Sari la conținut

Sunt Incepator


piticu888
 Share

Postări Recomandate

buna ma numesc dany si sunt cam incepatur in ale scuterelor !! am un aprilis sr 50 dietech si nu ia fost curatat filtru de aer cam de cel putin 1 an .... ce tre sa fac sal curat? e greu ? .... dak il curat ce avantaje am ? mergem ai bn ? . mai tare? si in 1 problema.... am un consum de 4,7 litri la 100 .... e normal ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Dany ,

 

 

O poza cu tine si cu scuterul tau se poate? avem ceva domnisoare amatoare de senzatii tari pe forum care vor sa te cunoasca .. ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Filtrul de aer se curata cu jet de aer de la interior la exterior sau, daca e prea imbacsit, se schimba. Vezi ca in cartea tehnica a scuterului trebuie sa scrie la cati km. se face acest schimb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Filtrul de aer se curata cu jet de aer de la interior la exterior sau, daca e prea imbacsit, se schimba. Vezi ca in cartea tehnica a scuterului trebuie sa scrie la cati km. se face acest schimb.

2 .... apeleaza la un service ... daca papa 5/100 :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ma numesc dany si sunt cam incepatur in ale scuterelor !! am un aprilis sr 50 dietech si nu ia fost curatat filtru de aer cam de cel putin 1 an .... ce tre sa fac sal curat? e greu ? .... dak il curat ce avantaje am ? mergem ai bn ? . mai tare? si in 1 problema.... am un consum de 4,7 litri la 100 .... e normal ?

 

daca tot ai postat la accidente sa te ajutam

sa inteleg ca accidental ai un scuter care accidental are un rahat de filtru de aer care accidental s-a infundat, sfat, accidental poti sa te pisi pe el si sa-ti iei altul nou, accidental s-ar putea sa functioneze altfel

 

R.I.P. :burnout:

Editat de T Rex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce iq-ul lui dzo' trebuie sa ai ca sa postezi asa ceva la rubrica accidente, cand tot forumu' e plin de alte categorii unde asa ceva s-ar potrivi mai bine??? da-ti foc... si tie, si la filtru de aer :burnout:!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 scuzati k am postat aicea:( ... vam spus k sunt incepator... nu prea stiu ... dar se pare k unii ma inteleg si altii nu .... legat de service pe aicea nu este ... numa dak il curat eu sau il schimb... ce imi recomandati ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 Ii raspundeti la intrbare ...

2 Ii explicati unde sa posteze

3 faceti misto de el (asta pt posturi)

 

1 scuzati k am postat aicea:( ... vam spus k sunt incepator... nu prea stiu ... dar se pare k unii ma inteleg si altii nu .... legat de service pe aicea nu este ... numa dak il curat eu sau il schimb... ce imi recomandati ?

Pe aici unde .. prin Lume .... Europa .. Romania ?

SCHIMBAL

Mobra mea consuma 6 si are 500cmc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 scuzati k am postat aicea:( ... vam spus k sunt incepator... nu prea stiu ... dar se pare k unii ma inteleg si altii nu .... legat de service pe aicea nu este ... numa dak il curat eu sau il schimb... ce imi recomandati ?

 

 

mai bine dute la sectiune scooter mania... e mai jos de accidente...si acolo vei afla

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 scuzati k am postat aicea:( ... vam spus k sunt incepator... nu prea stiu ... dar se pare k unii ma inteleg si altii nu .... legat de service pe aicea nu este ... numa dak il curat eu sau il schimb... ce imi recomandati ?

 

1. Te scuzam

2. Iti recomandam sa inveti sa scrii corect si cand treci intr-a patra, sa revii.

3. Aplica sfatul cu urinatul primit mai devreme, prin amabilitatea unui coleg forumist!

 

P.S. Eu am facut un post! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...