Sari la conținut

Xtrservice Moto


Postări Recomandate

Asa cum scrie si in titlul topicului, dispunem de un service moto bine dotat, cu servicii de calitate executate de profesionisti, mecanica, electrica, carenaj, vopsitorie etc.

Service-ul se afla pe bulevarudul IULIU MANIU in spatele benzinariei AGIP zona Militari. Detalii si programari la tel 0723352018 sau 0727732986. Va asteptam :burnout:

 

 

 

 

www.xtrmotor.ro

Editat de ane_ane
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum scrie si in titlul topicului, dispunem de un service moto bine dotat, cu servicii de calitate executate de profesionisti, mecanica, electrica, carenaj, vopsitorie etc.

Service-ul se afla pe bulevarudul IULIU MANIU in spatele benzinariei AGIP zona Militari. Detalii si programari la tel 02141034sau 0727732986. Program de luni pana vineri de la 10 la 20 sambata de la 10 la 15. Va asteptam :burnout:

 

 

 

 

www.xtrmotor.ro

 

 

ce fel de motoare lucrati? de toate, nu?

Da de toate

Editat de ane_ane
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum scrie si in titlul topicului, dispunem de un service moto bine dotat, cu servicii de calitate executate de profesionisti, mecanica, electrica, carenaj, vopsitorie etc.

Service-ul se afla pe bulevarudul IULIU MANIU in spatele benzinariei AGIP zona Militari. Detalii si programari la tel 0723352018 sau 0727732986. Va asteptam :burnout:

 

 

 

 

www.xtrmotor.ro

MECANICI aveti? ca eu stau in zona

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Asa cum scrie si in titlul topicului, dispunem de un service moto bine dotat, cu servicii de calitate executate de profesionisti, mecanica, electrica, carenaj, vopsitorie etc.

Service-ul se afla pe bulevarudul IULIU MANIU in spatele benzinariei AGIP zona Militari. Detalii si programari la tel 0723352018 sau 0727732986. Va asteptam :disappointed:

 

 

 

 

www.xtrmotor.ro

altceva decat publicitate mai stiti sa va faceti? :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Spune-mi te rog cat ma costa sa-mi spala-ti,curata-ti,sincronizat,etc carburatoarele la un kawasaki klr 500 din 1995.

Mersi anticipat!

150 ron daca nu sunt si alte probleme :blbl:

 

up

 

 

:disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spune-mi te rog cat ma costa sa-mi spala-ti,curata-ti,sincronizat,etc carburatoarele la un kawasaki klr 500 din 1995.

Mersi anticipat!

 

 

150 ron daca nu sunt si alte probleme ;)

 

up

 

 

:cheers:

 

@ane-ane - banuiesc ca ti se da pe gheata ca nu exista klr 500 ....... poate kle 500

 

@ceamir - deci baiete tu profita de ocazie ca astia nu stiu care e klr si care e kle .... printeaza postul ei si daca iti zic ca e 150 pe carburator .... ii spui ... domle, voi ati zis ca e 150 totul .... daca nu stiti care e unu si care e altu si cate carburatoare au fiecare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ane-ane - banuiesc ca ti se da pe gheata ca nu exista klr 500 ....... poate kle 500

 

@ceamir - deci baiete tu profita de ocazie ca astia nu stiu care e klr si care e kle .... printeaza postul ei si daca iti zic ca e 150 pe carburator .... ii spui ... domle, voi ati zis ca e 150 totul .... daca nu stiti care e unu si care e altu si cate carburatoare au fiecare :cheers:

 

 

eu cred ca pretul este 150 RON pentru intreaga operatioune de sincronizat. ca sunt 2 ca sunt 4......asta e problema mecanicului. daia s-a facut mecanic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ane-ane - banuiesc ca ti se da pe gheata ca nu exista klr 500 ....... poate kle 500

 

