Sari la conținut

Ce Mai Face Mobra?


sacal
 Share

Postări Recomandate

stiti reclama aia cu ala care zice : "Cum ar fi, ma, sa ne trezim pe o plaja in spania?"

asa ma intreb eu : cum ar fi ma sa cumparam choppere fabricatie romania. un fel de mobra Chopper?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P brrrr,deja ma doare curu,imi tiuie urechile,si am ulei pe sub unghii...

bai, de ce toata lumea are ideile astea preconcepute despre tot ce e romanesc?

de dacii va luati, desi super-novele au fost masini bune, de aro iar-masini care necesita cateva mici modificari sa zicem "exterioare" pt ca la motorizare se pare ca s-a rezolvat problema...

acuma mobra... chiar mi s-ar parea interesant sa cumpar un moto mobra(sa zicem ca ar fii enduro :) )... nu cred ca s-ar mai folosii tehnologiile de acu cativa zeci de ani cand au fost produse "hoinarele"....chiar m-as simtii mai bine pe o mobra enduro decat pe un ktm speed... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

v-twin

Posted on Nov 5 2003, 05:42 AM

... nu cred ca s-ar mai folosii tehnologiile de acu cativa zeci de ani

 

De ce esti asa sigur? La dacia dupa zeci de ani(nu stiu exact cati) tot acelasi motor se foloseste.(la berline)

pt ca nu cred ca le-ar mai cumpara nici dracu' spre deosebire de dacii pe care le lua lumea ca erau ieftine si ii ajungea omului sa se duca unde avea nevoie cu cheltuieli minime si nu cred ca motoru de azi mai are vreo legatura cu ala din '90 cea mai elocventa schimbare fiind aparitia injectiei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni, uitati-va un pic la cum arata siteul

(exista o tona de homepageuri cara arata infinit mai bine)

 

DIN PACATE

asta arata respectul celor care conduc fabrica pentru afaceri, clienti si angajati.

nu poti sa te prezinti cu o asemenea carte de vizita, fiindca risti sa descurajezi orice potential client care nu e chiar bata in marketing. E totusi mileniul 3.

 

De aici incepi, de la imagine, de la atitudine. Da-o naibii, in Romania se pot face siteuri beton, fara sa te usuce de bani. Pacat ca nu se speculeaza mai mult treaba asta, ar fi fost un (nou) inceput bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...