Sari la conținut

Accident Balotesti


woken
 Share

Postări Recomandate

ehhhh.......invidia vorbeste.........e clar cine mi s-a adresat.........e aiurea k s-a ajuns la o discutie de (cuvant urat) doar ptr k am spus ce s-a intamplat...........s-au rastalmacit cuvintele....asa cum nu trebuia........cam asta este ideea mea..........cine dracu m-a pus sa intru pe forumul asta de manelisti infocati si tigani revoltati...........a fost un accident sodat cu moartea unui tigan ....si cam asta este......a fost vina lui si ar trebui sa incheiem discutia.........sa-si faca poilitia treaba si voi sa stati dracu in banca voastra sa nu mai faceti voi legea k doar va aflati in Romania......nu in mahala...........hai la revedere si imi pare rau de cunostinta

 

R.I.P.

s-a mai dus o gloaba... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

drum bun si cale batuta, cum se spune. sa nu te mai intorci! iti multumim pentru relatarile infecte.

du-te tinere si da-ti cu parerea in mahala.......eu am zis cum s-a intamplat........nu am scris aici k sa ma critice niste retarzi k tine......du-te tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru tine te 3 ori bleah bleah bleah...............clar.........eu iti zic la revedere k sincer eu nu pot discuta cu cineva k tine.....imi cer scuze dar raman aici la nivelul meu.........ar trebui dracu sa stai in banca ta si sa lucrezi sau sa faci ceva.....k vad k ai o varsta(om mare,nu?)........nu sa stai la mahala sa vezi ce scrie unul si altul..........ia gandeste-te ti-a murit un frate.............du-te bai nene si jeleste-l.........nu pierde timpul aiurea.............eu iti zic la revedere........si regret k am intrat pe site-ul asta de manelisti si mai rau imi pare k am dat de unul k tine........adika de la o relatare a unui accident tragic s-a ajuns la jigniri,pana la urma trebuia sa nu zic cum s-a intamplat............hai gata k e prea mult ptr tine......nu meriti............bye bye

 

eu nu ma fac frate cu toti distrusii

acu hai pa, fugi la garla ca e vacanta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.

s-a mai dus o gloaba... :D

limbaj tiganesc 'gloaba'......... :blbl:

ai spus tot cu asta

la revedere

 

 

eu nu ma fac frate cu toti distrusii

acu hai pa, fugi la garla ca e vacanta

la mine este vacanta......dar la tine cred k o viata ai vacanta k doar esti rom.......si nu muncesti.........stai sa critici si sa jignesti........... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

du-te tinere si da-ti cu parerea in mahala.......eu am zis cum s-a intamplat........nu am scris aici k sa ma critice niste retarzi k tine......du-te tare

retarda esti tu, iar mahalale eu nu cunosc niciuna. eu zic sa-ti vezi de treaba ta si cred ca trebuia sa te opresti in momentul in care ai terminat de povestit ce aveai de povestit. nu cred ca trebuia sa jignesti atata lume pe aici. oricum, de ce crezi ca nici macar nu ma atac cand cineva ca tine ma face retard? :burnout: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

retarda esti tu, iar mahalale eu nu cunosc niciuna. eu zic sa-ti vezi de treaba ta si cred ca trebuia sa te opresti in momentul in care ai terminat de povestit ce aveai de povestit. nu cred ca trebuia sa jignesti atata lume pe aici. oricum, de ce crezi ca nici macar nu ma atac cand cineva ca tine ma face retard? :burnout: :blbl:

 

las-o ma ca e si ea mica si baga in gura tot ce gaseste pe jos..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

retarda esti tu, iar mahalale eu nu cunosc niciuna. eu zic sa-ti vezi de treaba ta si cred ca trebuia sa te opresti in momentul in care ai terminat de povestit ce aveai de povestit. nu cred ca trebuia sa jignesti atata lume pe aici. oricum, de ce crezi ca nici macar nu ma atac cand cineva ca tine ma face retard? :burnout: :blbl:

N-are rost sa va jigniti aiurea. Dupa ce vezi o buseala din aia, terminata apoteotic cu o paruiala in lege, si singe peste tot, si sirene si politie si salvare si mama naibii, te cam marcheaza, oricit ai fi de tare. Pe forum discutia degenereaza rapid, fata e defensiva, gata scandalul.

@2the2

Jignind nu obtii decit jigniri

Editat de mig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ 2the2

Ti-au zis atatia ca depasesti niste limite, dar tu, nu si nu--Batman , Batman !!! Iar modul in care iti bati joc de limba romana, este cu atat mai grav cu cat nici macar nu sesizezi ca o faci.

In principiu nimeni nu are nimic cu ceilalti, atata vreme cat nu deranjam forumul, sau, cum tu ai reusit, mai toti useri de pe topicul asta.

Ti-au zis atatia "daca esti beat, du-te de te culca" insa tu nu vrei sub nici o culoare. Astepti neaparat un ban de la Admin ?

