Sari la conținut

Tg. Secuiesc , 4 Iulie 2008


Postări Recomandate

:burnout: mai Edy cei drept a fo super fain si stai lin ca la sibiu o sa fie si mai si....a sper sa te mai gasesc in toane la fel de bune ca atunci cand mi-ai pus cheile in fata si mi-ai dat-o pe zuza(zuza fiind motoru) si totusi chiar daca era sa intru in lumea de la terasa ,au fo dragutzi si m-au incurajat batand din palme si spunandu-mi "hai ca poti" nu ca alti care comentau pe la spate iar e tare in gura....apropo sa nu uitati da sunt tare in gura din 1990 si mi place sa fiu neagra :blbl:

post-40035-1215519746_thumb.jpg

post-40035-1215519768_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

yoy scz dan dar din pacate nu stiam ce marime tre sa aibe pozele ca sa le pun pe site si asa le-am facut mai mici...promit ca cele de la sibiu vor fi intr-o marime acceptabila,iar in ceea ce priveste scrisu....imi cam place sa-i chinui pe altii....(glumea)sper sa ajungeti pe 25 la sibiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

supertare fratilor, mai aveam putin si invatam ungureste :blbl:

distractia a fost pe masura, drumul foarte frumos, ce sa mai spun, sa ne vedem anul cu un chef si mai mare

P.S. sa fie 2 masini de distrus vreau sa ma mentin in forma

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce nickname naspa ai..

 

Eu zic ca nickname-ul e ultima chestie care i se poate reprosa, dar ma rog.... eu nu sunt un domn ca tine :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnilor nu am nimic cu intrunirile moto, nu am nimic cu consumul bauturilor alcoolice in cantitati mari... nu am nimic cu spiritul liber al biker-ului DARR AM CEVA DE COMENTAT CAND SUNT DIFUZATE PE POSTURILE NATIONALE <ANTENA 3> IMAGINI CU : MOTOCICLISTI APROAPE DE COMA ALCOLICA INSIRATI PE MOTORETE, MOTOCICLISTI BETI VANDALIZAND MASINI, SI ALTE FELURI DE DEPRAVARE. Nu sunt un sfant dar sincer nu cred ca stirile de duminica m-au pus intr-o lumina prea buna... a trebuit sa imi iau repejor casca si sa ies din barul in care ma oprisem sa beau un suc pt ca toata lumea se uita cudat la mine...

 

daca vreti sa imi raspundeti va rog sa o faceti public pe site nu pe PM; astept comentarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnilor nu am nimic cu intrunirile moto, nu am nimic cu consumul bauturilor alcoolice in cantitati mari... nu am nimic cu spiritul liber al biker-ului DARR AM CEVA DE COMENTAT CAND SUNT DIFUZATE PE POSTURILE NATIONALE <ANTENA 3> IMAGINI CU : MOTOCICLISTI APROAPE DE COMA ALCOLICA INSIRATI PE MOTORETE, MOTOCICLISTI BETI VANDALIZAND MASINI, SI ALTE FELURI DE DEPRAVARE. Nu sunt un sfant dar sincer nu cred ca stirile de duminica m-au pus intr-o lumina prea buna... a trebuit sa imi iau repejor casca si sa ies din barul in care ma oprisem sa beau un suc pt ca toata lumea se uita cudat la mine...

 

daca vreti sa imi raspundeti va rog sa o faceti public pe site nu pe PM; astept comentarii.

 

 

din punctu meu de vedere cred ca ai gresit plecand cu coada intre picioare din acel bar pt ca altii nu judeca,nu toti sunt la fel.pana la urma si unu care conduce o masina sau unu care conduce o "tractiune balegoasa 4x4"(carutza cu cal)poate sa fac acelasi lucru.adevaru e ca ar trebuii sa le dam o lectie celor din jur sa le aratam ca motociclisti is mult mai valorosi din multe puncte de vedere decat restu lumii....insa va mai dura ceva timp...pt ca mai sunt unii care nu stiu sa faca nimic alceva decat sa aduca o pata de culoare neagra pt motociclisti....dar este o vorba padure fara uscaciuni nu exista

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: Au trecut 2 ani de cand alt membru de pe forum ne facea "satanisti" si "jegoshi"... Iti multzumesc mult si tzie. Treaba ta unde iti bei cico-ul si ce simtzi tu ca motociclist. Daca vroiai sa dai un exemplu de civilizatzie, erai acolo incercand sa ne opresti, nu la suc prin baruri. Ca banuiesc ca asta bei tu ca motociclist corect si cu bun simtz care nu se imbata pana cade sub masa cu prietenii pe care nu i-a mai vazut de un an de zile. Numai bine!

