Sari la conținut

Bardak Motors Un Service Cu De Toate


Postări Recomandate

Salut acum 3 luni am avut si eu un mic incident cu moto si mam trezit in ipostaza de a o baga in service sa o repar. Dupa mai multe cautari si recomandari am ajuns la baetii de la Bardak care mau asteptat pana pe la 12 noaptea cand am ajuns eu cu moto pe platorma la ei sau ocupat de devize pt asig recomandari de piese si tot ce se paoate.Oricum poveste lunga scurtata sunt super tipi si serviceul pe masura asa ca daca aveti nevoie vii recomand cu placere.Va atasez si niste poze sa vedeti ce leam dus si ce miau dat inapoi (se zice ca o poza face o mie de cuvinte trageti voi concluziile).Ps carenele erau toate sparte ,zgariate cu prinderi rupte si multe altele.

Uitati si un link cu un filmulet unde se vad si bliturile.

 

- http://www.bikemovies.com/movie/008813/

 

Iar pt angel eyes , blituri si alte chestii va recomand http://www.torelo.ro

 

Iar astea sunt pozele cu moto cum mi lau dat ei :moto:

post-37922-1217407042_thumb.jpg

post-37922-1217407100_thumb.jpg

post-37922-1217407188_thumb.jpg

post-37922-1217407407_thumb.jpg

post-37922-1217407952_thumb.jpg

post-37922-1217407982_thumb.jpg

post-37922-1217408271_thumb.jpg

post-37922-1217409235_thumb.jpg

post-37922-1217409361_thumb.jpg

post-37922-1217409920_thumb.jpg

post-37922-1217410241_thumb.jpg

post-37922-1217410491_thumb.jpg

post-37922-1217410670_thumb.jpg

post-37922-1217410766_thumb.jpg

post-37922-1217410818_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut acum 3 luni am avut si eu un mic incident cu moto si mam trezit in ipostaza de a o baga in service sa o repar. Dupa mai multe cautari si recomandari am ajuns la baetii de la Bardak care mau asteptat pana pe la 12 noaptea cand am ajuns eu cu moto pe platorma la ei sau ocupat de devize pt asig recomandari de piese si tot ce se paoate.Oricum poveste lunga scurtata sunt super tipi si serviceul pe masura asa ca daca aveti nevoie vii recomand cu placere.Va atasez si niste poze sa vedeti ce leam dus si ce miau dat inapoi (se zice ca o poza face o mie de cuvinte trageti voi concluziile).Ps carenele erau toate sparte ,zgariate cu prinderi rupte si multe altele.

Uitati si un link cu un filmulet unde se vad si bliturile.

 

- http://www.bikemovies.com/movie/008813/

 

Iar pt angel eyes , blituri si alte chestii va recomand http://www.torelo.ro

 

Iar astea sunt pozele cu moto cum mi lau dat ei :moto:

bai jidanule, te-au platit rahatii aia sa-si faca publicitate?

mars de aici, aici e topic de service, scarbelor jidanice ce sunteti!

Editat de bogdanawo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca imi platesc asigurarile cati bani vreau, il fac si pantofii proprietarului.nu stiu cine sunt bardak motors, dar orice service isi pun ce peturi vor ei la manopera si piese cand se lucreaza cu asigurarile, deci nimic interesant.pana la urma ce ai vrut sa pui cu topicul asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt Dan 06 - eu miam facut autocolantele ca imi place cultura japoneza, dragoni , kanji si alte chestii ei leau printat si pus

 

Pt masterus - nu isi pun cat vreau ca sunt preturi de catalog care le pun ep deviz pt ca ei tebuie sa justifice preturile alea, oricum ei mau ajutat sa scot cat mai mult de la asigurari si nu miau facuto la preturile alea ci cam la o treime si ce vroiam sa spun cu topicul asta e ca cei de la bardak sun oameni seriosi si te ajuta nu ca cei de la PowerMotor unde am fost in iarna cand am avut o cazatura si am fost dezamagit de ei ca fapt diers lea luat 5 luni sami comande niste piese si nici macar nu miau reparato full.

