Sari la conținut

Accident Dn5 (tache Si Iordache)


bu2
 Share

Postări Recomandate

a fost ieri un accident pe giurgiu-bucuresti, o motocicleta albastru cu negru ,baiatul se pare ca a murit.tot o dacie implicata.am tot cautat,chiar n a mai vazut nimeni, n a mai trecut nimeni pe acolo.am cautat pe toate siturile,nimic...parca nici nu s a intamplat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost ieri pe drumul ăsta dus-întors și nu am văzut nimic până la 3 după-amiază. Motocicleta mea e negru cu albastru, dar nu mă simt stafie.

 

ce tare.. :P

the dead man walkin'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, sa mor daca nu ma "incanta" cand vad pe aici faze din astea..ma oamenilor voi sunteti intregi la cap?! si prin voi nu ma refer la cineva in mod special ci la o droie de postatori de pe acest forum..

BAH!

nu mai spuneti ca a murit vreunul...si mai dati si "detalii" : ba nu am vazut, ca nu m-au lasat sa opresc, ca era doar un adidas si nu stiu, pare de femeie, ca mi-a zis mie vecina de peste gard ca avea mega viteza, ca mi-a zis o alta vecina ca sigur e mort ca stie ea..

 

mai fratilor..e vorba de un om care - una la mana poate fi usor confundat din detaliile voastre super vagi cu un altul, care sa fie bine merci dar ce conteaza?! ca deja familia il plange din cauza voastra

si doi la mana e cea mai mare nesimtire sa il faci pe un om mort ca dupa sa se dovedeasca de fapt ca e viu la spital sau viu acasa..si poate ajunge si mai si citeste ca a fost bagat in groapa inainte de vreme!!!

 

ABTINETI-VA mah!! daca nu stiti nimic nu va mai bagati mah singuri in seama ca nu va cere nimeni asta sau daca va bagati dati informatii folositoare, ce naiba ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, sa mor daca nu ma "incanta" cand vad pe aici faze din astea..ma oamenilor voi sunteti intregi la cap?! si prin voi nu ma refer la cineva in mod special ci la o droie de postatori de pe acest forum..

BAH!

nu mai spuneti ca a murit vreunul...si mai dati si "detalii" : ba nu am vazut, ca nu m-au lasat sa opresc, ca era doar un adidas si nu stiu, pare de femeie, ca mi-a zis mie vecina de peste gard ca avea mega viteza, ca mi-a zis o alta vecina ca sigur e mort ca stie ea..

 

mai fratilor..e vorba de un om care - una la mana poate fi usor confundat din detaliile voastre super vagi cu un altul, care sa fie bine merci dar ce conteaza?! ca deja familia il plange din cauza voastra

si doi la mana e cea mai mare nesimtire sa il faci pe un om mort ca dupa sa se dovedeasca de fapt ca e viu la spital sau viu acasa..si poate ajunge si mai si citeste ca a fost bagat in groapa inainte de vreme!!!

 

ABTINETI-VA mah!! daca nu stiti nimic nu va mai bagati mah singuri in seama ca nu va cere nimeni asta sau daca va bagati dati informatii folositoare, ce naiba ?!

 

 

pai io zic sa nu mai intrii in sectiunea asta de pe forum ca sa nu te mai sperii :P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai io zic sa nu mai intrii in sectiunea asta de pe forum ca sa nu te mai sperii :jump:)

 

 

auzi tie ti-ar conveni sa inceapa sa te sune lumea sa te intrebe daca esti bine daca nu cumva ai patit ceva, doar pentru ca un destept s-a gasit sa spuna pe forum ca a fost un accident cu o moto care seamana izbitor de mult cu a ta si soferul a murit sau e in coma la spital?!?!? ia sa vezi tu daca nu te-ai speria sau alte alea..ia gandeste inainte sa spui o prostie despre cat de "speriata" am fost..ok? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi tie ti-ar conveni sa inceapa sa te sune lumea sa te intrebe daca esti bine daca nu cumva ai patit ceva, doar pentru ca un destept s-a gasit sa spuna pe forum ca a fost un accident cu o moto care seamana izbitor de mult cu a ta si soferul a murit sau e in coma la spital?!?!? ia sa vezi tu daca nu te-ai speria sau alte alea..ia gandeste inainte sa spui o prostie despre cat de "speriata" am fost..ok? :P

 

lol. Pai de ce sa te sperii daca primesti telefoane de la lume sa vada daca esti OK ? Ce motiv ai sa te sperii ? Si exact toate rudele tale stau cu ochii beliti pe topicu asta, cu grija la toate motocicletele negre cu albastru.

