Sari la conținut

Help Minsk


Rareshamico
 Share

Postări Recomandate

Salut tuturor...am 16 ani :kali:...asa am un minsk care arata super tare...dar mi sa-u spart pinioanele din cutia de viteze,din cauza ca axurile pinioanelor erau strambe si imaginati-va...de unde iau un motor,sau un minsk complet dar mai ieftin! VA ROG MULT DE TOT,am gasit dar stau numai in zone ca,,,,campu lung si alte zone dastea la mama naibi..stau in bucuresti!a da si mi s-au spart si placutele de la ambreaj! va rog mult ajutati-ma asptet pareriile si oferte voastre :( :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor...am 16 ani :blink:...asa am un minsk care arata super tare...dar mi sa-u spart pinioanele din cutia de viteze,din cauza ca axurile pinioanelor erau strambe si imaginati-va...de unde iau un motor,sau un minsk complet dar mai ieftin! VA ROG MULT DE TOT,am gasit dar stau numai in zone ca,,,,campu lung si alte zone dastea la mama naibi..stau in bucuresti!a da si mi s-au spart si placutele de la ambreaj! va rog mult ajutati-ma asptet pareriile si oferte voastre :baldy: :blink:

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...993-103336.html

Sper sa-ti fie de ajutor.Bafta

Editat de midenis76
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor...am 16 ani :blink:...asa am un minsk care arata super tare...dar mi sa-u spart pinioanele din cutia de viteze,din cauza ca axurile pinioanelor erau strambe si imaginati-va...de unde iau un motor,sau un minsk complet dar mai ieftin! VA ROG MULT DE TOT,am gasit dar stau numai in zone ca,,,,campu lung si alte zone dastea la mama naibi..stau in bucuresti!a da si mi s-au spart si placutele de la ambreaj! va rog mult ajutati-ma asptet pareriile si oferte voastre :blink: :blink:

am cutie de viteze ,placi de ambreiaj, pot sati repar motorul,0723172823,,,0762260449.sunama si vedem noi cum o skoatem la kap, :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine dracu te-a mai adus ma si pe tine? :blink: :blink: :baldy:

 

 

e drept k unii noi aparuti pe forum posteaza aiurea dar acesta inca nu a facut nimic rau...

 

fara suparare dar nu cred k trebuie sa dai cu paru avand in vedere k "poate" toti am fost asa...e totusi o varsta..

 

 

 

ai luat pana la urma simsonul ala dezmembrat?ma interesea si pe mine chiulasa de touren...

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Rareshe,

 

Io te fuck in gura. Scrie dracului corect gramatical, ai sa ai mai mult succes daca oamenii nu te mai confunda cu un ... aveam pretentii de la tine. m-au durut ochii cand am citit postul tau. Sper sa nu se mai repete. Si suna-l pe Pedros, sa aud ca ai facut in sfarsit nenorocirea aia sa mai si mearga.

 

P.S. daca il modifici te sparg la nara. si daca mai debitezi prostii, la fel. See u.

Editat de valicaddy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e drept k unii noi aparuti pe forum posteaza aiurea dar acesta inca nu a facut nimic rau...

 

fara suparare dar nu cred k trebuie sa dai cu paru avand in vedere k "poate" toti am fost asa...e totusi o varsta..

 

 

 

ai luat pana la urma simsonul ala dezmembrat?ma interesea si pe mine chiulasa de touren...

 

 

Da, ai dreptate, si eu am fost nou, dar in nici un caz nu debitam in halul asta.Sa trecem peste, n-are importanta.

 

Aseara trebuia sa plec la Brasov, numai ca au intervenit unele probleme si nu am mai putut pleca. :blink: Saptamana asta ajung sigur sa il iau, dar nu dau nimic din el, daca vrei chiuloasa, iti dau din alta parte, dar tot asa, cand ajung sa iau motorul, ala e mai incomplet.Pana acum am vreo 3 de cules.Nu te uit, stai linistit! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ai dreptate, si eu am fost nou, dar in nici un caz nu debitam in halul asta.Sa trecem peste, n-are importanta.