 

Pt fesu' - no comment ca nu merita deranjul

 

Pt bogdanawo - imi e mila de oameni inchisi la minte asa ca tine si cu prejudecati, ti-au facut ceva tie baetii de la bardak de esti asa de suparat pe ei??

 

O zi buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt Dan 06 - eu miam facut autocolantele ca imi place cultura japoneza, dragoni , kanji si alte chestii ei leau printat si pus

 

Pt masterus - nu isi pun cat vreau ca sunt preturi de catalog care le pun ep deviz pt ca ei tebuie sa justifice preturile alea, oricum ei mau ajutat sa scot cat mai mult de la asigurari si nu miau facuto la preturile alea ci cam la o treime si ce vroiam sa spun cu topicul asta e ca cei de la bardak sun oameni seriosi si te ajuta nu ca cei de la PowerMotor unde am fost in iarna cand am avut o cazatura si am fost dezamagit de ei ca fapt diers lea luat 5 luni sami comande niste piese si nici macar nu miau reparato full.

 

Pt fesu' - no comment ca nu merita deranjul

 

Pt bogdanawo - imi e mila de oameni inchisi la minte asa ca tine si cu prejudecati, ti-au facut ceva tie baetii de la bardak de esti asa de suparat pe ei??

 

O zi buna

pai, ramai cu mila :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt Dan 06 - eu miam facut autocolantele ca imi place cultura japoneza, dragoni , kanji si alte chestii ei leau printat si pus

 

Pt masterus - nu isi pun cat vreau ca sunt preturi de catalog care le pun ep deviz pt ca ei tebuie sa justifice preturile alea, oricum ei mau ajutat sa scot cat mai mult de la asigurari si nu miau facuto la preturile alea ci cam la o treime si ce vroiam sa spun cu topicul asta e ca cei de la bardak sun oameni seriosi si te ajuta nu ca cei de la PowerMotor unde am fost in iarna cand am avut o cazatura si am fost dezamagit de ei ca fapt diers lea luat 5 luni sami comande niste piese si nici macar nu miau reparato full.

 

Pt fesu' - no comment ca nu merita deranjul

 

Pt bogdanawo - imi e mila de oameni inchisi la minte asa ca tine si cu prejudecati, ti-au facut ceva tie baetii de la bardak de esti asa de suparat pe ei??

 

O zi buna

vorbeam in cunostiinta de cauza:1-nu ai cum sa scoti cat mai mult de la asigurari , oricat ai fi ''pe manevra'' cu inspectorul de daune, pt ca se pozeaza tot.2- serviceurile pun cat vor le ore de manoperea, se poate umfla. nu ii verifica numeni daca au lucrat dupa normativ.3- ei au de castigat in sensul ca transmit devizulla sigurari cu preturile de piese originale, ma refer la carene, dar unele se pot repara cu preturi de 10 ori mai mici.

asta era ideea .

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai asa am facut masterus, am pus piese originale ca sa le schimbam iar eu am luat banii de la asig fara chitanta pt ca depasise plafonul, iar carenele leam reparat si multe altele,si ai cum sa scoti mai mult pt ca eu mai aveam un capac zgariat de la o alta cazatura si carena fata rupta care leam bagat tot acum.Iar la manopera nu pot sa puna cat vor pt ca au in catalog si tp asta, da stiu si eu am ramas suprins, pot sa puna un nr maxim de ore pt fiecare reparatie defapt pot sa puna 1000 dar asig nu ii plateste decat pt cat considera ei ca lear luat sa repare o carene.Si eu am mai facut o faza, avand 2 acc intro sap jumate am putu sa pun unele chestii si al una si la alta :D.Oricum miam scos ceva bani.

