Sari la conținut

din ciclul n-am permis... imi permit


Ophelia
 Share

Postări Recomandate

acest post ar trebui sa fie scris de JOE BLACK... de fapt, el a scris ditamai textul si s-a inkis brusc si inopinat calculatorul :birthday: drept pt care s-a enervat si a zis ca nu mai scrie nimic si s-o fac eu..

deci... din ce-mi amintesc ca a zis el inainte, aseara la Baiazid acasa (a se citi Corint) a baut 2-3 beri, a ajuns aks la el (casa lui pe bune de data asta :kick: ) si s-a apucat sa faca intrebari... a rezolvat vreo 200 dintre ele pana la 1:30 AM si cand a vazut ca erau 800 si-a bagat picioarele si somn de voie.. de dimineata se trezeste omu' la 6:34 (fix si exact) si pleaca cu BIG sa-si ia cazierul, timp in care subsemnata se afla la Ilioara sa vada cnd si la ce comisie intra... se intra imediat dupa "apel" iar Black nu mai venea... il sun sa-i spun ca deja intrasera toti, ei erau la 100 m de Ilioara, ajunge Joe exact cand se mai strigau o data listele si... intra!!!! timp de lucru 9:15-9:45... Joe scrie cu viteza luminii si la 9:18 se uita stupefiat la ceas.. hm...

si asta a fost sala...

 

traseul pe the same old Marauder :ok: (imi sopteste acum GOD DAMN Marauder :kick: ) era sa zboare un "stabilopod", se uita la nenea supraveghetor, omu' rezolva rebus sau trimitea MSM iubitei... cik ar fi sarit si un optulet da' nu e sigur :P

 

iar acum, ce astepta toata lumea, se pare ca Joe da de baut intr-un alt (al catelea?!) BLACKLAND sambata seara. INVITATZI : "cei pe care i-am oropsit, cei pe care i-am chinuit, cei care au ras cu mine si cei care vor bea cu si in cinstea mea. Nu ne trebuie motive, motiv avem in fiecare zi pt asa ceva" ****** by JOE BLACK.

INVITATZI DE ONOARE : FRATZII!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari maestre. Acum esti motociclist cu acte in regula (aproape). Asteptam cu interes sa vedem plasticul si motorul.

P.S. V-am spus eu, cine a citit cartea aia a mea nu a picat. Sariti pe ea, ca e norocoasa. Doar ca trebuie udata de fiecare data, ca sa nu zboare norocul :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OPHELIA???!?!?! Nu te cunosc! Poate fi doar un zvon! :-L

 

VREAU SA VINA JOE SA NE SPUNA CA SI-A LUAT CARNETU'! ATUNCI VENIM SA IL BEM! :-L

 

Ry.

210137[/snapback]

 

 

Are dreptate Ry. Daca o fi vreun fals?

Imi strica reputatia cartii. Pina acum cei 3 care au invatat de pe ea au luat din prima.

210143[/snapback]

 

 

Asteptam cu galtejele arse de caldura verii confirmarea oficiala a vestii. Blacku are carnet!!!!

:birthday:  :blink:  :ok:

210156[/snapback]

 

 

garantez eu :kick: :kick: :ok: pentru corectitudinea informatziei!!! :kick: :kick: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt Hellryder : ba ma cunosti :kick:

avand in vedere faptul ca Joe nu are acum net, m-a rugat pe mine sa fiu intermediar si sa dau vestea cea mare si pe cuvantul meu de... ceva :kick: ca este adevarat...

si, la urma urmei, ce va trebe atatea confirmari?! e rost de bautura si distractie, ce mai conteaza de unde vine invitatia?! :birthday:

 

si inca ceva, inainte sa plec de la el, Joa mi-a mai dat indicatia sa dau sfoara-n tara ca cine poate si vrea, sa vina la el si in seara asta pt ceva "restrans" in comparatie cu ce ar putea fi in weekend... ca, deh, maine-i miercuri mai mere lumea la munci :ok:

 

all the best

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce sa spun...sunt impresionat...ma aplec... :crack:

 

am baut ...vom bea si vineri, sambata...Etrusco si BLACKLND...

 

PENTRU CEI CE NU I-AM ANUNTZAT, NU MAI FACETZI PE "DELICATZII"...singurul lucru de care n-ai nevoie in BLACKLAND este de invitatzie... :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...