulea si ne-am intors ca incepusera se se aprinda becurile de la benzina :) Eu as fi tinut drumul drept, ca deh, aveam plinul facut, dar nu era dupa mine :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai o sa incepem sa ne adunam pe la 5 si stam acolo pana ne goneste frigul. Dupa aia nu stiu unde mergem, saptamana trecuta n-am fost decat eu cu Cristi in "the Jack" si apoi a venit si Vane si a baut o bere cu noi. Astazi nu stiu pe unde o sa ne ascundem sa ne incalzim oasele. Tu vino la Academie, si vedem unde o apucam dup'aia,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai o sa incepem sa ne adunam pe la 5 si stam acolo pana ne goneste frigul. Dupa aia nu stiu unde mergem, saptamana trecuta n-am fost decat eu cu Cristi in "the Jack" si apoi a venit si Vane si a baut o bere cu noi. Astazi nu stiu pe unde o sa ne ascundem sa ne incalzim oasele. Tu vino la Academie, si vedem unde o apucam dup'aia,

ha! deci ati schimbat ora :D pe la 7 fara ceva era pustiu. am trecut si pe la 6 fara ceva, am vazut cateva motoare , dar nu am putut sa vin atunci si am crezut ca ramaneti macar pana la 7. am fost doar eu si elefantii de la BGS , ca de obicei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...