O zi buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OF OF, Romania asta..... cat despre fratii Bardak, eu personal am auzit numai de la bine in sus, atat pentru motoarele vandute de ei cat si despre service. motorul tau nu-mi place, sincer, cu autocolantele alea dar fiecare e indreptatit sa si-l faca cum vrea. pace

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OF OF, Romania asta..... cat despre fratii Bardak, eu personal am auzit numai de la bine in sus, atat pentru motoarele vandute de ei cat si despre service. motorul tau nu-mi place, sincer, cu autocolantele alea dar fiecare e indreptatit sa si-l faca cum vrea. pace

 

De la ei am motoreta, merge si acum brici...sunt de treaba si fac treaba klumea, dar datorita multor clienti care au aparut in ultima vreme, sunt cam puturosi la adusul pieselor. Ce am vorbit cu Radu si Mihai in ultimele zile, totul va reveni la normal, ca vor centraliza tot, nu se asteptau la o asa mare cerere din partea motociclistilor dintr-o data...toate cele bune. Oricum pe partea cu carenaje, aleg Pic si Poc, sunt mai ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gusturile nu se discuta , eu am vrut sai indrum pe cei care cauta un serivice serios la cei de la Bardak ca din experienta sunt ok, si am si spuns ca eu miam ales modelul de stikare ei decat leau printat si pus.Da sau miscat mai greu ca sunt ep cale sasi deschida si ei un showroom si nu e taman usor.

O zi buna cu vreme bune sa ne putem plimba :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietenul meu are o cu totul alta parere despre acest service , ca sa fiu mai precis ... exact pe dos .

 

asta ca sa fim totusi obiectivi .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel mai greu e sa lucrezi cu oameni si cu bunurile lor, mai ales motocicletele. intr-o afacere apar intotdeauna nemultumiti, important e ca peransamblu imaginea sa fie buna. eu cred ca ei au reusit, spre deosebire de altii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel mai greu e sa lucrezi cu oameni si cu bunurile lor, mai ales motocicletele. intr-o afacere apar intotdeauna nemultumiti, important e ca peransamblu imaginea sa fie buna. eu cred ca ei au reusit, spre deosebire de altii.

ce au reusit?

cine?

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gusturile nu se discuta , eu am vrut sai indrum pe cei care cauta un serivice serios la cei de la Bardak ca din experienta sunt ok, si am si spuns ca eu miam ales modelul de stikare ei decat leau printat si pus.Da sau miscat mai greu ca sunt ep cale sasi deschida si ei un showroom si nu e taman usor.

O zi buna cu vreme bune sa ne putem plimba :D

 

Macar stii ce inseamna ce ai scris tu acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am motocicleta de la Bardak...si n-am nici o buba cu ea...cat despre service....am pareri impartite....eu nu am intampinat probleme.....niste prieteni da....

 

 

cat despre Âşacali,n-are voie omu sa recomande un service?gizăs....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am motocicleta de la Bardak...si n-am nici o buba cu ea...cat despre service....am pareri impartite....eu nu am intampinat probleme.....niste prieteni da....

 

 

cat despre Âşacali,n-are voie omu sa recomande un service?gizăs....

nu sunt sacali...doar romani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt sacali...doar romani

 

 

mdea...nimik nou...si eu am auzit de bardak si am inteles ca sunt ok..nu inteleg ce aveti, va apuca asa din senin...duamneeeee...

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut acum 3 luni am avut si eu un mic incident cu moto si m-am trezit in ipostaza de a o baga in service sa o repar. Dupa mai multe cautari si recomandari am ajuns la baietii de la Bardak care m-au asteptat pana pe la 12 noaptea cand am ajuns eu cu moto pe platorma la ei, s-au ocupat de devize pt asig, recomandari de piese si tot ce se poate.Oricum poveste lunga scurtata sunt super tipi si serviceul pe masura asa ca daca aveti nevoie vii recomand cu placere.Va atasez si niste poze sa vedeti ce le-am dus si ce mi-au dat inapoi (se zice ca o poza face o mie de cuvinte trageti voi concluziile).Ps carenele erau toate sparte ,zgariate cu prinderi rupte si multe altele.

