Sari la conținut

Accident Dn1 Ciolpani


B01LER
 Share

Postări Recomandate

Buna,

 

Eu sunt Andrei (BOILER).

In noaptea de 1 iunie 2008, pe DN1, in dreptul localitatii Ciolpani (langa Bucuresti) am fost acrosat de o duba care a parasit locul accidentului. Am fost proiectat in afara carosabilului intr-o zona neiluminata. Eram fara cunostinta, aveam o fractura deschisa de tibie, maneta de ambreaj infipta in coapsa si un umar luxat.

Din fericire, pe acolo a trecut un motociclist care a oprit deoarece a observat ceva pe camp.

Foarte probabil, daca nu oprea el, acum as fi fost mort.

De atunci il caut sa ii multumesc ca m-a ajutat.

Politistii nu stiu numele lui, dar mi-au spus ca avea o motocicleta Honda neagra, sport, cu numar de IS. Au mai spus ca parea un model nou si avea 3 tevi de esapament sub sha, in genul Augusta.

Am tot incercat sa il gasesc, dar ... fara prea mult succes.

Cineva mi-a sugerat sa fac un post pe acest forum.

 

Sper sa citeasca cineva si poate sa imi ofere mai multe informatii despre el.

 

 

Va multumesc anticipat,

 

Andrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Eu sunt Andrei (BOILER).

In noaptea de 1 iunie 2008, pe DN1, in dreptul localitatii Ciolpani (langa Bucuresti) am fost acrosat de o duba care a parasit locul accidentului. Am fost proiectat in afara carosabilului intr-o zona neiluminata. Eram fara cunostinta, aveam o fractura deschisa de tibie, maneta de ambreaj infipta in coapsa si un umar luxat.

Din fericire, pe acolo a trecut un motociclist care a oprit deoarece a observat ceva pe camp.

Foarte probabil, daca nu oprea el, acum as fi fost mort.

De atunci il caut sa ii multumesc ca m-a ajutat.

Politistii nu stiu numele lui, dar mi-au spus ca avea o motocicleta Honda neagra, sport, cu numar de IS. Au mai spus ca parea un model nou si avea 3 tevi de esapament sub sha, in genul Augusta.

Am tot incercat sa il gasesc, dar ... fara prea mult succes.

Cineva mi-a sugerat sa fac un post pe acest forum.

 

Sper sa citeasca cineva si poate sa imi ofere mai multe informatii despre el.

 

 

Va multumesc anticipat,

 

Andrei

 

o prietena mi-a zis ca cunoaste pe cineva,cu numar de IS,cu 3 tevi sub sha.stii cumva tot numarul ?

Editat de Seb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Boiler! Insanatosire cat se poate de rapida iti doresc! Eu sunt din Iasi. Am sa ma interesaz si cum aflu cine-i tipul te anunt imediat. E doar o chestiune de timp. Despre dubita nu stii nimic??? Sper sa infunde puscaria nenorocitul ala!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut aseara motoreta despre care vorbeai in dreptul localitatzii snagov se intorcea de la ploiesti spre bucuresti, honda cbr 600 Rr eagra 2003-2005 ,2 tobe sub sha laser , eu sunt din Pucheni daca o sa.l mai vad o sa.i spun despre tine , in genul asta era motoreta

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Robert intradevar are motocicleta cu 3 tobe sub sa ,marca Laser, dar el are numar de Bucuresti, nu de Iasi.Bafta la cautari si recuperare rapida :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut aseara motoreta despre care vorbeai in dreptul localitatzii snagov se intorcea de la ploiesti spre bucuresti, honda cbr 600 Rr eagra 2003-2005 ,2 tobe sub sha laser , eu sunt din Pucheni daca o sa.l mai vad o sa.i spun despre tine , in genul asta era motoreta

 

 

omu a zis de 3 tobe nu 2 :( sper sa dea de el totusi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa raspund cuiva care m-a intrebat: din pacate, nici eu, nici politia nu a reusit sa identifice duba care m-a lovit.

 

multumesc tuturor, nu ma asteptam sa imi raspunda asa multa lume.

 

sper sa ma ajutati in continuare sa il gasesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas impresionat de poveste, insa tind sa cred ca i-ai multumit destul. In mod normal, dupa cum a reactionat si el, nelasandu-si datele, probabil e un tip modest caruia nu-i place sa-i fie facuta publicitate din necazul altuia. Mai mult, nu cred ca va recunoaste deschis ca el e. Si, de ce nu, poate ca misterul motociclistului care te-a salvat e bine sa ramana un mister. Fiecare din noi sa fie Hondistul din Iasi cu trei tevi sub sa :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas impresionat de poveste, insa tind sa cred ca i-ai multumit destul. In mod normal, dupa cum a reactionat si el, nelasandu-si datele, probabil e un tip modest caruia nu-i place sa-i fie facuta publicitate din necazul altuia. Mai mult, nu cred ca va recunoaste deschis ca el e. Si, de ce nu, poate ca misterul motociclistului care te-a salvat e bine sa ramana un mister. Fiecare din noi sa fie Hondistul din Iasi cu trei tevi sub sa :blink:

:baldy: :blink: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La comunitatea din Iasi ai incercat?

 

 

Insanatosire grabnica. Intr-adevar un gest nobil.

 

buna idee... multumesc

 

o prietena mi-a zis ca cunoaste pe cineva,cu numar de IS,cu 3 tevi sub sha.stii cumva tot numarul ?

 

din pacate nu stiu mai mult decat ce am spus aici

 

poti sa o intrebi pe prietena ta mai multe detalii te rog?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia d-aici! :baldy:

 

sper ca esti bine si te-ai refacut!

 

/index.php?...22249&st=20

 

Stephon multumesc mult, esti The Man... dau un metru de bere.

 

se pare ca l-am gasit.... acum stie cineva cum il cheama si cum as putea da de el ?

 

si poate cineva il si cunoaste mai bine, sa imi dea o idee cum sa ii multumesc.... banii nu sunt o problema...

 

nu vreau sa par telenovelist, dar omul asta mi-a salvat viatza...

post-40255-1216118113_thumb.jpg

post-40255-1216118122_thumb.jpg

post-40255-1216118132_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa iti mai dau un hint! daca nu gresesc...userul Anarchy(care este a scris si pe topicul acela) il cunoaste pe baiat! Anul trecut am iesit cu el la cateva plimbari dar...sincer...nu imi mai amintesc cum il cheama! Trimite-i un PM sa vezi daca stie ceva! :baldy:

 

 

Bafta multa in continuare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-am raspuns eu pe prima pagina, vad ca n-ai citit.

 

acum mi-am dat seama ... iti multumesc mult, nu stiam ca e aceeasi persoana.

 

ii dadusem PM si nu mi-a raspuns

 

multumesc tuturor pentru ajutor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost astazi la honda bucuresti sa schimb releul la pompa de injectie , motocicleta de iasi este in service acolo la baietzi , nu am apucat sa faq rost de nr de tel de pe foaia de service a motocicletei , daca te duci sa vorbesti cu seful de acolo poate faci rost de nr baiatului ( fost adusa ieri in service )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...