 

Hai ca nu cred ca ai primit tu nici un telefon, las-o jos, ca macane. Numai ca trebuie sa se gaseasca unii sa faca observatie, sa vada lumea cat de corecti sunt ei, si sa faca pe moderatorii aici.

 

Se pare ca pana la urma, din zvon in zvon, acolo chiar a fost accident. Prea multe persoane stiu de el, si toti din auzite.

 

Nu iti convine.. schimba sub-forumu', vorba unuia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol. Pai de ce sa te sperii daca primesti telefoane de la lume sa vada daca esti OK ? Ce motiv ai sa te sperii ? Si exact toate rudele tale stau cu ochii beliti pe topicu asta, cu grija la toate motocicletele negre cu albastru.

 

Hai ca nu cred ca ai primit tu nici un telefon, las-o jos, ca macane. Numai ca trebuie sa se gaseasca unii sa faca observatie, sa vada lumea cat de corecti sunt ei, si sa faca pe moderatorii aici.

 

Se pare ca pana la urma, din zvon in zvon, acolo chiar a fost accident. Prea multe persoane stiu de el, si toti din auzite.

 

Nu iti convine.. schimba sub-forumu', vorba unuia.

 

 

e da..hai ca nu prea ai inteles..in fine! nu ma cert cu tine ca nu are rost.. :P

a fost accident..dar stii ce? una e sa fie accident si omul sa aiba o entorsa si atat si sa se stie ca doar ATAT si alta e ca omul sa fie accidentat dar "facut" mort..asta ziceam..intelege cine ce vrea!!

 

ps: stii tu ca am primit eu sau nu vreun telefon?? lasa sa te sune cunoscutii sau mama pe tine sa te intrebe daca esti intreg ca vad ca tie iti cade bine!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deja mai este un topic unde s-a ajuns in porumbi pe tema asta cu a posta sau nu fiecare ce a auzit.

hai sa lasam sa posteze cei care au detalii despre accident.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e da..hai ca nu prea ai inteles..in fine! nu ma cert cu tine ca nu are rost.. :bigstar:

a fost accident..dar stii ce? una e sa fie accident si omul sa aiba o entorsa si atat si sa se stie ca doar ATAT si alta e ca omul sa fie accidentat dar "facut" mort..asta ziceam..intelege cine ce vrea!!

 

ps: stii tu ca am primit eu sau nu vreun telefon?? lasa sa te sune cunoscutii sau mama pe tine sa te intrebe daca esti intreg ca vad ca tie iti cade bine!!

 

nu am de unde sa stiu daca ai primit sau nu un telefon.. dar pot sa PUN PARIU ca nu ai primit.

 

btw.. motocicleta de la avatar e a ta ??? aia rosie cu alb ???

 

nu seamana DELOC cu o motocicleta neagra cu albastru...

 

deci prietenii tai , si mama ta.. ori de suna la orice accident moto din tara asta... ori chiar nu te-a sunat nimeni, si doar sari si tu cu posturile aici, sa te bagi in seama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si eu de acord, daca nu ai vazut ceva cu ochii tai si nu esti sigur cat de cat nu posta frate. Si eu am auzit aseara de la doi vecini ca a fost accident in lant pe autostrada, 20 motociclete s-au lovit una de alta, dar nu postez, ca vecinii erau ranga de beti.

 

Daca as fi scris ceva sigur se gaseau 2-3 care sa zica, da, da am auzit si eu, sunt 3,14 morti, RIP, RIP si trandafiri.

 

Ai vazut ceva, da detalii, ai auzit ceva, lasa pe altul care stie mai multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am de unde sa stiu daca ai primit sau nu un telefon.. dar pot sa PUN PARIU ca nu ai primit.

 

btw.. motocicleta de la avatar e a ta ??? aia rosie cu alb ???

 

nu seamana DELOC cu o motocicleta neagra cu albastru...

 

deci prietenii tai , si mama ta.. ori de suna la orice accident moto din tara asta... ori chiar nu te-a sunat nimeni, si doar sari si tu cu posturile aici, sa te bagi in seama.

