Sari la conținut

Promotie uleiuri Agip


Aleko
 Share

Postări Recomandate

La Agip are loc o promotie interesanta:

cumperi 5L ulei- mineral,semisintetic si primesti bon de benzina de 200 000

-sintetic si primesti bon de 300 000

 

Io mi-am luat un bidon de 5L de 20W 50 Agip la 450 000 si am scazut 200 000 lei in benzina :birthday: . Chilipir :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am luat benzina de la o statie nou deschisa Agip si am primit un odorizant de masina gratis :birthday:. Sunt pusi pe cadouri baietii ... numai sa se si tina de ele ... si de calitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba uleiurile sunt bune dar depinde in ce le bagi....

Mineralul pt moto 15W50 era f. bun in Guzzi, ii placea cel mai mult. Am incercat si altele castrol/valvoline si a trebuit sa le dau jos inainte de termen , s-au uzat rapid :birthday:

In Jawa bagam uleiul "City" 2t semisintetic si era bun, adica mai bun decat "Arol(Mol)","Prista" si alte bazaconii :ok:

 

Totusi daca incerci sa bagi ulei d-asta intr-un motor de turatie mare il face zdrente, presupun...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Jawa bagam uleiul "City" 2t semisintetic si era bun, adica mai bun decat "Arol(Mol)","Prista" si alte bazaconii  :birthday:

 

Totusi daca incerci sa bagi ulei d-asta intr-un motor de turatie mare  il face zdrente, presupun...

206837[/snapback]

Am mers cu city 2t la moped, motor care prin natura lui mergea la 6000 ture tot timpul si nu a avut nimic in 5000km. Motorul a mai mers la altcineva si anul trecut si anul asta si tot nu da semne de oboseala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde stii mai otomane ca baietii au uleiuri intre 60-100 000lei?

Tu confunzi uleiurile Agip cu Lukoil?

Nici nu stiu de unde le scoateti cum ca ar fi uleiuri proaste, sunt atatea servicuri/reprezentate care lucreaza cu Agip...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde stii mai otomane ca baietii au uleiuri intre 60-100 000lei?

Tu confunzi uleiurile Agip cu Lukoil?

Nici nu stiu de unde le scoateti cum ca ar fi uleiuri proaste, sunt atatea servicuri/reprezentate care lucreaza cu Agip...

207213[/snapback]

 

Poi bagam io la nipra de 60.000! Sunt convins ca au si scumpe. Stiu sigur adik :birthday:. Dar nu mi-au placut ca nu am vazut pentru motor Full Sintetic. Au un 15w50 mineral la vreo 190.000 lei.

 

Eu benzina bag mereu de la Agip si nu sunt probleme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...