Sari la conținut

Intalnirea Tuturor Detinatorilor De 125-uri


Postări Recomandate

vine cineva, hai ca sa stiu ce fac, plec de maine dimineatza, sincer nu vreau sa plec miercuri dimineatza singur pe drum (caam mici chichitze la ea de rezolvat) , mai ales ca e vant de mori ca si-a adus vreunu aminte ca e intrunire..........deci mergem ori nu mergem?

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 342
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Comunicat oficial :P :

 

Din cauza vremii total neprielnice si a numarului mare de participanti, intrunirea "Junior Bikers Ride" se amana pentru vara, prin iulie cel mai probabil, cand toata lumea va scapa de BAC; de Admitere si toate cele. Atunci nu vom mai avea cazare, ci se va sta la cort :) :) , dar pana tunci vom trai si vom vedea!

 

 

Numa' bine! :)

 

:D

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comunicat oficial :P :

 

Din cauza vremii total neprielnice si a numarului mare de participanti, intrunirea "Junior Bikers Ride" se amana pentru vara, prin iulie cel mai probabil, cand toata lumea va scapa de BAC; de Admitere si toate cele. Atunci nu vom mai avea cazare, ci se va sta la cort :) :) , dar pana tunci vom trai si vom vedea!

 

 

Numa' bine! :)

 

:D

la vara e mai bine.

la noi ploua, e frig.

merge vreunu la mare de 1 mai?

Editat de Chivu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Comunicat oficial :P :

 

Din cauza vremii total neprielnice si a numarului mare de participanti, intrunirea "Junior Bikers Ride" se amana pentru vara, prin iulie cel mai probabil, cand toata lumea va scapa de BAC; de Admitere si toate cele. Atunci nu vom mai avea cazare, ci se va sta la cort :) :) , dar pana tunci vom trai si vom vedea!

 

 

Numa' bine! :)

 

:D

 

Mai bine...probabil asa se vor strange mai multi.Pe la inceputul lu iulie ar fi ok...

 

merge vreunu la mare de 1 mai?

da,eu . daca e vreme buna normal...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne incumetam si noi la mare...cum sa nu, dar cred ca pe drumul vechi ca pe autostrada e nasol cu mobrele astea usoare :D

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne incumetam si noi la mare...cum sa nu, dar cred ca pe drumul vechi ca pe autostrada e nasol cu mobrele astea usoare :)

Pe drumul vechi e mai bine,am facut eu odata o plimbare buc-lehliu pe drumul vechi si retur pe autostrada,pe autostrada plictiseala mare si monotonie...mai mergi si incet pe langa ceilalti.Dati un semn daca va bagati,ar fi frumos sa ne strangem mai multi cu 125 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap , eu cred ca vin cu inca niste baieti de aici de pe forum :D

 

m-as baga si eu cu voi,daca vreti normal :D ,ca tot suntem cu 125...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit astazi cu ceva baieti la arc si sunt cam 6-7 doritori.

Eu vin sigur, mergem pe autostrada, mers lejer 90-100.

Locatia de unde o sa plecam o s-o stabilim saptamana viitoare.

 

Va rog continuati lista dupa modelul de mai jos:

 

1-Cosmin Yzf-R125

2-...

3-...

 

..etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi plecam cu baietii din galati si braila, nu numai cu motociclete de 125.

e posibil sa mergem doar cei cu 125-uri si sa ne intalnim undeva in aproapierea autostrazii. asta depinde de cati se aduna la voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit astazi cu ceva baieti la arc si sunt cam 6-7 doritori.

Eu vin sigur, mergem pe autostrada, mers lejer 90-100.

Locatia de unde o sa plecam o s-o stabilim saptamana viitoare.

 

Va rog continuati lista dupa modelul de mai jos:

 

1-Cosmin Yzf-R125

2-...

3-...

 

..etc

1-Cosmin Yzf-R125

2-Alex Yamaha SR 125

3-...

4-...

Mi se pare ok viteza de croaziera,dar nu mai bine am merge pe drumul vechi spre mare?Nu de alta,dar pe autostrada e chiar plictisitor,monoton si absolut niciun viraj nimic.In afara de asta,eu am mers 70 km. pe A2 cu 90-100 constant si mi-a amortit palma...N-am nimic impotriva cu A2,dar sigur va si fi aglomerat,se merge repede etc... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare ok viteza de croaziera,dar nu mai bine am merge pe drumul vechi spre mare?Nu de alta,dar pe autostrada e chiar plictisitor,monoton si absolut niciun viraj nimic.In afara de asta,eu am mers 70 km. pe A2 cu 90-100 constant si mi-a amortit palma...N-am nimic impotriva cu A2,dar sigur va si fi aglomerat,se merge repede etc... :D

 

Alex nu stiu, mai vorbim ideea e ca pe drumul vechi sunt multe localitati si e mai periculos sa zicem, mai disutam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luati-o pe autostrada. Am facut si noi odata prostia de a o lua pe drumul vechi, si ne-am dat pumni in cap dupa aia. Am facut 2 ore si ceva tinand cont ca am mers cat s-a putut de tare, erau portiuni unde mergeam 250+ tocmai pt ca ne saturasem de atata mers, si de la urziceni spre bucuresti este foarte foarte aglomerat. Cernavoda - Constanta venind de pe autostrada e ok, aveti ce sa vedeti, drum ok cu cateva curbe, deci n-o sa va plictisiti. Sfatul meu ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luati-o pe autostrada. Am facut si noi odata prostia de a o lua pe drumul vechi, si ne-am dat pumni in cap dupa aia. Am facut 2 ore si ceva tinand cont ca am mers cat s-a putut de tare, erau portiuni unde mergeam 250+ tocmai pt ca ne saturasem de atata mers, si de la urziceni spre bucuresti este foarte foarte aglomerat. Cernavoda - Constanta venind de pe autostrada e ok, aveti ce sa vedeti, drum ok cu cateva curbe, deci n-o sa va plictisiti. Sfatul meu ...

 

As lua-o si eu pe autostrada daca as avea mobra ta ca sa fac 50 de minute autostrada,dar la 90-100 e chiar f plictisitor.Oricum,sunt mai multe "drumuri vechi" catre mare,eu ma refeream la bucuresti-calarasi;nu la cel prin slobozia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

 

Sper sa nu va deranjeze ca scriu in acest post, dar sunt interesat sa cumpar un CBR 125 si m-am gandit ca poate ajut in felul asta si pe cineva de pe forum care este interesat sa scape de mobra. Sunt din Bucuresti.

Link-ul spre anuntul meu este /index.php?...=350356&hl=

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai,propun astia care vreti sa mai mergeti,sa ne intalnim miercuri la arc sa discutam mai in amanunt.Ce-am vazut la meteo e ca s-ar fi anuntat ploaie in weekend la mare ... :) sper ca se insala...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai,propun astia care vreti sa mai mergeti,sa ne intalnim miercuri la arc sa discutam mai in amanunt.Ce-am vazut la meteo e ca s-ar fi anuntat ploaie in weekend la mare ... :) sper ca se insala...

 

 

Ramane sa ne vedem dupa 6-7 la Arc.Eu am fost saptamana trecuta si am vorbit cu cativa baieti cu care a ramas ca stabilim exact miercuri.

Nu e relevanta prognoza meteo de pe internet...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...