 

Iar astea sunt pozele cu moto cum mi l-au dat ei :)

 

 

Pt Dan 06 - eu mi-am facut autocolantele ca imi place cultura japoneza, dragoni , kanji si alte chestii ei le-au printat si pus

 

Pt masterus - nu isi pun cat vreau ca sunt preturi de catalog care le pun ep deviz pt ca ei tebuie sa justifice preturile alea, oricum ei m-au ajutat sa scot cat mai mult de la asigurari si nu mi-au facut-o la preturile alea ci cam la o treime si ce vroiam sa spun cu topicul asta e ca cei de la bardak sun oameni seriosi si te ajuta nu ca cei de la PowerMotor unde am fost in iarna cand am avut o cazatura si am fost dezamagit de ei ca fapt diers le-a luat 5 luni sa-mi comande niste piese si nici macar nu mi-au reparat-o full.

 

Pt fesu' - no comment ca nu merita deranjul

 

Pt bogdanawo - imi e mila de oameni inchisi la minte asa ca tine si cu prejudecati, ti-au facut ceva tie baietii de la bardak de esti asa de suparat pe ei??

 

O zi buna

 

pana la kanji invata dreq unde se pune "-" chestia asta ... e o liniuta, cratima ii zice

 

 

Pai asa am facut masterus, am pus piese originale ca sa le schimbam iar eu am luat banii de la asig fara chitanta pt ca depasise plafonul, iar carenele le-am reparat si multe altele,si ai cum sa scoti mai mult pt ca eu mai aveam un capac zgariat de la o alta cazatura si carena fata rupta care le-am bagat tot acum.Iar la manopera nu pot sa puna cat vor pt ca au in catalog si tp asta, da stiu si eu am ramas suprins, pot sa puna un nr maxim de ore pt fiecare reparatie defapt pot sa puna 1000 dar asig nu ii plateste decat pt cat considera ei ca le-ar luat sa repare o carene.Si eu am mai facut o faza, avand 2 acc intr-o sap jumate am putu sa pun unele chestii si al una si la alta :).Oricum mi-am scos ceva bani.

O zi buna.

 

deci de fapt tu esti pus pe jmangleala de la asigurari si facut bani din accidente :)

 

 

Gusturile nu se discuta , eu am vrut sa-i indrum pe cei care cauta un serivice serios la cei de la Bardak ca din experienta sunt ok, si am si spuns ca eu mi-am ales modelul de stikare ei decat le-au printat si pus.Da s-au miscat mai greu ca sunt ep cale sa-si deschida si ei un showroom si nu e taman usor.

O zi buna cu vreme bune sa ne putem plimba :)

 

si nu am corectat decat lipsa cratimei ..... e clar acum de ce esti multumit de faptul ca ti-au facut baietii astia actele pentru dosarul de daune

 

pana una alta e tare coca-style mobra ta .... dar tu esti cu kanji si dragoni, ma scuzi japan style

 

;) ejti tru mah :D

Editat de Kumuya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la kanji invata dreq unde se pune "-" chestia asta ... e o liniuta, cratima ii zice

 

 

 

 

deci de fapt tu esti pus pe jmangleala de la asigurari si facut bani din accidente :)

 

 

 

 

si nu am corectat decat lipsa cratimei ..... e clar acum de ce esti multumit de faptul ca ti-au facut baietii astia actele pentru dosarul de daune

 

pana una alta e tare coca-style mobra ta .... dar tu esti cu kanji si dragoni, ma scuzi japan style

 

:) ejti tru mah ;)

io sunt tare mirat ce dracu' cauta topicul asta de mare rahat la rubrica service, publicitatea e in alta parte :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...