 

 

looool

aha deci prin ce ai scris am inteles ca de fapt nu ai intels nimic...!!

 

aici nu era vorba ca m-a sunat pe mine acum cineva !!! aloo...nu! eu ziceam ca o droaie se baga in seama sa dea informatii f grave si f eronate care baga sperietii in oameni..

 

eu nu am nimic de a face cu acest accident!!

moto aia din avatar DA e a mea..care e problema? again..nu ai priceput nimic din ce spuneam si asta o dovedeste inca o data!!

 

si stai linistit..sa vezi tu cum e sa te sune matusa sa te intrebe daca omul langa care iti petreci viata e sau nu in viata, ca in fata ei a fost un accident cu un tip care semana leit..si dupa, si-a dat seama ca nu prea avea cum sa fie el pentru ca..si ca.. dar ca ea oricum a ramas marcata!!! asa ca taci ca nu stii nimic,ok?

 

Sunt si eu de acord, daca nu ai vazut ceva cu ochii tai si nu esti sigur cat de cat nu posta frate. Si eu am auzit aseara de la doi vecini ca a fost accident in lant pe autostrada, 20 motociclete s-au lovit una de alta, dar nu postez, ca vecinii erau ranga de beti.

 

Daca as fi scris ceva sigur se gaseau 2-3 care sa zica, da, da am auzit si eu, sunt 3,14 morti, RIP, RIP si trandafiri.

 

Ai vazut ceva, da detalii, ai auzit ceva, lasa pe altul care stie mai multe.

 

 

uite unul care a priceput despre ce era vorba! bravo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place :bigstar:. la sectiunea accidente, pe topicurile despre accidente se discuta despre: cat de infect este Bucurestiul si oamenii care il locuiesc, revolta celor mai slabi de inima si neimportanta informatiilor care provin din "am auzit ca", m.uia de rigoare in toate partile etc. splendid :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place :crack:. la sectiunea accidente, pe topicurile despre accidente se discuta despre: cat de infect este Bucurestiul si oamenii care il locuiesc, revolta celor mai slabi de inima si neimportanta informatiilor care provin din "am auzit ca", m.uia de rigoare in toate partile etc. splendid :laugh: .

 

 

sper ca prin revolta celor mai slabi de inima nu te refereai la mine?! :bigstar:

 

pai da "splendid" e un cuvant tocmai bun.. ca la cum de destepti sunt unii ..

 

vorba aia "surdu nu le-aude, dar le potriveste.."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merenptah ... tu de ce ta vaicaresti despre subiectul discutiilor de pe topicurile cu accidente? Ti se pare ca esti cu mult mai op topic decat altii?

O colega de-a mea are o vorba frumoasa.... bâÂşti!

 

Nu te obosi sa-mi raspunzi ... replicile tale sunt nostime ca durerile de dinti! Deci ... ma poti scuti! Multumesc!

 

:bigstar:

Editat de -Sir Daniel-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merenptah ... tu de ce ta vaicaresti despre subiectul discutiilor de pe topicurile cu accidente? Ti se pare ca esti cu mult mai op topic decat altii?

O colega de-a mea are o vorba frumoasa.... bâÂşti!

 

poti sa-ti pastrezi vorba, nu m-ai nimerit :bigstar: . cel putin nu jignesc pe toti cum faci tu si altii :crack: , doar de dragul de a mai culege un post .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa-ti pastrezi vorba, nu m-ai nimerit :bigstar: . cel putin nu jignesc pe toti cum faci tu si altii :crack: , doar de dragul de a mai culege un post .

 

Nu te-am jignit cu nimic draguta! Zau ca nu.. bâÂşti la noi aici in Transilvania zicem doar atunci cand suntem putin calcati pe coada, in semn de ramas bun. Adica eu yic bâÂşti, tu zâmbeÂşti Âşi pleci... Got me?

 

No offence!

 

P.S. Inca un post! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te-am jignit cu nimic draguta! Zau ca nu.. bâÂşti la noi aici in Transilvania zicem doar atunci cand suntem putin calcati pe coada, in semn de ramas bun. Adica eu yic bâÂşti, tu zâmbeÂşti Âşi pleci... Got me?

 

No offence!

