Sari la conținut

Intalnirea Tuturor Detinatorilor De 125-uri


Postări Recomandate

Sa inteleg ca nimeni nu se avanta la asa ceva.... ma rog motociclistii forumisti de varste fragede si-au dat arama pe fatza. Baieti ramaneti pe bulevarde sa va vada "gagicili", sunt curios la celelalte intruniri daca o sa vad pe vreunu dintre voi!

 

 

Numai bine!

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 342
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sa inteleg ca nimeni nu se avanta la asa ceva.... ma rog motociclistii forumisti de varste fragede si-au dat arama pe fatza. Baieti ramane pe bulevarde sa va vada "gagicili", sunt curios la celelalte intruniri o sa vad pe vreunu dintre voi!

 

 

Numai bine!

Lasa leonte , nu te stresa tu prea mult , sa nu iti curga sange din nas , potzi sa te duci tu , noi o sa stam pe forum si o sa agatam gagici pe bulevarde ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are dreptate Stefan . (cuvant urat) MEA DE FATALAI STITI NUMAI BRICOSTORE , SCOALA SI ACASA !!!

 

N-ati fost niciodata la o intrunire , la vreun drum lung , sau drumuri lungi si comentati.

 

DND ZVASTIC :huh: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are dreptate Stefan . (cuvant urat) MEA DE FATALAI STITI NUMAI BRICOSTORE , SCOALA SI ACASA !!!

 

N-ati fost niciodata la o intrunire , la vreun drum lung , sau drumuri lungi si comentati.

 

DND ZVASTIC :huh: .

taci ma cu dnd-u tau ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa leonte , nu te stresa tu prea mult , sa nu iti curga sange din nas , potzi sa te duci tu , noi o sa stam pe forum si o sa agatam gagici pe bulevarde ...

 

 

Ai vrut sa pari inteligent?! pacat, ai picat de prost...pt ca te-ai atacat si ai intrat fix in tiparul descris de mine.

 

App de ironia cu "Leonte" eu cel putin nu ma feresc sa-mi afisez numele pe un forum public si nu dau replici taioase din spatele unui nickname cunoscut doar de cei foarte apropiati mie!

 

Stii ce imi place ca nu vezi urma de bikeri d-astia extraordinari la intruniri (la cele serioase ma refer). Drept dovada nu sunteti facuti pt asa ceva, pt ca cineva organizeaza o intrunire exclusivista, cu mult mai mult decat se preconiza (masina de interventie cu platforma, benzina in caz de doamne fereste, asistenta mecanica - pe buzunar propriu) si nimeni nu duce la final. Ca sa fac o paralela, baietii din Germania fac chestii de genul o data pe luna si la ei sunt mai exclusiviste intrunirile de gen, pe modele.

 

 

Dar deh' ramane la mentalitate!

 

Nu vreau ca toata lumea sa se simta lezata, cine se va simti va ataca, sunt absolut sigur ca mai sunt si oameni care accepta adevarata si originala spiritualitate a motociclismului, asa cum a fost ea la inceputuri, ci mai mult la cea a motociclistului de imagine!

 

 

@Cossmin: este praf intradevar si nisip pt ca asa este primavara tot nisipul de peste iarna ramane pe sosea, dar daca citesti un pic regulamentul, la viteze scrise acolo nu ar trebui sa avem pb.

 

 

 

Numa' bine!

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba amice , pe mine nu ma intereseaza de intrunirea ta ma , tu intelegi ? daca vorbesti cu 3 baieti , mergi la o pensiune si pui un post pe forum , crezi ca cresti in ochii cuiva?dastea pot sa fac si eu ma , stai linistit , da nu vin sa scriu pe forum ,vorbesc cu ei in fata...lasa ma , sa fim noi posesori de motocicleta si sa fii tu "motociclist" zeule ...o sa devii idolul meu in curand , iti recomand sa te mai uiti pe Tvr cultural , poate iti mai modifici statusurile pe messenger din cand in cand..

 

Apropo de nicknam-ul meu , cred ca nu e problema ta ...

