Sari la conținut

Clubul Motociclistilor "brainiac" !


HIGHLANDER
 Share

Postări Recomandate

da pai de aia zic, am vazut si io tot felu. si ziceam ca poate stiti voi ceva,

poate chiar ati incercat... sa urlati la un mar.. : " BAH!! Arunca Fructu ala mai copt ca mi foame"

:disappointed:)

 

Zoltan!

 

shoking!!! sa-ti raspunda pomu ,, Ionatan''- nume tipic romanesc :blbl: Fac iu! I'm Jonathan! an American one!!! Fu...k al the japanese stuff !!!! hi hi HIIIIIII (M.Jackson)

 

 

shoking!!! sa-ti raspunda pomu ,, Ionatan''- nume tipic romanesc :) Fac iu! I'm Jonathan! an American one!!! Fu...k al the japanese stuff !!!! hi hi HIIIIIII (M.Jackson)

 

 

aaaa ZOLTAN!!!!

 

Nimeni nu vrea sa imbatraneasca dar toti vrem sa traim mult, asta-i ? :-L

 

Wrong! Nimeni nu vrea sa imbatraneasca...correct! Toti vrem sa traim mult! Correct! De murit...nimeni nu scapa... e o certitudine... Fiecare vrea sa moara eroic... EU UNA, IN CRUSH AVIATIC... chit ca probabilitatea e mica... am invatat la scoli ca e bine sa-ti calculezi ,, probabilitatea'' indiferent de ce fel o fi aceea.... Nu e o tema interesanta?...cum e mai cul sa mori???...(specific ca nu sunt o persoana depresiva...sau altceva... doar ca am fost inspirata de doamna TEO...am copciolit ce a ,,emanat'' dansa cu ce insemna ziua de azi adica azi ,,esti, maine nu mai''... si asa inspiratia a emanat.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 554
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

shoking!!! sa-ti raspunda pomu ,, Ionatan''- nume tipic romanesc :moto: Fac iu! I'm Jonathan! an American one!!! Fu...k al the japanese stuff !!!! hi hi HIIIIIII (M.Jackson)

 

 

 

 

 

aaaa ZOLTAN!!!!

 

 

 

Wrong! Nimeni nu vrea sa imbatraneasca...correct! Toti vrem sa traim mult! Correct! De murit...nimeni nu scapa... e o certitudine... Fiecare vrea sa moara eroic... EU UNA, IN CRUSH AVIATIC... chit ca probabilitatea e mica... am invatat la scoli ca e bine sa-ti calculezi ,, probabilitatea'' indiferent de ce fel o fi aceea.... Nu e o tema interesanta?...cum e mai cul sa mori???...(specific ca nu sunt o persoana depresiva...sau altceva... doar ca am fost inspirata de doamna TEO...am copciolit ce a ,,emanat'' dansa cu ce insemna ziua de azi adica azi ,,esti, maine nu mai''... si asa inspiratia a emanat.....

 

 

 

 

Dk incerci sa ma iei la misto cu "doamna TEO" nu incerca pt k nu ii frumos..............eu am pus o simpla intrebare pt grup..................nu ma gandeam la moarte sau la alte lucruri de genul asta,nici prin cap nu mia trecut.E DOAR O GLUMA MISTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dk incerci sa ma iei la misto cu "doamna TEO" nu incerca pt k nu ii frumos..............eu am pus o simpla intrebare pt grup..................nu ma gandeam la moarte sau la alte lucruri de genul asta,nici prin cap nu mia trecut.E DOAR O GLUMA MISTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Simplul fapt ca nu am pus doamna in ,,''denota ca nu am avut nici cea mai mica intentie de a satiriza prezenta dvs. Ma adresez cu domnule si doamna persoanelor apropiate mie. Asa in spirit ,,brainiac''. Cand stirizam ...zicem ,,DUAMNA'' :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numa sa nu inceapa cearta intre femei paci ...ca atunci ii clar....... E CLUB DE BRAINIACI :ok:...

ps...cred ca "DOAMNA"Teo a inteles gresit maybe :D :D))) hmmm o fi doamna si eu nu stiu :moto:

:D

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: but still :moto:

 

:D ZOLTAN! :D

 

Matematic este corect ce`o zis nemuritoru` :D

 

in schimb, doamnele/domnisoarele nu`i frumos

sa se certe, ramaneti la intrebari si procedee si

experimente stiintifice(co-fantastice).

