Sari la conținut

Muzica La Intruniri


alex
 Share

Ce gen de muzica ati dori sa se cante la intruniri?  

174 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 68
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Problema e ,fratilor ca pe la intruniri se mai strecoara printre noi si manelisti care se uita la noi cum ne manifestam in fatza scenei ca si cum ar fi in vizita la sanatoriu.Nu se vad din prima ca se tem si stau ascunsi,da degeaba.

Nu prea vad cum se potriveste motocicleta cu maneaua,poate imi explica vreunul care reuseste sa le combine.Oamenii care asculta manele uita o problema esentiala si anume faptul ca muzica pe care o asculti e o carte de vizita,care spune foarte multe despre caracterul si personalitatea individului in cauza.Asa ca,nu e de mirare ca sintem considerati natzie de cioroi de catre occidentali.

rezolvarea?

PUSI PE FOC SI DAT FOC!!! - vorba lu` Vasile,Nebunu Clujului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Uite un poll interesant, pierdut n timp. Consider ca ar fii interesant sa afle toti ce muzica doresc motociclistii la intilniri!

 

Eu vreau Rock Vechi! si heavy metal!

 

 

 

PS cred ca ar fi indicat sa ramanem doar la genuri muzicale, nu este nevioe de formatii, important e sa prindem ideea, nu? :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am votat rockul clasic desi nu sunt rocker dar in atmosfera unei intruniri moto e perfect. Totusi nu cred ca metal ,trash etc sunt potrivite pt ca multi motociclisti nu sunt rockeri [si este ceva normal ] dar sigur vor aprecia rockul clasic si de calitate .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am votat luat de val bucata cu HAVEY METAL < BLACK etc..... dar cred ca la intalnirile de motoristi sae potrivesc cel mai bine formatziile de country , hard rock bluess ma rog cei care fac muzica de conduc si de drum lung io unu as fi foarte bucuros dc ia-tzi aduce pe cei de la Desperado , ZZ TOP :laugh:

 

 

 

ne vedem la o bere!!!!!!!!!! pe la Bucov :huh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mai lasati-le draq de manele imputzite ,..................... cred ca as face urat dc as auzi asa ceva la o intrunire ( cred ca ar fi sf lumiii) RUSINICA, :huh: :laugh: RUSINICA, RUSINICA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am votat cu heavy desi eram intre, deoarece imi place si rockul vechi. O formatie ce nu ar trebui sa lipseasca de la intalniri zic eu, este Nightlosers...mama ce hore am incins la stuffstock cu cei din Constanta...si o parte din cei de la Silverpistons :laugh: :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mai lasati-le draq de manele imputzite ,..................... cred ca as face urat dc as auzi asa ceva la o intrunire ( cred ca ar fi sf lumiii) RUSINICA, :laugh: :laugh: RUSINICA, RUSINICA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Au fost anu trecut la Bucuresti, chiar la intrare :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Prima oara am vrut sa zic: "Ce-ai fratzica, ti-e rau???" da' m-am gandit apoi cum ar fi sa fie invitat Gutza (putza de maimutza) sau Adi minune la o intrunire a bikerilor???!!!....

 

:makeout:

 

Somebody stop me!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati inebunit omeni buni cei care pun manele la intalnirile de bikeri ar trebui :makeout: si dupa :ok: . Cred ca ar trebui un rock putin mai linisti, personal ascult orice fel de rock dar nu cred ca sa le polaca la toti

 

 

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...