Cand vei da dovada si de condescendenta si de respect pt limba romana, esti binevenit (a ) , pana atunci , te rugam odihneste-te !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura asazisul motocilicst din balotesti cu numele NELUTU ,va spun mai multe ,accidentu sa petrecut la ora 18 :34 am vz cum sa intamplat ,( Nelutu a trecut spre benzinarie ,la urma cand sa intors in aproprierea magazinului era un MAXI TAXI oprit si in spatele lui era un RENAULT CANGOO ,cel cu rennault a dat semnal si a adat sa depaseasca maxi taxi care stationa ,in timpul acela NELUTU venea cu o viteza uluitoare ,cel putin avea 180 /200 km /p ora ,sa lovit de renaul la aruncat vreo 6 metri direct cu capul in gard de TABLA GROS ,a murit pe loc ,dar NELUTU NU AVEA PERMIS DE CONDUCERE PENTRU CATEGORIA A ,AVEA DOAR DE CATEGORIA B ,TIGANI din balotesti aproape ca iau linsat pe pasageri din renaul cangoo ,iau batut de sau refugiat in acel magazin,Patronul magazinului se numeste VIRGIL un om de treaba . motocilistul nu purta echipament , era in papuci ,bermude si tricou, casca nu a avut ,pt ca atunci cand sa intamplat TIGANI au adus o casca acolo langa el ,pana sa vina politia ,culmea casca era nou nouta ,nu avea semne de uzura ,EU STAU LA BLOCURILE DIN INTRARE IN BALOTESTI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura asazisul motocilicst din balotesti cu numele NELUTU ,va spun mai multe ,accidentu sa petrecut la ora 18 :34 am vz cum sa intamplat ,( Nelutu a trecut spre benzinarie ,la urma cand sa intors in aproprierea magazinului era un MAXI TAXI oprit si in spatele lui era un RENAULT CANGOO ,cel cu rennault a dat semnal si a adat sa depaseasca maxi taxi care stationa ,in timpul acela NELUTU venea cu o viteza uluitoare ,cel putin avea 180 /200 km /p ora ,sa lovit de renaul la aruncat vreo 6 metri direct cu capul in gard de TABLA GROS ,a murit pe loc ,dar NELUTU NU AVEA PERMIS DE CONDUCERE PENTRU CATEGORIA A ,AVEA DOAR DE CATEGORIA B ,TIGANI din balotesti aproape ca iau linsat pe pasageri din renaul cangoo ,iau batut de sau refugiat in acel magazin,Patronul magazinului se numeste VIRGIL un om de treaba . motocilistul nu purta echipament , era in papuci ,bermude si tricou, casca nu a avut ,pt ca atunci cand sa intamplat TIGANI au adus o casca acolo langa el ,pana sa vina politia ,culmea casca era nou nouta ,nu avea semne de uzura ,EU STAU LA BLOCURILE DIN INTRARE IN BALOTESTI

 

Foarte buna povestirea.................ai stofa de povestitor.......... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte buna povestirea.................ai stofa de povestitor.......... :burnout:

asa si ce vrei esti mai instarit , ?

 

Ce descriere plastica.

Iti multumim

a mai nene ,tu vrei sa scriu calumea ,oricum foarte bine ,am mai scapat de o cioara de aici de la balotesti :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am inteles azi de la lume ,a murit si cel cu ranault cangoo ,a facut infart ,asta nu e o informatie sigur ,dar se vorbeste :angryfire: in legatura cu accidentul petrecut duminica dupa amiaza la balotesti ( motocicleta si un renault cangoo)

Editat de ionutgeo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am inteles azi de la lume ,a murit si cel cu ranault cangoo ,a facut infart ,asta nu e o informatie sigur ,dar se vorbeste in legatura cu accidentul petrecut duminica dupa amiaza la balotesti ( motocicleta si un renault cangoo)

:angryfire: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am inteles azi de la lume ,a murit si cel cu ranault cangoo ,a facut infart ,asta nu e o informatie sigur ,dar se vorbeste :angryfire: in legatura cu accidentul petrecut duminica dupa amiaza la balotesti ( motocicleta si un renault cangoo)

Bine ca ai editat ca eram intr-o mare dilema.

Infarct sau rezultat al bataii? Probabil urmeaza sa se stabileasca...si uite-asa mai scapam de un tigan `degraba varsatoriu de sange nevinovat`

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si era nevoie de doua topicuri pentru asta? Sincer, mi se da pe gheata.

prietene, nu se dau premii pentru cel mai aprig deschizator de topicuri, asa ca lasa-le doar pe astea doua, nu ne mai chinui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene, nu se dau premii pentru cel mai aprig deschizator de topicuri, asa ca lasa-le doar pe astea doua, nu ne mai chinui.

 

 

Pe cat pariezi ca mai deschide unul, cel tarziu maine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...