 

maine vin cu intrebari noi ca mai am :P

raspundeti corespunzator si se fac admiteri in club,

dupa supuneri la vot si "Botez" :D ...

 

:D Zoltan! :D

Editat de CiobanuJr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Sa revenim la oile noastre... (stiu eu ce spun ca sunt autorizat si legitimat)

 

Lucrare de laborator nr. 1.

 

Tema: Cum sa prinzi un crocodil.

 

Materiale necesare:

 

1- un crocodil

2- un Nil (de preferinta Nilul de jos care e in partea de sus pe harta)

3- o barca

4- o carte scrisa de Sanda Brawn (este varianta "print" a telenovelei)

5- un binoclu

6- o penseta

7- o cutie de chibrituri (in lumea asta plina de brihete e cam greu de gasit)

 

 

Modul de lucru

 

Te sui in item#3, te duci pe item#2, iei item#4 si citesti. Item#4 e plicticoasa si te adoarme.

Vine item#1, care este un item al mileniului 3 si e mai interesat de item#4 decit sa te manince.

Citeste si, inevitabil, adoarme si el.

Pentru ca tu ai adormit primul, te trezesti primul.

Iei item #5, il tii invers si privesti spre item#1.

Pentru ca tii item#5 invers ai sa vezi un item#1 mult mai mic.

Iei item#1 cu ajutorul item #6 si il introduci in item#7.

 

Asta e ! L-ai prins !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Zoltan :D

 

Problemă de admitere in Club : :D

 

Trasati desenul de mai jos .. dintr-o singură linie (fără să ridicati creionul !) :ok:

 

Descrieti procedeul (traseul) ! :D

 

P.S. Cate minute a durat sa descoperiti solutia ? .. ( sau cate minute ati incercat ? ) :moto:

 

 

:D Zoltan :P

post-14559-1217319364_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Zoltan :D

 

Problemă de admitere in Club : :D

 

Trasati desenul de mai jos .. dintr-o singură linie (fără să ridicati creionul !) :ok:

 

Descrieti procedeul (traseul) ! :D

 

P.S. Cate minute a durat sa descoperiti solutia ? .. ( sau cate minute ati incercat ? ) :moto:

 

 

:P Zoltan :D

 

 

Am fumat patru tigari...am baut o cafea...sitot in ceata sunt :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Zoltan :D

 

Problemă de admitere in Club : :D

 

Trasati desenul de mai jos .. dintr-o singură linie (fără să ridicati creionul !) :ok:

 

Descrieti procedeul (traseul) ! :D

 

P.S. Cate minute a durat sa descoperiti solutia ? .. ( sau cate minute ati incercat ? ) :moto:

 

 

:D Zoltan :P

 

Cum se poate indoi un colt al ecranului ? Ca pe hirtie asa as face si ar iesi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum se poate indoi un colt al ecranului ? Ca pe hirtie asa as face si ar iesi....

 

 

:moto: .. cu ciocanu .. :D

 

:ok: :D :D

 

( cate minute,ore de incercare ai deja ? )

Editat de HIGHLANDER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Zoltan :D

 

Problemă de admitere in Club : :D

 

Trasati desenul de mai jos .. dintr-o singură linie (fără să ridicati creionul !) :ok:

 

Descrieti procedeul (traseul) ! :D

 

P.S. Cate minute a durat sa descoperiti solutia ? .. ( sau cate minute ati incercat ? ) :moto:

 

 

:P Zoltan :D

 

mie mi se pare imposibil fara sa treci inca o data peste o linie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Zoltan :D

 

