Sari la conținut

Intalnirea Tuturor Detinatorilor De 125-uri


Postări Recomandate

ba esti nebun , plecam pe seara? eu plec la 8 din bucuresti ...sa merg si eu pe racoare cat de cat

Esti nesimtit? :D) ;)) Oricum la munete e racoare ma. Nu te mai caca pe tine ca mergem la 10.

 

Ok atunci astept sa imi ziceti o ora exacta.

Editat de CostinALN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 342
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Saloot baieti! Imi pare rau ca nu am putu sa vin dar am fost plecat din tara. Daca ati mers bagati si voi aici niste pareri si poze :P

 

 

Daca e vb de PM-ul primit de la mine, nu am fost. :lol:

 

Si nu a fost nimeni cu 125...

Editat de CoSSmiN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate n`ai fost tu ... eu n`am lipsit 1 miercuri de la arc de cand mi`am luat motor si nu te`am vazut niciodata !!!

Ce ma vii si tu pe Cheia?

 

 

 

PS. Maine seara s-ar putea sa vin si eu la arc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a sunat varamiu de la munte.

 

Cica a vorbit cu oamenii de pe acolo, cu satenii, plm :lol: si s-ar zice ca pe Cheia se lucreaza. Se da drumu la circulatie pe un sens, pe urma pe celalalt. Nu stiu exact daca este pe bune, dar nu vad de ce ar fi o caterinca...

 

Ce facem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a sunat varamiu de la munte.

 

Cica a vorbit cu oamenii de pe acolo, cu satenii, plm :kiss: si s-ar zice ca pe Cheia se lucreaza. Se da drumu la circulatie pe un sens, pe urma pe celalalt. Nu stiu exact daca este pe bune, dar nu vad de ce ar fi o caterinca...

 

Ce facem?

 

Pai depinde de unde pana unde tine aceasta lucrare. Daca e asa pe toata Cheia nu are rost dar daca e o mica portiune...putem sa ne incercam norocul. Aceasta este opinia mea si personala :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a sunat varamiu de la munte.

 

Cica a vorbit cu oamenii de pe acolo, cu satenii, plm :kiss: si s-ar zice ca pe Cheia se lucreaza. Se da drumu la circulatie pe un sens, pe urma pe celalalt. Nu stiu exact daca este pe bune, dar nu vad de ce ar fi o caterinca...

 

Ce facem?

Ba baiatule ti-am spus, vrei sa vii bine nu iarasi bine...

 

 

Ministrul Transporturilor, Gheorghe Dobre, s-a deplasat, joi, 1 iunie, de la Bucuresti la Brasov, pe DN1 A, pentru a verifica modul in care au fost realizate lucrarile de reabilitare a tronsonului dintre Sacele si Cheia, destinat circulatiei masinilor de mare tonaj. Potrivit acestuia, lucrarile de reabilitare au fost realizate pe o distanta de 30 de kilometri, intre Sacele si Cheia, investitia ridicandu-se la 230 de miliarde de lei vechi. Ministrul Transporturilor a afirmat, la Brasov, ca a analizat starea drumului si s-a declarat multumit de lucrare. �Banii au provenit de la bugetul de stat. Vrem ca, pana la sfarsitul anului, sa fie reabilitat tot drumul pana la Bucuresti in functie de posibilitatile financiare pe care le vom avea. Reabilitarea a decurs bine, pe cei 30 de kilometri a durat trei saptamani. Urmeaza sa mai facem o rectificare a curbelor pentru a nu mai fi asa stranse si periculoase. In principiu, pe acest drum vor circula masinile de mare tonaj�, a precizat Gheorghe Dobre. Ministrul Transporturilor a criticat, insa, doua firme grecesti - Efklidis si Prodeftiki - care au castigat licitatia pentru reabilitarea DN 1, in judetul Prahova, precizand ca acestea nu au respectat termenele de executie. �Acest firme au primit somatii. Licitatia a fost una internationala, iar aceste firme au oferit cel mai bun pret. Din pacate insa, nu au respectat conditiile�, a afirmat Gheorghe Dobre. (Sursa: Mediafax)

 

 

 

Pana una alta sambata la ora 9 plecam de la benzinaria Mol de langa McDonalds.

Editat de CostinALN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

 

yo zic sa nu mai vorbiti asa la caterinca... clipcea stie ce zice... nu se lauda aiurea...

 

cand o sa dati si voi capat la gume ca el sa mai comentati,pana atunci... gura mai mica....