 

Aseara trebuia sa plec la Brasov, numai ca au intervenit unele probleme si nu am mai putut pleca. :blink: Saptamana asta ajung sigur sa il iau, dar nu dau nimic din el, daca vrei chiuloasa, iti dau din alta parte, dar tot asa, cand ajung sa iau motorul, ala e mai incomplet.Pana acum am vreo 3 de cules.Nu te uit, stai linistit! :baldy:

 

 

Graba chair nu e, simsonul meu este functional..

 

insa am un set de touren si si lasi pune pe motor bineinteles cu chiulasa de touren pt k imi place mult mai mult la forma!

 

succes la colectat fiare! si eu asi face asta daca asi dispune de banii necesari :blink:

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dati-i careva numaru lu gaspar pt piese, asa, pt viitor, macar pt discurile alea de ambreiaj :blink:

 

@fanny & @mixi: bre, voua v-as deschide un topic pe urbanriders la fight club, da nu e fanny inregistrata :baldy:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Rareshe,

 

Io te fuck in gura. Scrie dracului corect gramatical, ai sa ai mai mult succes daca oamenii nu te mai confunda cu un ... aveam pretentii de la tine. m-au durut ochii cand am citit postul tau. Sper sa nu se mai repete. Si suna-l pe Pedros, sa aud ca ai facut in sfarsit nenorocirea aia sa mai si mearga.

 

P.S. daca il modifici te sparg la nara. si daca mai debitezi prostii, la fel. See u.

M-ai uitat in legatura cu s8 daca intelegi!!!! mam saturat de asta frate...te rog eu hai sa...dami un beep ceva cand ai citit te rog

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare...... :baldy: :blink: :blink: :ph34r: :ph34r: :cheers:

Supertare..,metaforic vorbind, fata so exprimat cat o putut de plastic!!! Eu ma dezic public de afirmatia donsoarei..,sunt oripilat! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, fara gashpar, a mai luat de la tunaru, degeaba, nu megre nimic

pinioanele de la cutie nu stiu daca le va gasi, dar la tunaru, mai mult ca sigur va gasi segmenti si discuri de ambreiaj...segmentii sunt ok pt minsk, iar discurile, pe textolit, sunt si alea ok....atat dai, atat face, si nu e grav daca le schimbi mai des...bine, asta nu zilnic :baldy:

 

PS: la tunaru am gasit set de garnituri speciale pt minsk, foarte ok si ieftine, plus rulmenti

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Supertare..,metaforic vorbind, fata so exprimat cat o putut de plastic!!! Eu ma dezic public de afirmatia donsoarei..,sunt oripilat! :P

nu frate Jenele eu nu sant oripilat chiar mi-a placut raspunsul am lesinat de ras :lol:

problema e ca tre sa invatam sa ne iertam greselile unii altora

si atunci nu o sa mai vezi asa ceva aici

multa :kiss: pentru toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Supertare..,metaforic vorbind, fata so exprimat cat o putut de plastic!!! Eu ma dezic public de afirmatia donsoarei..,sunt oripilat! :kiss:

 

 

La ce sa te astepti de la o punk-erista idioata, carmolista si ducand lipsa de pwla? :lol:

 

punk-ista, ca iar ma trage de urechi mimoza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce sa te astepti de la o punk-erista idioata, carmolista si ducand lipsa de pwla? :kiss:

 

punk-ista, ca iar ma trage de urechi mimoza.

bre, vb frumos referitor la o fata pe care nu o cunosti...

crede-ma ca-i ok daca o vezi in realitate, si super de treaba :lol:

pe forum e altceva, mai facem caterinca, ne mai injuram, mai mintim ca suntem emo, ca doar suntem in spatele tastaturii :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Salut tuturor...am 16 ani :D...asa am un minsk care arata super tare...dar mi sa-u spart pinioanele din cutia de viteze,din cauza ca axurile pinioanelor erau strambe si imaginati-va...de unde iau un motor,sau un minsk complet dar mai ieftin! VA ROG MULT DE TOT,am gasit dar stau numai in zone ca,,,,campu lung si alte zone dastea la mama naibi..stau in bucuresti!a da si mi s-au spart si placutele de la ambreaj! va rog mult ajutati-ma asptet pareriile si oferte voastre :moto: :ok:

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

pinionele de viteza ..= 500.000 lei vechi si palci ambreiaj .." GRATIS "...SUNT DIN BUCURESTI ...0722132992..tony

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...