Sari la conținut

Accident 20.06.2008 - Blv. Expozitiei


id
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 140
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai logic ca nu eram io ala. Daca tu reusesti whellie sau stoppie cu un VN800 Drifter atunci imi scot basca in fata ta. Insa tu, desi nu ai nominalizat pe nimeni, ai spus 90%. Ceea ce e cam acelasi rahat cu 100%. So...m-ai jignit. Get it kiddo? Si stiu ce-ti poate pielea, mai ales cand e acoperita de o camasuta roz....

again , ai impresia ca stii ... nu mai are rost sa ne certam pe probleme procentuale sau vestimentatii ca ocupam degeaba spatiul pe forum

 

sa se continue in spiritul forumului : " s-o omoram pe nenorocita , femeile n-au ce cauta la volan ...yeahhhhh"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

again , ai impresia ca stii ... nu mai are rost sa ne certam pe probleme procentuale sau vestimentatii ca ocupam degeaba spatiul pe forum

 

sa se continue in spiritul forumului : " s-o omoram pe nenorocita , femeile n-au ce cauta la volan ...yeahhhhh"

 

Ma...ca sa ma mentin in trend, 90% din ele nu au ce cauta la volan. In cazul prezentat aici nu prea are tanti aia nici o vina insa. Amicu cu Suzeta trebuia sa beleasca ochii. Punct.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum va spuneam mai devrme "show-ul" de abia incepuse. Acum e in plina desfasurare.

Oare la ce emisiune suntem? "Tradati in orgoliu" , "De 3 ori Raider" , "Din pasiune" , "Momeala" .... ????

Ma bucur ca ma distrez pe un topic de la "Accidente" ca de obicei aici se ridica parul pe mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul prezentat aici nu prea are tanti aia nici o vina insa. Amicu cu Suzeta trebuia sa beleasca ochii. Punct.

 

Pai de nu ai zis mai nene de la inceput asa ??!!

 

GATA !! S-A STRIGAT BINGO ! :) S-A FACUT PACE ! NU MAI POSTATI NIMIC !

 

Si asa era lista de asteptare prea mare pentru bataie a lu' Reverse .... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io sunt curios unde lucreaza reverse sa ma duc sa imi zica in fata ca sunt sobolan de biblioteca....sa zambesc la el si sa plec acasa fericit

:)))))))))))))))

auzi sobolani de biblioteca.....loooooooooooooooool......stai stai ....loooooooooooooooooooooooool

nu ma pot abtine :P)))))))))))))))

da tre sa recunosc ca e curajos :)))))))))))

m-am amuzat copios :))))))))))))))))))

o sa imi schimb semnatura in sobolan de biblioteca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahahaha...am ras cam vreo 30 minute la ce s-a postat in ultimele pagini.

 

Am invatat ceva nou : Oryon e necrofil, Reverse e acelasi ( bine macar ca nu e ca AK_Raptor ), pretzel se baga si el aiurea sa mai pupe o data in fund "Zeul" Reverse si multa multa caterinca. :)

 

si v-am spus povestea asa si-am mai facut un post :P

Editat de Survolaj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pretzel se baga si el aiurea sa mai pupe o data in fund "Zeul" Reverse

 

 

mie mi se pare amuzant cum va flambati toti la caterinca lui reverse. Eu nu fac decat sa torn gaz pe foc pentru deliciul meu. E chiar interesant cum oameni de 25-30 de ani (uneori chiar mai mult) se coboare ca niste derbedei la amenintari de 2 lei pe forum. :) Daca tie (si altora) las impresia ca il pup in fund pe reverse, ei bine, e parerea voastra si aveti tot dreptul la ea. (plus ca dupa ne dam mesaje pe mess si radem...uite de exemplu cum radem acum de tine :P )

 

 

Si tu survolaj? Cum esti? Baiat destept, frumos si pertinent, nu? :)

Editat de pretzeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi se pare amuzant cum va flambati toti la caterinca lui reverse. Eu nu fac decat sa torn gaz pe foc pentru deliciul meu. E chiar interesant cum oameni de 25-30 de ani (uneori chiar mai mult) se coboare ca niste derbedei la amenintari de 2 lei pe forum. :) Daca tie (si altora) las impresia ca il pup in fund pe reverse, ei bine, e parerea voastra si aveti tot dreptul la ea.

 

 

Si tu survolaj? Cum esti? Baiat destept, frumos si pertinent, nu? :)

 

Cum m-a facut mama :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai bine ne vedem noi toti la o bere? sau alte gheyisme d'astea...

 

O poza cu reverse...sa stiti pe cine sa bateti.

 

previa-gearshift.jpg

 

 

(ps. e cel din dreapta jos :) )

 

 

Merge si o bere la o adica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io n-am inteles nimik, daca zici ca cei de pe banda 2 au oprit sa o lase sa treaca iar tu te-ai oprit in fata ei, de ce trebuia aia sa dea inapoi ca sa poti tu sa-ti vezi de drum ? Era coloana de masini inaintea ta pe banda 1 ? Caz in care banuiesc ca puteai si tu sa opresti si s-o lasi p-aia sa treaca , cu atat mai mult cu cat aveai viteza mica si oricum trebuia sa astepti un pic pana se puneau coloanele in miscare...

Eu asa fac!daca vaz ca la o intersectie chiar daca am prioritate sant masini care stau pe banda 2 sau 3 si eu pe banda 1 sau 2 opresc,normal ca nu am vizibilitate si nu stiu de ce au oprit aia.cum ai patit tu ,unu a dat drumul la o conserva de politicos ce este.Caz des intalnit,altadata fii si tu atent la fazele astea si eu cred ca asa trebuia sa faci si tu ,sa opresti nu sa te expui inutil desi recunosc ca ai prioritate dar vezi ce se intampla.Noroc ca nu aveai viteza si ai scapat doar cu atata.Cat despre nesimtirea soferitei,ce sa zic,daca oprea macar sa isi ceara scuze era altceva dar asa merita sa faci o plangere desi fara martori cred ca e mai greu.Succes si atentie inca o data la asemenea faze!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum m-a facut mama :)

 

Se stie! :) Uite mi-a confirmat si "zeul reverse" acum :P

 

 

Merge si o bere la o adica.

berea are proprietati magice de a solutiona, in 90%, orice conflict de pe forum :)

Editat de pretzeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...