Eu zic sa nu ii dam satisfactie si sa stricam acest topic cu raspunsuri inutile la frustarile lui, si sa punem mana sa ii aratam ce am mai vandalizat pe acolo. Am peste 600 de poze. In seara asta le fac resize-ul si sper sa reusesc sa le pun pe forum. Saritzi cu poze, ca am vazut multzi fotografi pe acolo. Tecule (oricare din voi doi) rugatzi-o pe Gloria sa puna poze. Paule, asteptam si pozele tale.

Poate are cineva poze cand incercam sa ma catzar cu motorul pe mashina, sa devin eu huliganul numarul 1 :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnilor nu am nimic cu intrunirile moto, nu am nimic cu consumul bauturilor alcoolice in cantitati mari... nu am nimic cu spiritul liber al biker-ului DARR AM CEVA DE COMENTAT CAND SUNT DIFUZATE PE POSTURILE NATIONALE <ANTENA 3> IMAGINI CU : MOTOCICLISTI APROAPE DE COMA ALCOLICA INSIRATI PE MOTORETE, MOTOCICLISTI BETI VANDALIZAND MASINI, SI ALTE FELURI DE DEPRAVARE. Nu sunt un sfant dar sincer nu cred ca stirile de duminica m-au pus intr-o lumina prea buna... a trebuit sa imi iau repejor casca si sa ies din barul in care ma oprisem sa beau un suc pt ca toata lumea se uita cudat la mine...

 

daca vreti sa imi raspundeti va rog sa o faceti public pe site nu pe PM; astept comentarii.

 

Eu unu n-am vazut nici MOTOCICLISTI APROAPE DE COMA ALCOLICA INSIRATI PE MOTORETE sau MOTOCICLISTI BETI VANDALIZAND MASINI, SI ALTE FELURI DE DEPRAVARE... :burnout:

 

 

O idee, ca sa nu te mai simti lezat de statutul de motociclist, ar fi sa treci la trotineta :blbl:

 

P.S. Felicitari Tg. Secuiesc, eu unu m-am simtit bine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnilor nu am nimic cu intrunirile moto, nu am nimic cu consumul bauturilor alcoolice DARR AM CEVA DE COMENTAT CAND SUNT DIFUZATE PE POSTURILE NATIONALE <ANTENA 3> IMAGINI CU : MOTOCICLISTI APROAPE DE COMA ALCOLICA INSIRATI PE MOTORETE, MOTOCICLISTI BETI VANDALIZAND MASINI, SI ALTE FELURI DE DEPRAVARE.....

......sa ies din barul in care ma oprisem sa beau un suc pt ca toata lumea se uita cudat la mine...

 

Acum ori iti bei sucul acasa, singur, ca sa nu te simti... rau cind se dau la tv imagini socante cu motociclisti depravati, ori nu te mai uiti la timpeniile date la tv.

 

:burnout: Cel mai bine ar fi sa vii la intruniri sa vezi ce si cum, eventual sa te si imbeti. Cind o sa stii adevarul, n-o sa-ti mai pese de parerea alora din bar nici daca la tv o sa fie un film cu Hell's Angels.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am socializat cu depravatii din piscina ca fara pileala parea cam rece apa aia. Si apropos, ati omorat si albinuta huliganilor! :blbl:

 

 

 

Felicitari Broasca si echipa, a ramas singura intrunire care merita efortul! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ignorati omu cu sucu....fiecare cu convingerile lui....faina poza cu Tecu si Vlad :burnout:.....wrong position :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba dar tu crezi ca mai conta pozitia in momentu ala?ca la cat "suc" aveam la bord.....vorbesc azi cu Gloria sa puna si pozele facute cu aparatul ei....si legat de intrunire...super tare anul asta...poate una din cele mai reusite....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am socializat cu depravatii din piscina ca fara pileala parea cam rece apa aia. Si apropos, ati omorat si albinuta huliganilor! :blbl:

 

 

 

Felicitari Broasca si echipa, a ramas singura intrunire care merita efortul! :burnout:

 

 

fii sigura ca am si violat-o , inainte s-o omoram :D))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fii sigura ca am si violat-o , inainte s-o omoram :D))))

 

Ahaaaa..acu m-am prins...deci la voi facea referire un antevorbitor de mai sus prin expresia "ALTE FELURI DE DEPRAVARE".. :burnout:

 

P.S. :blbl: Da' de antene ati tinut-o... sau???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...