Sari la conținut

Locuri Faine De Plimbare Pt Orice Gen De Motocicleta...


black_prince
 Share

Postări Recomandate

Super , abia astept sa ne vedem maine la Galerie !

Mai o propunere pt cine-i interesat , tot maine de la ora 17, se joaca ASU Poli - Racovita ( TM - Buzias- Hitias-Racovita ) 43 km dus.

Are cineva sa-mi imprumute niste genunchiere ?doar pt deplasarea de maine va rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Super , abia astept sa ne vedem maine la Galerie !

Mai o propunere pt cine-i interesat , tot maine de la ora 17, se joaca ASU Poli - Racovita ( TM - Buzias- Hitias-Racovita ) 43 km dus.

Are cineva sa-mi imprumute niste genunchiere ?doar pt deplasarea de maine va rog.

Merge si fara, ori esti golan si iti iei tot echipamentul ori numa casca si geaca.

» Post actualizat in 27 Sep 2014 12:34

Hai ca a fost ok 500km - 400km cat am facut pana la Deta si inapoi, dimineata un frig de iti inghetau o......e .Toata lumea a fost grabita, dar pana la urma vremea s-a schimbat in bine si s-a incalzit, din moment ce am stat la terasa-birt afara.Multi trotinisti pe traseu + un grp care mergea spre Resita.Tot sa mai fie vreme buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri (când am citit pe undeva) am început să salivez... Între timp s-a uscat și am uitat.

Să paprikănim ceva!

 

În program am văzut că duminică e concursul de papa, sâmbătă e cu folclor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ti-ar fi utila si o procura, in cazul in care te intreaba cineva, inclusiv in tara. E suficienta si una facuta de avocat.

La sarbi m-au luat la purecat in vara, cand am venit din concediu, pentru masina care e inmatriculata pe firma...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu masina de firma da, nu este trecut un nume de persoana in talon, eu am iesit cu mai multe masini din tara m-au oprit odata ungurii, eram cu masina lu varutu am avut copiile mentionate mai sus, le-am dat sa se uite, nu s-au prea uitat si am plecat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am carte verde , pana nu se inmatriculeaza motorul pe numele meu am doar asigurare in vederea inmatricularii care nu acopera nici o tara straina. Imdeiat ce am inmatriculat capra , asiguratorul elibereaza cartea verde si sunt liber sa bat campii.

Desigur asta nu-i un impediment pt cine vrea sa mearga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, dacă nu v-au oprit la vamă să vă intrebe de sănătate, inseamnă că putem încerca să mergem. Dacă nu iese...schimbăm macazul și mergem in altă direcție.

(Important e ca la final să nu ne mințim iar cu câte j'de mii de km am băgat...stând pe loc.)

Editat de blorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e altceva sury, nu poti sa iesi din tara , poti da nu are rost, e riscul prea mare fiind si incepator, gasim o alternativa si pentru tine.

Putem merge sambata la Kiki si duminca la Buzias, eu nu gasesc nimic despre programul de la Kiki.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem și stabilim în ce direcție merem. Dacă tot e festival la Buziaș, e imposibil să nu fie sâmbătă ceva de mâncare pe acolo, gulaș și/sau asemenea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...