Editat de zvast!c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

leonte eu nu vin din cauza ca inca nu sunt destul de stapan pe mine sa merg atatia kilometri. sunt prea incepator , chiar daca se merge incet ... nu pot sa merg atata drum intr-o zi :P

Vezi frn , ca daca nu mergi , inseamna ca agati gagici pe bulevard :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba amice , pe mine nu ma intereseaza de intrunirea ta ma , tu intelegi ? daca vorbesti cu 3 baieti , mergi la o pensiune si pui un post pe forum , crezi ca cresti in ochii cuiva?dastea pot sa fac si eu ma , stai linistit , da nu vin sa scriu pe forum ,vorbesc cu ei in fata...lasa ma , sa fim noi posesori de motocicleta si sa fii tu "motociclist" zeule ...o sa devii idolul meu il curand , iti recomand sa te mai uiti pe Tvr cultural , poate iti mai modifci statusurile pe messenger din cand in cand..

 

Apropo de nicknam-ul meu , cred ca nu e problema ta ...

 

 

"Ba amice" o sa fim cand vom fi ciocnit valiza in gara - cred ca expresia e imprumutata de la TVR Cultural.

 

Daca tu crezi ca astfel de intalniri sunt facute doar ca organizatorii sa iasa in evidenta te inseli amarnic! Ideea nu este sa ma vad eu cu 3 amici, ci sa intalnesti bikeri din toata tara, dar se pare ca nu pricepi asta. Chiar stau si ma gandesc la cluburile care organizeaza intruniri pe bune, daca e asa cum zici tu, iti dai seama cat credit consuma ca sa cheme cam 1000 de rideri....nu renteaza, aia oare de ce se intalnesc?!

 

Lasati smecheriile de curtea scolii, chiar imi pare rau ca cei mari nu citesc forumurile astea (s-ar amuza teribil), se duce dracului motociclismul...ma rog;nu comentez atitudinea domnului citat mai sus, textele de obor nu sunt specialitatea mea.

 

Poate ca mai sunt ca cel citat mai sus, poate nu, problema din pucntul meu de vedere vine cand un astfel de tertip uman are o atitudine de "supozitor" sau "sula in coaste" (cum vreti voi); atunci cand esti dezinteresat de ceva si chiar nu cauti nici un anume anturaj si nici sa iesi in evidenta, taci , ignori si iti vezi de ale tale. Se pare ca asta cu vazutul de treaba este o reala problema.

 

Domnu Zvastic (sper ca am scris bine) iti doresc agatari placute si flirturi indelungate, sper ca iti e clar ca nu avem pe ce sa ne certam, daca vrei poti latra in continuare la Luna, dar nu cred ca este o optine viabila.

 

 

Terminand cu off-topicul: Cei care intradevar vor sa vina; va anuntati cu 2 zile inainte aici, pe acest topic, astfel incat noi sa putem lua legatura cu cei de la cazare, pt ca este clar ca de rezervari nu mai poate fi vba, timpul este prea scurt.

 

 

Toate bune!

 

 

 

LE: Nu percepeti gresit! Nu fac atac la persoana (ok , recunosc ca am un drept la replica in ceea ce-l priveste pe Zvastic) este normal ca unii sa nu se simta inca ok in sa atatia km pt ca este inceput de sezon, nu va condamna nimani fratilor, nu trebuie sa va scuzati asa cum nu trebuie sa va scuzati pt nicio actiune atat timp cant ea nu deranjeaza mediul ambiant, persoanele din jur si legile in rigoare! <- asta cu legile este cam exagerata :huh:

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma vorbesc cum vreau eu , nu imi interzici tu cum sa vorbesc cu tine ..esti vreun mare vip ceva , sau cum ? Daca iti afisezi numele si ai un text de santierist in tine , te crezi si mare motociclist ? Eu zic sa stai in bancutza ta potolit , si sa-i dai cu exit de aici , singuru care a fost ok a fost RedBaron ( cred ca asa are nicknamul ) si nu a inceput sa comenteze texte de tvr , si daca tot suntem aici poate ne intalnim pe dorobanti la televiziune , eu agatand gagici si tu facand emisiuni cu pletosi ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma vorbesc cum vreau eu , nu imi interzici tu cum sa vorbesc cu tine ..esti vreun mare vip ceva , sau cum ? Daca iti afisezi numele si ai un text de santierist in tine , te crezi si mare motociclist ? Eu zic sa stai in bancutza ta potolit , si sa-i dai cu exit de aici , singuru care a fost ok a fost RedBaron ( cred ca asa are nicknamul ) si nu a inceput sa comenteze texte de tvr , si daca tot suntem aici poate ne intalnim pe dorobanti la televiziune , eu agatand gagici si tu facand emisiuni cu pletosi ..

N-am putut sa ma abtin. :P :laugh: :lol: :huh:

Editat de Mr Andrew
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ÂŞtefanuț, nu am nimic personal cu tine, chiar nimic, dar te rog frumos sa nu te mai grăbeÂşti cand scrii, pentru că faci o mulțime de greÂşeli de gramatică.