 

nu vreau sa il laud,nu asta e interesul,dar am fost de vreo 3 ori cu el pe cheia si le are omu'

 

in plus... cand va zice sa mergeti mai incet stie el de ce... a mai fost un incident cu un prieten... care m-a depasit pe mine si dupa 200m a cazut pe o curba...

 

concluzie! ascultati de clipcea :kiss:

 

P.S. fac tot posibilul sa vin si yo...

 

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba baiatule ti-am spus, vrei sa vii bine nu iarasi bine...

 

 

Ministrul Transporturilor, Gheorghe Dobre, s-a deplasat, joi, 1 iunie, de la Bucuresti la Brasov, pe DN1 A, pentru a verifica modul in care au fost realizate lucrarile de reabilitare a tronsonului dintre Sacele si Cheia, destinat circulatiei masinilor de mare tonaj. Potrivit acestuia, lucrarile de reabilitare au fost realizate pe o distanta de 30 de kilometri, intre Sacele si Cheia, investitia ridicandu-se la 230 de miliarde de lei vechi. Ministrul Transporturilor a afirmat, la Brasov, ca a analizat starea drumului si s-a declarat multumit de lucrare. �Banii au provenit de la bugetul de stat. Vrem ca, pana la sfarsitul anului, sa fie reabilitat tot drumul pana la Bucuresti in functie de posibilitatile financiare pe care le vom avea. Reabilitarea a decurs bine, pe cei 30 de kilometri a durat trei saptamani. Urmeaza sa mai facem o rectificare a curbelor pentru a nu mai fi asa stranse si periculoase. In principiu, pe acest drum vor circula masinile de mare tonaj�, a precizat Gheorghe Dobre. Ministrul Transporturilor a criticat, insa, doua firme grecesti - Efklidis si Prodeftiki - care au castigat licitatia pentru reabilitarea DN 1, in judetul Prahova, precizand ca acestea nu au respectat termenele de executie. �Acest firme au primit somatii. Licitatia a fost una internationala, iar aceste firme au oferit cel mai bun pret. Din pacate insa, nu au respectat conditiile�, a afirmat Gheorghe Dobre. (Sursa: Mediafax)

 

 

 

Pana una alta sambata la ora 9 plecam de la benzinaria Mol de langa McDonalds.

 

Exact stirea de care iti ziceam dar este din "Miercuri, Iunie 07, 2006 - 02:37 AM" :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-e lene sa le pun ....

 

cam slabuta prezenta la 125 , un RS , 2 CBR`uri , un R125 , un chopper si un Hyosung parca ... prestatia relativ slaba bai copii ( cu cateva exceptii) , cand eram de varsta voastra mancam asfaltu pe cheia ... si opream mai rar ptr poze .

 

daca nu pune nimeni , o sa incep eu sa le pun in decursu zilei de azi

Editat de Reverse
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-e lene sa le pun ....

 

cam slabuta prezenta la 125 , un RS , 2 CBR`uri , un R125 , un chopper si un Hyosung parca ... prestatia relativ slaba bai copii ( cu cateva exceptii) , cand eram de varsta voastra mancam asfaltu pe cheia ... si opream mai rar ptr poze .

 

daca nu pune nimeni , o sa incep eu sa le pun in decursu zilei de azi

Kymco ma nu Hyosung.

 

Kymco ma nu Hyosung.

post-6395-1218378709_thumb.jpg

post-6395-1218378725_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratie , nu pune si poza aia chinuita cu mine :D

 

mai bine pun timpii ...cat v-am asteptat la diverse opriri :P

 

oricum, sa nu se zica ca sunt un porrc .... costy s-a dat foarte bine , mi-a placut de el ... am mers putin in spatele lui sa-l vad si dupaia l-am tras dupa mine la un mers racing-safe ... bravo ma , sunt mandru de tine . Thug e cam tembel asa , merge binisor dar nu prea are frica de dumnezeu :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratie , nu pune si poza aia chinuita cu mine :D

 

mai bine pun timpii ...cat v-am asteptat la diverse opriri :D

 

oricum, sa nu se zica ca sunt un porrc .... costy s-a dat foarte bine , mi-a placut de el ... am mers putin in spatele lui sa-l vad si dupaia l-am tras dupa mine la un mers racing-safe ... bravo ma , sunt mandru de tine . Thug e cam tembel asa , merge binisor dar nu prea are frica de dumnezeu :P )

 

Data viitoare poate ajung si eu, si mai bagati si voi poze sa vada si lumea...

Eu am 80 de poze de la Thug :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...