Problemă de admitere in Club : :D

 

Trasati desenul de mai jos .. dintr-o singură linie (fără să ridicati creionul !) :ok:

 

Descrieti procedeul (traseul) ! :D

 

P.S. Cate minute a durat sa descoperiti solutia ? .. ( sau cate minute ati incercat ? ) :moto:

 

 

:D Zoltan :P

era simplu daca era un plic deschis dar asa mai las pe altii sa incerce ca mie nu imi iese deloc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zoltan :moto:

se poate demonstra matematic ca ii imposibil,

 

pt ca un desen sa fie realizabil dintro singura linie sa zic asa

ar trebui sa aiba 1 nod sau mai multe( punct in care se intalnesc linii)

cu numar Par si maxim 2 noduri cu numere impare.

Daca sunt mai mult de 2 noduri cu numar impar de linii care intra in nod

a fost demonstrat de Euler ca este imposibil!

 

nu fac matematica ca se supara florian iara din cauza calculelor!

 

ZOLTAN :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zoltan :D

se poate demonstra matematic ca ii imposibil,

 

pt ca un desen sa fie realizabil dintro singura linie sa zic asa

ar trebui sa aiba 1 nod sau mai multe( punct in care se intalnesc linii)

cu numar Par si maxim 2 noduri cu numere impare.

Daca sunt mai mult de 2 noduri cu numar impar de linii care intra in nod

a fost demonstrat de Euler ca este imposibil!

 

nu fac matematica ca se supara florian iara din cauza calculelor!

 

ZOLTAN :D

 

:D Zoltan :D

 

:D :o :)

 

BRAVOOOOOOOOO ..

 

Daca nu erai in club, te luam .. asa ai demonstrat inca odata ca esti adevarat BRAINIAC !!!!

 

Eram doar curios sa vad cat timp se chinuie unii sa rezolve problemele date .. :ok:

 

Astfel se putea vedea cat de tare isi doresc sa fie in club .. :D

 

Peace .. :moto:

 

 

:D Zoltan :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...bag ceva in ele de plicuri inchise!...traiasca cenzura!...eu vreau plicuri deschise!... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha ha....................data viitoare am sa rad mai tare......................

 

 

 

ZOLTAN

 

:D Zoltan ! :D

 

Te simti ? .. :P :D

 

Apropo .. ce-ai facut cu Sergiu (JVC) azi noapte ? .. (sau ce n-ai facut :ok: ) .. ca dimineata, la 4:30 , s-a apucat sa scrie "ABERATII" pe toate topicurile ? :moto:

 

 

:D

 

:D Zoltan ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo .. ce-ai facut cu Sergiu (JVC) azi noapte ? .. (sau ce n-ai facut ;) ) .. ca dimineata, la 4:30 , s-a apucat sa scrie "ABERATII" pe toate topicurile ? :D

Proabil nu i-a priit bine concertul Metallica si efectele au inceput sa apara, dar e posibil sa fi inghitit si niste mentos peste cola!

Nu imi pot inchipui ce a fost la el in camera, daca efectele s-au abatut si asupra forumului nevinovat.

20070130_141047_mentos_cola.jpg

Editat de higheaven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cititi bine ce se scrie pe forumul asta si apoi dati cu parerea... am fost cat se poate de lucid :D fara mentosane si aberatii.dar uneori giv 32 isi intrece atributiile pe acest forum(ma rog...care or fi alea.....daca are sa ne spuna) Promit ca am sa incerc sa scot si poza aia , si NU VA MAI DERANJEZ pe topicu asta,daca v-am deranjat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu bei? nu mai bea ca nu face bine bolandule! ;)

 

have fun..citeste primu topic scris de highlander sa vezi ce scrie acolo despre tone de ras si sa te simti bine;)

try`it face bine;)

 

fara suparare, florian ii singuru care incearca sa tina regionala noastra curata... intra la altii sa vezi ce nebunie ii :)

 

 

si sa nu uitam de

 

ZOLTAN!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...