 

P.S. Inca un post! :crack:

 

numai ca eu nu plec :bigstar: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

looool

aha deci prin ce ai scris am inteles ca de fapt nu ai intels nimic...!!

 

aici nu era vorba ca m-a sunat pe mine acum cineva !!! aloo...nu! eu ziceam ca o droaie se baga in seama sa dea informatii f grave si f eronate care baga sperietii in oameni..

 

eu nu am nimic de a face cu acest accident!!

moto aia din avatar DA e a mea..care e problema? again..nu ai priceput nimic din ce spuneam si asta o dovedeste inca o data!!

 

si stai linistit..sa vezi tu cum e sa te sune matusa sa te intrebe daca omul langa care iti petreci viata e sau nu in viata, ca in fata ei a fost un accident cu un tip care semana leit..si dupa, si-a dat seama ca nu prea avea cum sa fie el pentru ca..si ca.. dar ca ea oricum a ramas marcata!!! asa ca taci ca nu stii nimic,ok?

 

 

 

Atunci ar trebui sa te mai chinui putin sa scrii corect.. ca din tot ce ai scris ai dat de inteles ca ai fost TU sunata de nu stiu cine sa te intrebe daca esti OK, si tu te-ai speriat, si te-ai panicat..

 

citez :

"auzi tie ti-ar conveni sa inceapa sa te sune lumea sa te intrebe daca esti bine daca nu cumva ai patit ceva, doar pentru ca un destept s-a gasit sa spuna pe forum ca a fost un accident cu o moto care seamana izbitor de mult cu a ta si soferul a murit sau e in coma la spital?!?!? ia sa vezi tu daca nu te-ai speria sau alte alea..ia gandeste inainte sa spui o prostie despre cat de "speriata" am fost..ok?"

 

"ps: stii tu ca am primit eu sau nu vreun telefon?? lasa sa te sune cunoscutii sau mama pe tine sa te intrebe daca esti intreg ca vad ca tie iti cade bine!!"

 

Asa ca, in loc sa-mi spui mie ca nu inteleg nimic, ca sunt prost.. si sa-mi spui sa tac.. mai bine ai invata sa vorbesti, si ia-ti motoru ala al tau din avatar si incepi sa faci km, sa inveti sa conduci, si apoi sa zici altuia sa taca .. ok ?

 

Si hai ca deja m-ai sictirit, si desi nu imi sta in obicei, cand imi zice cineva sa tac... raspund cu un calduros "bâÂşti la cratitza de acilea" , ca si asa e la moda "bâÂşti".

 

Ma jur, ca daca o sa-mi raspunzi, o sa tac, nu o sa mai dau reply , poate ca o sa te simti mai bine. have fun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva daca era din Giurgiu baiatu?! sau din Bucuresti? numar de inmatriculare sau ceva???

 

 

si frate nu va mai certati aici!!!! pt asta exista mess;) nu aveti ce face....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda..eu tot timpul m-am referit la ce se poate pertrece in general cand cineva anunta ca o persoana a murit doar ca sa se bage in seama..nici o clipa nu te aveam pe tine in minte..asta pana sa incepi sa te legi asa hodoronc tronc de mine..acelasi post il mai scrisesem si la un alt topic unde la fel se gasise unul sa spuna ca e omul mort si el era la spital..nu am vrut sa te scot exemplu ci doar sa le deschid unora ochii ca decat sa scoata perle pe gura si sa bage oamenii la banuieli sumbre mai bine sa se abtina..

 

in fine..fiecare a inteles ce a vrut.. am vazut ca au fost si unii care au inteles din prima la ce anume m-am referit..

 

daca ti-am spus sa taci e ceva..dar ca sa ajungi la faze ca cele de mai sus mi se pare chiar deplasat din partea ta..

nu imi mai ura nimic..ca nici eu nu iti urez tie..nu am absolut nici o treaba cu tine,ok?

 

ps: nu te-am facut prost..am spus doar ca nu ai inteles la ce ma refer..

ps2: am studiat romana, germana ca limbi materne, franceza , spaniola in liceu si japoneza la facultate..chiar crezi ca trebuie sa invat sa vorbesc?!

ps3: am facut si comunicare si relatii publice..din nou ..chiar crezi ca trebuie sa invat sa vorbesc?!

si nu ma laud ci iti explicam sa stii si tu cu cine ai stat de vorba..omeneste!

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...