Sari la conținut

Ho Si Min


GingiuMingiu
 Share

Postări Recomandate

e un rs de 50 din 97-98 :P

 

Pe tine nu te-a interesat pe topicul asta decat sa arati ce cunoscator esti tu in modele de moto! Nici o parere despre accident. Eu am spus-o. Tu?!

 

Sincer, nu ma intereseaza deloc catzi prostalai fara casca (inclusiv prietenele lor mai tampite decat sunt ei) dau cu mufa de asfalt, aproape zilnic. Cu atat mai mult cu cat trec si pe roshu. eu pentru handicapati fara casca nu ma duc sa donez sange. . Fuck them!!!!

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii chiar merita (fara sa fiu rau....) sa mergi fara nimic pe tine prin jungla asta , e sinucidere curata , dar la romani functioneaza regula " merge si asa...."

Editat de Haurar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Altu' fara casca ? Asa le trebuie. Eu ma coc pe strazi cu armura, casca si genuncherele si ma saluta idioti din astia in slapi, bermude si fara casca. Am inceput sa-i salut si eu cu degetul mijlociu ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Genul asta de personaje creaza imaginea asta pentru scuteristi/motociclisti si anume de inconstienti/donatori de organe/dornici de a epata....

 

Inainte de a-mi cumpara motoreta mi-am cumparat echipament si abia apoi am vazut ce bani mai am incercand sa nu fac compromisuri la calitate pentru nimic... pentru ca indiferent de cati bani iti raman dupa un chilipir, indiferent cat de incomod te simti blindat la 40*C si indiferent daca te dai din placere/pasiune sau pentru impresii si femei.... daca esti mort sau leguma...nu te bucuri de niciunele.

Si nu am facut asta pentru ca imi e teama de mine sau de motoreta.... imi e teama de altii din jurul meu. Eroi de sosea sunt destui......

Editat de BlackLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Altu' fara casca ? Asa le trebuie. Eu ma coc pe strazi cu armura, casca si genuncherele si ma saluta idioti din astia in slapi, bermude si fara casca. Am inceput sa-i salut si eu cu degetul mijlociu ...

O faci pentru binele tau , nu? Iar pentru astia ce poarta gel de par marca NOLAN, bermude SPYKE, slapi ALPINESTAR....cand ii vezi, saluta-i si pt mine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O faci pentru binele tau , nu? Iar pentru astia ce poarta gel de par marca NOLAN, bermude SPYKE, slapi ALPINESTAR....cand ii vezi, saluta-i si pt mine!

 

Ar trebui sa se bage casco pentru capatzini. .L-ai spart, ti se monteaza unul de gaina in loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa se bage casco pentru capatzini. .L-ai spart, ti se monteaza unul de gaina in loc.

esti nebun ma AK :P

Editat de MetalWarrior
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-ai ce sa faci ...cand ejti talentat tre sa te vada lumea ca ai moto/scuter .. cu casca nu-ti vede nimeni moaca..acum o sa ne zambeasca la genu ogrish ...

eu de exemplu nu mai pot sa merg neblindat..nu ma simt in siguranta nici la 40 km/h

a zis careva pe forum ''mai bine mori de cald, decat de tot''

 

se pare ca trebe sa o patesti sa-ti vina mintea la cap, dar pt unii primu accident e si ultimu........

 

atentie cat China, bulan exagerat, echipati-va !!! /cheers :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu platesti casca/manusile/geaca ...platesti cu viata.

 

Acesti "rideri" merita "salutati" cu "degetul mijlociu"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ina o data ma vad silit sa fiu de acord cu AK Raptor. Doamne... parca suntem facuti de acelasi tata raptore... sa mor io!

On topix: Fiecare gaina pe gusa ei piere!

 

O da .. voi doi "We are the fucking law !" .. in fine .. nu vreau sa recunosc dar o fac: Sunt deacord cu ce a comentat AK mai sus ...

 

Sa ma sunati la pomana imi place coliva si mancarea de post de la prosti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O da .. voi doi "We are the fucking law !" .. in fine .. nu vreau sa recunosc dar o fac: Sunt deacord cu ce a comentat AK mai sus ...

 

Sa ma sunati la pomana imi place coliva si mancarea de post de la prosti !

 

 

I-am vazut azi noapte la municipal,amandoi si-au rupt gaturile si unuia i-au cazut dintii din gura.:P

Sper ca si-au invatat lectia si altadata sa fie echipati si atenti in trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ptr ei, unii se pare ca se invata minte the hard way. Probabil sunt niste tineri fara simt de responsabilitate. Parerea mea e ca nu ei sunt vinovati ci parintii care ia cumparat motor copilului si nu s-au gandit sa il educe in purtarea echipamentului. Sper sa scape cu viata, sa se faca sanatosi si sa le fie invatare de minte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe tine nu te-a interesat pe topicul asta decat sa arati ce cunoscator esti tu in modele de moto! Nici o parere despre accident. Eu am spus-o. Tu?!

 

marsh ma jegosule :P

 

frustratule , batranule , tristule , schizofrenicule!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa se bage casco pentru capatzini. .L-ai spart, ti se monteaza unul de gaina in loc.

 

 

degeaba ca nu ar da bani pe casco deoarece "ei e talentati si nu li se poate intamnpla nimic".. in plus daca le-ar pune capete de gaina poate ar face oua si ar deveni folositori...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca e de 50 nu inseamna ca nu trb purtata macar casca...copchii fara minte si fara parinti constienti...de acum vor trage toata viata pt o prostie de o noapte...casca aia nu e nici fita si nici prosteala, dar ce sa-i spui unui mucos cu hormonii roind in el si cu piztipoance care sa-l intarate...sa fie sanatosi ca prosti vor fi toata viata :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca e de 50 nu inseamna ca nu trb purtata macar casca...copchii fara minte si fara parinti constienti...de acum vor trage toata viata pt o prostie de o noapte...casca aia nu e nici fita si nici prosteala, dar ce sa-i spui unui mucos cu hormonii roind in el si cu piztipoance care sa-l intarate...sa fie sanatosi ca prosti vor fi toata viata :P

Dupa cum am mentionat mai sus, exista tot soiul de protectii cu nume consacrate pe care scuteristii si nu numai, le folosesc intr-una. Gel de par NOLAN, bermude SPYKE, slapi(cei mai importanti) ALPINESTAR. M-am saturat sa citesc despre idioti "echipati" in felul asta... voi nu?

Stiu ca par inuman, dar ASA le TREBE'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...