Sari la conținut

Festivalul International De Pirotehnie (artificii)


ali baba
 Share

Postări Recomandate

sa zici unde trimit chitanta... mobra mea e star... faci poza, platesti :D

as zice eu ca tu tre sa dai bani la mine...sunt fotografa asa ca platesti. :lol: :kiss: sau imi arati documentul de privat object cu hotararea de confidentialitate (nu am voie sa fac poza) :laugh:

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ultima seara de ARTIFICII;a fost SUPER! multi motociclisti , concert Loredana cu o mega orchestratie ; BRAVO organizatorilor si regizorului pt ca s-a gandit sa ne invite si sa stam "in primul rand";

hai la poze :

http://ro.fotoalbum.eu/fotoflorad/a91411

Editat de ghostrider_fl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ultima seara de ARTIFICII;a fost SUPER! multi motociclisti , concert Loredana cu o mega orchestratie ; BRAVO organizatorilor si regizorului pt ca s-a gandit sa ne invite si sa stam "in primul rand";

hai la poze :

http://ro.fotoalbum.eu/fotoflorad/a91411

Da intradevar, spectacolul a fost superb, mai frumos ca in seara 2, parerea mea.

Mihaela Radulescu super de treaba, ii multimim pentru gandul la noi si pentru complimentele aduse noua motoristilor.

Hehe...ghostrider merci! apar si eu in sf intr-o poza :kiss:

O sa le pun si eu pe ale mele mai tarziu aici.

Am si cateva filmari, dar sunt f mari...am sa le micsorez si le voi uploada pe youtube.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar tare. Nu ma dau in vant dupa Loredana, parce Brenciu a fost mai entertaining cu o seara inainte... dar focurile geniale. Italia a castigat pe bune.

 

Imi imaginez ce nebunie ar fi un festival cu 15-20 de echipe participante.

 

Bravo Mihaela. Imi retrag toate mistourile la adresa ei din alte topicuri. I stand corrected.

 

Sa ne vedem cu bine la urmatoarele editii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De mare exceptie show'ul! Multumiri organizatorilor dar si lui @ali baba et. comp. ca daca nu vedeam postul stateam acasa si frecam duda :D

Si cum spunea si Loredana, te iubesc moldoveanco! :kiss:

post-25448-1215369281_thumb.jpg

post-25448-1215369315_thumb.jpg

post-25448-1215369345_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-a placut mult showul... :lol: iar mihaela.... cred ca o sa se fereasca de motocicliste de acum incolo.... m-am dus la ea sa o pup si am uitat ca am casca pe cap.. reactia ei- auuuuuuuuuuuuuuuu :D

ups! :kiss:

in concluzie....marfa frate-mai vreau din astea :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ultima seara de ARTIFICII;a fost SUPER! multi motociclisti , concert Loredana cu o mega orchestratie ; BRAVO organizatorilor si regizorului pt ca s-a gandit sa ne invite si sa stam "in primul rand";

hai la poze :

http://ro.fotoalbum.eu/fotoflorad/a91411

 

 

 

in poza 37 este baiatul care a trebuit sa ma suporte cateva minute inainte sa intre in curtea organizatorilor cu F4i (MULTUMESC!).... eram impreuna cu baietelul meu de 2 ani si nu intelegea de ce noi suntem cu masina parcata la mama naiba si baietii astia trec cu motoretele pe langa noi. A facut cu mana cam la jumatate din motociclistii care au intrat in curtea aia! cand am ajuns acasa dupa ora 11 seara a stat 10 min pe motoreta mea in fata blocului! :kiss:

 

o seara placuta!

Editat de dragoss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1:35? toata emisiunea are 1:24...

 

e vreo greseala ca nu resist sa ma it la tembelii astia o ora

 

 

 

rectificare... fix dupa prima ora. 1:01, 1:02

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...