Sari la conținut

ghoosenneck by basty


fhchth
 Share

Postări Recomandate

MA TROMBONISTULE CUM ZICI CA NU ESTE INDIAN CIND SE VEDE CLAR CA ESTE INDIAN...VAD CA AI DAT DEJA VOPSEAUA JOS DE PE CADRU...SPER CA VII LA SIBIU...EU AM SA VIN CU BONO

 

TE SALUT SI NE VEDEM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shi dupa opinia mea e Indian. Cilindrii, tijele impingatoare shi transmisia finala... indian clar! Lamelele de racire de pe bloc indica un model pe care nu-l cunosc , da in rest sunt 100% convins ca e Indian. Oricum bafta la restaurat. ca de aratat pana acum arata bestial!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai eu zic, si sunt sigur ca nu o sa ma insel, ca e motorul prietenei lui. Cred ca s-a saturat saraca sa vina cu autobuzul la 11 noaptea pe la Basty, si cred ca nici pasager pe aripa de la Neapra lui nu mai vrea sa fie. :crack:

Asa ca sa o felicitam pentru frumusetea pe care o sa o incalece. Basty, spor la treaba si sper sa ne vedem curand.

 

P.s. M-am oprit atunci la tine, te-am asteptat putin, dar ne cam grabeam. O sa vin dupa 7 aug, sa facem ghidonul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai eu zic, si sunt sigur ca nu o sa ma insel, ca e motorul prietenei lui. Cred ca s-a saturat saraca sa vina cu autobuzul la 11 noaptea pe la Basty, si cred ca nici pasager pe aripa de la Neapra lui nu mai vrea sa fie. :crack:

Asa ca sa o felicitam pentru frumusetea pe care o sa o incalece. Basty, spor la treaba si sper sa ne vedem curand.

 

P.s. M-am oprit atunci la tine, te-am asteptat putin, dar ne cam grabeam. O sa vin dupa 7 aug, sa facem ghidonul...

212894[/snapback]

 

MEY EA ARE UN AWO :crack:

TREABA CU GHIDONUL E CAM DELICATA PT CA EU PT O LUNA NU VOI MAI PUTEA LUCRA DECIT 1 ORA PE ZI LA MOTORUL PRETENEI

ORICUM POTI VENI PE AICI SA MAI STAM DE VORBA SHI SA ITI ZIC CARE E TREABA SHI SA MA INVET6I SAMI FAC SHI EU UN HAMAC CA DECIND MI-AIBAGAT BOALA CU HAMACULK NUMA LA ELE MA GINDESC

BASTY

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shi dupa opinia mea e Indian. Cilindrii, tijele impingatoare shi transmisia finala... indian clar! Lamelele de racire de pe bloc indica un model pe care nu-l cunosc , da in rest sunt 100% convins ca e Indian. Oricum bafta la restaurat. ca de aratat pana acum arata bestial!

211484[/snapback]

 

STIE OMU CE STIE !!! ESHTI PE DRUMUL BUN

ASTA E UN MOTOR CARE A FURAQT DE LA HARLEY SHI INDIAN CAM TOT DAR CINE STIE CUM SE CHEAMA??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am cautat mult pe net dupa cudatenia asta. Oare, oare ... un IJ 750, din anii '30? Nu radeti, primul IJ era una de 750, copie dupa Indian. Dar au fabricat numai cateva zeci de bucate, asa ca nu prea cred... Oricum, Basty felicitari!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...