Sari la conținut

Breaza Biker's Fest 2008, Plaiul Talii


Stephon
 Share

Postări Recomandate

Daca lumea cere... de 75 de grade si halucinogena... Partea nasoala e ca nu o sa mai tzinem minte mare branza... Baldovika, sa aduci camera sa filmezi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 167
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ma bag si eu anul asta, pentru niste sarmale si sa-l sparg pe Pacasac,dar cred ca vin cu masina sa am de caldurica la mine si sa pot aduce si catelele,ca data trecuta, am injurat toata noaptea vantul ce batea pe acolo,pe creasta.

 

Stephon, sarmale pentru calibru lu je,... ESTE?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu anul asta, pentru niste sarmale si sa-l sparg pe Pacasac,dar cred ca vin cu masina sa am de caldurica la mine si sa pot aduce si catelele,ca data trecuta, am injurat toata noaptea vantul ce batea pe acolo,pe creasta.

 

Stephon, sarmale pentru calibru lu je,... ESTE?!

te log nu sparge pacasacu..... tre sa aduca "umpic"de bere ......

 

 

 

 

stefane deja salivez la bulzul ala.... stropit cu tuica

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se intampla ceva activitate si Vineri 22august,de distractii, culinara(celebrele sarmale :) ), participanti, etc?eu as putea sa ajung doar Vineri la voi,pentru cine nu a mai fost se poate pune o harta/detalii de acces pe deal?

10x :cheers: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tytus...petrecerea incepe de vineri! Baietii din BV sunt sigur ca veni de vineri dimineata! bine...cei din Ploiesti probabil de...joi! :cheers: ;)

 

dar...lumea "normala" incepe sa vina vineri pe la 5-6!

 

Ca sa ajungi la intalnire...poti merge pe DN 1 spre comarnic iar...cum vreo 200 de metri inainte de intrarea in comarnic....este indicator spre Breaza si preselectie la stanga! Faci stanga acolo si vei trece peste un pod peste Prahova! dupa ce ai trecut de acest pod...mai mergi cam 1 km si vei vedea un indicator pe partea dreapta cu Talea si...peste sosea un banner mare cu intalnirea! Acolo faci dreapta si vei urca pe niste serpentine cam 2-3 km! dupa ce se termina serpentinele vei vedea pe dreapta intr-o vale foarte multe corturi si...agitatie! :D acolo ne gasesti!

 

Din pacate...sarmalele le gasesti sambata dupa parada!

 

 

Te astept!

 

 

DLI...pastrez extra portie pt. tine! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unii sunt pe la munci, altzii la tratament sa pregateasca ficatul pentru atata mancare si bautura... nu iti face griji, o sa fim acolo. TOTZI !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, eu nu ma mai joc... O saptamana? La naiba, salivez dupa un bulz si o pastramioara si mai ales dupa sarmale (mama ce bune au fost anu trecut....) de cand s-a anuntat data evenimentului. Nu e corect... :cheers:

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mami...!?! :cheers:

off topic 12eur/kg in viu? ;) super motoreta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...