@ceamir - deci baiete tu profita de ocazie ca astia nu stiu care e klr si care e kle .... printeaza postul ei si daca iti zic ca e 150 pe carburator .... ii spui ... domle, voi ati zis ca e 150 totul .... daca nu stiti care e unu si care e altu si cate carburatoare au fiecare :cheers:

pretul unui reglaj de carburatoare ( 4 bucati) este de 150 ron, nu vad rolul postului tau ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pretul unui reglaj de carburatoare ( 4 bucati) este de 150 ron, nu vad rolul postului tau :)

sa inteleg ca daca vin cu un carburator e 150/4=~40 lei? ;)

 

eu vad problema altfel ... o explicare corecta a unui pret :D din cunostintele mele un pret se face ori x=oricate carburatoare prezinti ori in functie de motocicleta ... model, caracteristici carburator

 

:cheers:

Editat de Kumuya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca daca vin cu un carburator e 150/4=~40 lei? :)

 

eu vad problema altfel ... o explicare corecta a unui pret :D din cunostintele mele un pret se face ori x=oricate carburatoare prezinti ori in functie de motocicleta ... model, caracteristici carburator

 

;)

deci ca sa nu mai existe si alte discutii: pretul unui reglaj(sincronizat) carburator 4t este de 150ron iar pt un 2t este de 50 ron, :cheers:

Editat de ane_ane
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ca sa nu mai existe si alte discutii: pretul unui reglaj(sincronizat) carburator 4t este de 150ron iar pt un 2t este de 50 ron, :cheers:

 

 

si pentru motor in 4t cu 2 carburatoare ? ;) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D nu am auzit de mono 4t.... imi pare rau nu te pot ajuta

da' tu de saituri de publicitate sau de sectiunea comerciala a forumului ai auzit? :cheers:

 

:burnout: nu am auzit de mono 4t.... imi pare rau nu te pot ajuta

da' tu de saituri de publicitate sau de sectiunea comerciala a forumului ai auzit? ;) emiti factura?

dai garantie la lucrare?

stii ca trebuie sa dai minim 6 luni garantie conform legii in vigoare?

toti stiti sa luati bani si sa va bateti joc de clienti.

150 ron e cu sau fara tva? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' tu de saituri de publicitate sau de sectiunea comerciala a forumului ai auzit? :)

 

 

da' tu de saituri de publicitate sau de sectiunea comerciala a forumului ai auzit? :blink: emiti factura?

dai garantie la lucrare?

stii ca trebuie sa dai minim 6 luni garantie conform legii in vigoare?

toti stiti sa luati bani si sa va bateti joc de clienti.

150 ron e cu sau fara tva? :)

[/quote

in primul rand nu ne batem joc de clienti,

in al doilea rand emitem factura, si pretul e cu tva,

in al treilea rand e cu site public, cu sectiunea service, unde omul de rand(cititorul) isi poate gasii un raspuns un sfat sau un mecanic in vederea rezolvarii problemelor motorului sau :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o schimbare de lant dureaza 7-8 ore si e moaca pt. ca o faci tu. doar manual iti trebuie. e anti-prosti manualul. cat despre service-ul cu unii dintre cei mai buni mecanici din bucuresti ma abtin. auzi tu... nu au auzit de mono 4t...

 

p,s, 7-8 ore in lene...

Editat de danutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu m-as incumenta sa o fac eu. din cate stiu trebuie dat jos rezervorul, apoi motorul, desfacut motorul si schimbat lantul. asta din cauza pozitie dubioase pe care i-a ales-o kawasaki. mai pune in calcul ca nu am spatiu si scule si vei vedea de ce prefer munca unui profesionist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand nu ne batem joc de clienti,

in al doilea rand emitem factura, si pretul e cu tva,

in al treilea rand e cu site public, cu sectiunea service, unde omul de rand(cititorul) isi poate gasii un raspuns un sfat sau un mecanic in vederea rezolvarii problemelor motorului sau :laugh:

si cu garantia cum e?

ca vad ca o cam ocolesti :)

:)

 

nu m-as incumenta sa o fac eu. din cate stiu trebuie dat jos rezervorul, apoi motorul, desfacut motorul si schimbat lantul. asta din cauza pozitie dubioase pe care i-a ales-o kawasaki. mai pune in calcul ca nu am spatiu si scule si vei vedea de ce prefer munca unui profesionist.

unde e profesionistul ala? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...