 

Spre exemplu:

 

este normal ca unii sa nu se simta inca ok in sa atatia km pt ca este inceput de sezon, nu va condamna nimani fratilor, nu trebuie sa va scuzati asa cum nu trebuie sa va scuzati pt nicio actiune atat timp cant ea nu deranjeaza mediul ambiant, persoanele din jur si legile in rigoare! <- asta cu legile este cam exagerata :huh:

 

ÂŞi numai folosii cuvinte "culte" pentru că nu suntem la o emisiune televizată să aratăm cat de deÂştepți si cat de culți suntem. Important este sa se ințeleagă ce vorbim intre noi.

 

Baftă cu intalnirea.

Editat de Alyn1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite cine a ajuns sa corecteze ...

nici tu nu trebuie sa scrii cu ă, Âş, ț , etc. ca sa arate textul frumos ... ca o dai in balta pe aici ,pe colo.

 

alea nu sunt greseli gramaticale ... pentru ca nu a conjugat gresit sau nu a acordat gresit adjectivul cu substantivul sau mai stiu eu ce... sunt greseli de ortografie, probabil era nervos si se grabea sa raspunda ...

 

dar ... trebuia sa mai faci si tu un post, nu ?

Editat de frN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greselile de redactare mi le asum, nu-i treaba si nu ma deranjeaza si cred ca fiecare scrie putin stalcit, mai ales aici pe forum!

 

A doua chestie, nu stium cum vi se pare voua limbajul, dar eu asa vorbesc, asta imi este vocabularul.

 

Expresiile folosite ce ceilalti useri in speta pe aici prefer sa le trec la categoria no comment, se pare ca vedetismele sunt in floare. Eu nu am precizat nimic de preferintele oamenilor in materie de frizuri ( eu am fost si pletos, acum -din cauze naturale- sunt chel....so what?) asta denota preconceptiile pe care le aveti. In orice caz sunteti un subiect interesant de vizualizat atunci cand vi se pune pata pe cineva!

 

Toate bune! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba ca ti se pune pata pe cineva , da nu mai posta de dragu` de a posta , si nici nu mai face afirmatii legate de ceilalti useri , legate ca nu sunt motociclisti , nu ai tu de unde sa stii cum merg eu , cum ma dau eu , daca merg pe bulevarde sau nu , pana la urma e libertatea fiecaruia sa faca si sa nu faca ce vrea , dar vad ca tu sari "ca ars" cand toti au spus ca nu merg... sunt o gramada de chesti de facut in vacanta asta , uni pleaca cu familia , alti stau cu familia , poate ca nu vor sa mearga , dar asta nu inseamna sa le spui tu ca nu sunt motociclisti ...

Editat de zvast!c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite cine a ajuns sa corecteze ...

nici tu nu trebuie sa scrii cu ă, Âş, ț , etc. ca sa arate textul frumos ... ca o dai in balta pe aici ,pe colo.

 

alea nu sunt greseli gramaticale ... pentru ca nu a conjugat gresit sau nu a acordat gresit adjectivul cu substantivul sau mai stiu eu ce... sunt greseli de ortografie, probabil era nervos si se grabea sa raspunda ...

 

dar ... trebuia sa mai faci si tu un post, nu ?

 

Ba tu taci, n-ai alta treaba ?!

 

Ti-am mai zis de atatea ori, nu te mai baga peste posturile mele criticandu-ma ca tot tu ai de pierdut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar faceti off-topic ? :laugh: :lol:

 

:P ...pana la urma vine careva, sa nu bat drumu de pomana de dimineatza pana la codlea, sa-mi permit si eu macar sa ajung pe la pranz :huh:

 

 

RedBaron, dai tu berea:)) oriunde vrei tu prin judet pe acolo

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rog pe cei care au achizitionat R125 din Romania sa`mi imprumute si mie cateva zile manualul de utilizare...eu l`am luat pe al meu din germania si e tot in lb germana.. nu inteleg nimic. YM: marian_rusu5883 ; 0745151811. Merci anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai , pana la urma cum ramane ... doar eu cu Stefan ? care si cum veniti ?..incercati fara off topicuri .. scurt si la obiect care vine (fara raspunsuri de genul "eu nu " ) doar cine vine ...Stefan, astept un apel de la tine cand vezi mesaju (nr. meu este 0726.926.266)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...