Sari la conținut

De unde imi iau kit de pinioane,lant IEFTIN!


Postări Recomandate

1. Louis,Germania, sunt destui aici pe forum care aduc.

2. Auner, Austria, 0724024592

 

 

un kit de lant costa intre 110 si 130 euro la categoria asta.

 

 

 

Spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu dar eu vreau scumpe pentru un XT 600 E din 94

206784[/snapback]

Alege din catalogul 2005 louis sau polo ce-ti doreste inima, spune-mi ce best nr. are si se rezolva ! :kick:

:birthday:

Daca nu ai catalogul ne intalnim, :ok: si rezolvam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa dau "citeaza" asa la misto eu nu vreau ieftin vreau scump si dupa cum vedeti mie mi-au raspuns majoritatea ,astuia cu ieftine nici unul nu l-a bagat in seama . Mestere ai motor dar nu poti sa-l intretii atunci lasate de sportul asta sau ia-ti o comunista. Ca am vazut prin posturile tale ca nici bani de benzina nu prea ai ca sa te dai pe coclauri. No ofence!!! :birthday: :ok: :kick: :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:birthday: DCSAN20 fu mai direct dar citeste-l printre picaturi, Treijuma' !! :ok:

Vorba aia : " cat dai atata face ".. :kick:

Oricum e valabil pentru toti oferta mea cu catalogul de la louis ori polo :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

treijumate, nu stiu de ce te supara atata spusele lui dcsan.sincer, sunt de aceeasi parere, decat sa ai o jucarie scumpa dar la care sa te uiti de frica sa nu o strici, mai bine una ieftina(urss made, de exemplu), dar de care sa te bucuri.kit de lant ieftin nu e decat daca l faci tu la lucru manual, cel mult poti face la strung foaia spate si pinionul, iar un lant il poti gasi la un minim de 70 euro.bafta la cumparaturi.

p.s. acolo unde ai inpotmolit tu dr ul era terenul cuiva, stii asta?data viitoare cind voi trece eu pe acolo, in drum spre zarnestyi de la bran, respectivul imi va arunca cu pietre in cap pt ca "motociclistii i au stricat locul".stiu ca la inceput esti tentat sa faci ce ti trece prin cap, dar gandeste te ca zona si asa este sensibila vis a vis de fenomen, nu cred ca trebuie sa dam noi motive suplimentare.bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbiti prostii... ce sa faceti!!  vorbiti!!   poate ca nu aveti ce face!!

211152[/snapback]

 

Ai dreptate stii si tu ca in bancul ala cu betivul cand zece-ti spun sa mergi la culkcare..... Ce ai sarit de popou in sus,vezi ca ai primit niste sfaturi bune mai ales de la SOSO care daca nu stiai e si moderator la Enduristi de ce oare? Crezi ca-i din cauza ca vorbeste si el asa ca nu are ce face?

De ce crzi ca Comunitarii astia vin la noi sa se dea pe coclauri? Iti spun eu nu din cauza de peisaj ci pentru ca la ei nu au voie pe unde este misto sau daca vor platesc la greu sa-si rupa gatul prin cocaurile lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sfaturi bune? "lasa-te" mda... :crack:

 

dar eu nu inteleg de ce v-ati bagat voi sa "moderati" subiectul asta!

 

ati dat de cineva care vrea un lant ieftin (ai putea intelege ca nu vreau cel mai scump lant) si gata fra!! hai sa il facem de cacao!! ha :crack: uite-l si pe asta vai de mama lui!! :crack: Nu mi se pare ca aveti spirit..! Pacat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AI gasit pana la urma lant ieftin??????

 

Eu cred ca din Louis sau Polo o sa-mi cumpar. Sunt de calitate????care este durata de viata a unui kit regina sau DID ingrijit ca la carte???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kit regina la 100 euro este excelent, nu ezita.cat despre partea cu facutul mistoului de cineva ca are sau nu bani, arata mi te rog ce te a facut sa crezi asta.la fel si cu moderatul topicului, nu am intervenit absolut de loc, nu aveam de ce.

iar cu vorbitul prostiilor esti foarte departe de adevar, chiar incercam sa ti dau un sfat bun, poti sa fi sigur ca la offroad te pot invata cateva lucruri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...