Sari la conținut

Pasionati de fotografie


urzica
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

prima e draguta :baldy:

btw: lasa berea knd esti pe moto!! :lol: vrei sa darami biblioteca sau alte obiecte?

:haha: :) ..da..chiar ca..acum am vazut. era un prieten. mai pun poze cu el si mobra lui.cand am scaos-o am intrat un pic in sufragerie..si s-au speriat vecinii :grinbandit: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thank you ! Am sa mai pun cat de curand.

Mie imi plac majoritatea de aici , ma uitam acum la ultimele puse de tine , si ma gandeam ca in Bucurestiul acesta minunat e cam greu sa pozezi o cladire fara sa prinzi kilometri de cabluri si alte prostii :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat cum te cheama... ne-ai spus tu cateva pagini in urma , dar nu mai tin minte :baldy:

Oricum, concluzia e ca ai inceput sa domini topicul acesta de fotografie :bigstar:

Imi place prima fotografie !

 

P.S. imi pare rau ca nu imi mai aduc cei de la http://www.f64studio.ro/index.php adaptorul meu pt. lentile macro... desi am lansat comanda inainte de sarbatorile de iarna, mi-au confirmat ca ajunge la mijlocul lunii ianuarie, acum suntem in februarie si mi-au sugerat sa sun peste 2 saptamani sa-mi dea un raspuns clar daca il voi mai primi sau nu...

Imi pare rau ca nu am timp sa ies pe coclauri sa fac experimente !

Imi pare rau ca nu am timp sa citesc cartile si tutorialele pentru fotografie pe care le am...

 

Mai revin dupa ce imi fac un oarecare portofoliu cu care sa ma pot mandri ! (si la cat timp liber am, nu va fi prea curand :grinbandit: )

 

Oricum, avand in vedere ca nu dispui de un aparat foto mai performant, este de admirat ca reusesti sa faci o fotografie buna !

Aici "e de vina compozitia" de fapt... Conteaza ochiul fotografului, nu aparatul !

 

Keep up the good work !

 

Edit: ma referam la postul userului raven30hell cu pozele din Bucuresti, dar pana m-am moÂşcăit eu să postez, au aparut mai multe reply-uri...

 

Oricum, imi plac si pozele postate de Ha0Tika. O sa ies si eu la o sedință foto zilele astea sa postez ceva bun pe forum !

Editat de Toro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://raven30hell.deviantart.com/ mai multe poze!

 

intradevar, de multe ori am intampinat problema cablurilor suspendate...

mai asteptam poze facute de tine!

 

Am uitat cum te cheama... ne-ai spus tu cateva pagini in urma , dar nu mai tin minte :)

Oricum, concluzia e ca ai inceput sa domini topicul acesta de fotografie :lol:

Imi place prima fotografie !

 

Oricum, avand in vedere ca nu dispui de un aparat foto mai performant, este de admirat ca reusesti sa faci o fotografie buna !

Aici "e de vina compozitia" de fapt... Conteaza ochiul fotografului, nu aparatul !

 

Keep up the good work !

 

:grinbandit: upss...adevaru e ca scriu mult la topicul asta...daca plictisesc sau nu va place deloc pls tell me :bigstar: :baldy: :haha:

elena...that's my name... :)

asteptam si pozele facute de tine! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha ! :haha: m-am uitat si aseara la pozele tale de pe deviantART imi plac mult ...am si eu cateva poze asemanatoare...le pun imediat :grinbandit: si am mai vazut pe forum asemanatoare cu ale mele..cum ar fi cea cu scobitorile..nu stiu a cui era :bigstar:

Imi pare rau ca nu am stat sa citesc tot ce scria pe aici si nu am aflat cu ce aparat pozezi...sau tel ?

 

 

Asta cu pers in ploaie mi s-a parut cea mai asemanatoare :baldy:

post-381-1170410733_thumb.jpg

post-381-1170410896_thumb.jpg

Editat de Ha0Tika
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia cu scobitorile e a mea :bigstar:

"X marks the spot" :grinbandit:

Ma bucur ca, desi sunt la inceput reusesc sa scot un comentariu favorabil referitor la munca mea. Lucru care ma face sa ma perfectionez.

Doar ca e un hobby si timpul liber de care dispun nu-mi permite sa ma desfasor cum mi-as dori...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toro , ti-am lasat un mesaj pe messenger. Cred ca te stiu de la concertul jazz de anul trecut de la Stejaru' ?

I miss BT !

 

Raven , faci munca buna cu telefonul . Am o amica , posteaza si ea pe DeviantART dar face ceva cu totul diferit fatza de ce postam noi aici. Ea tot cu telefonul se joaca din acelasi motiv - nu are aparat....dar are stofa :grinbandit:

Oricum , tie iti recomand sa-ti iei intai motor , pozele pot sa astepte !!!

Editat de Ha0Tika
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci cainele cu creasta .. :haha: ...belea.. si pozele pe albastru...super.am ziis ca e ceva spatial. :) pana m-am prins. si in ultima poza ...cine e? :grinbandit: interesant.. :bigstar:

Eu :lol: :baldy:

Pozele cu albastru asa au iesit din cauza soarelui care intra pe geam in garaj :)

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: :baldy:

a....si mai era hamserul..l-am vazut dupa..in pahar sta? :grinbandit:

Da :haha: . Era al unei tanti. A mers cumintel in paharul ala de la Bucuresti la Timisoara ...in tren ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:haha: :) ..stiam de unii ca mai dreseaza soparle , broscute...da hamseri...prima data.. :grinbandit: :bigstar: .i-o fi placu ..in tren? :baldy:

Sa stii ca a stat foarte cumintel. Ne-am mai jucat si noi cu el. Pana la urma a adormit saracutul. La cat s-a plimbat pe-acolo, cred ca a facut km intregi :)

Mai am cateva poze cu el :lol:

post-4366-1170422732_thumb.jpg

post-4366-1170422780_thumb.jpg

post-4366-1170422826_thumb.jpg

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cea cu merele nu e nemaipomenita, dar din pdv al compozitiei mi-a placut... :grinbandit:

post-8378-1170434594_thumb.jpg

post-8378-1170434608_thumb.jpg

post-8378-1170434631_thumb.jpg

post-8378-1170434686_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Vizitator changed the title to Pasionati de fotografie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...