Sari la conținut

Intalnirea Tuturor Detinatorilor De 125-uri


Postări Recomandate

Cum iese omu sa se plimbe cu motoru...cum va faceti de cap pe forum.

 

Thug...iti cresc caninii vad...ai uitat in plm cand te comportai ca o femeie cand am fost pe Dn1.

 

Ce vreau sa va zic... Da eu am fost cel cu ideea de a merge Sambata 9 August la Cheia si vreau sa fie ceva clar, pana la Valenii de Munte se va merge lejer 90-100 de la Valenii De Munte avand in vedere ca or sa fie Thug incepatoru posibil Zvastic si CoSSmin nu o sa merg chiar asa tare...Dar daca o sa merg tare va rog sa nu va avantati sa va am pe constiinta ca v-ati pravalit PUNCT.

 

Se va pleca pe la 9:30-10 de la McDonald`s-ul din Otopeni si vom mege pana aproape de Sacele si ne vom intoarce pe acelasi drum.

 

 

PS. Paule chiar te astept si o astept si pe kitty :D

PS2. Nu vreau sa fac acum pe lupu moralist ma doare la pwla cum mergeti voi din partea mea puteti sa mergeti mai tare ca mine dar nu vreau sa imi aud vorbe ca ati fi cazut din vina mea.

 

clipcea , zi si tu ceva frate .... si va zic eu dupaia cum e cu kitty treaba :D)

Ce sa zic ma , ca esti fatalau si ca azi am facut 60km pe sestache? :moto: :ok:

Editat de CostinALN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 342
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da ma , mergem ....

 

Calicea ... facem ca data trecuta , da ?? sa tii minte , o cafea si o cola sa ma astepte acolo sus la restaurant la cheia , da ? :D

 

Cand ai spus intalnire ma gandeam la ceva scurt in Bucuresti . Daca se face voi fi prezent , la drumuri lungi nu ma bag deocamdata .

 

 

:moto:

 

 

tu esti ma ala de cumparasei motoreta de la sebi ? :ok:))

 

doamne ce am mai ras

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma , mergem ....

 

Calicea ... facem ca data trecuta , da ?? sa tii minte , o cafea si o cola sa ma astepte acolo sus la restaurant la cheia , da ? :D

 

 

 

 

tu esti ma ala de cumparasei motoreta de la sebi ? :ok:))

 

doamne ce am mai ras

De data asta cred ca vine si Pizza :D) :moto:

 

Sper sa fim cat mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veniti cu femeile sa ce??? Sa ne comenteze tot drumu in casca "mergi mai incet!!! vezi ca e curba!!! ai grija cum o iei!!! poate patim ceva!!!" Eu prefer sa vin singur poate il mai iau pe varameu ca si el la aceeasi categorie si inca un coleg. Asfalt uscat si gata cu offtopicu :moto: (glumesc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veniti cu femeile sa ce??? Sa ne comenteze tot drumu in casca "mergi mai incet!!! vezi ca e curba!!! ai grija cum o iei!!! poate patim ceva!!!" Eu prefer sa vin singur poate il mai iau pe varameu ca si el la aceeasi categorie si inca un coleg. Asfalt uscat si gata cu offtopicu :D (glumesc)

nu stiu cu ce femei umblii tu , dar eu stiu doar alea care vor adrenalina ... in pat ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Very nais, dar cum a zis si costy, nu incercati sa va tineti dupa el sau dupa reverse, ca am vazut cateva faze de genu' cand nu s-a terminat prea frumos pt acei incepatori. Ma refer in special la viraje ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Very nais, dar cum a zis si costy, nu incercati sa va tineti dupa el sau dupa reverse, ca am vazut cateva faze de genu' cand nu s-a terminat prea frumos pt acei incepatori. Ma refer in special la viraje ...

 

 

 

vorbiti de parca ... mere pe curbe ca rossy!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine zis pentru costy sa ia mult ulei dupa el :D)))

Ia vezi tu ca RS-ul ia cam 1 litru la mie, si la 4 timpi ar cam trebui sa schimbi uleiul la 4000 si tot cam atat intra. Nu mai vorbi aiurea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu Bologa si avand in vedere ca el o sa vina din Constanta ne intalim toti la McDonald`s Otopeni la ora 10 si plecam la 10:15 pana ne adunam toti.

 

PS. Asa ca va astept sa imi spuneti sigur care mergeti.Fara ca e posibil sau mai stiu eu ce. Care veniti sigur!

Editat de CostinALN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...