Sari la conținut

Breaza Biker's Fest 2008, Plaiul Talii


Stephon
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 167
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am mancat la pastrama de oaie de ma si mir ca nu fac ca ea... foarte buna si preturi de bun simt.daca o sa mai faceti spun prezent

FELICITARI !

 

de asemenea intalniri avem nevoie. deci se poate.

inteleg ca altii fac pugula mare pe seama intalnirilor referitor la preturi de intrare si celelalte.

 

halal de voi, bravo!

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-mi bag pixu', unde puii mei au fost sarmalele? :kali:

Cum coborai pe "alee" pe dreapta, in fata primului cort militar, unde era si formatia MP3 :D Bune de-am mai fi mancat o portie, dar am zis sa lasam si la altii :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri am fost pe la snagov iar pe seara pe la 12 am ajuns la breaza...nu avea nici o legatura..

super tare si la mai multe !!

 

ps ...nu prea mai era loc de cort si l-am pus in panta de am luat-o la vale noaptea ca deh am uitat aks piroanele :D

 

 

:scratch:

eu am alunecat de pe izopren cu tot cu sac si in prima noapte - am deschis fermoarele de la cort ca prea ma strangeam gramada acolo

 

iar a doua noapte - sub cerul liber- izoprenul sus eu mai de la jumatate in jos

 

 

:kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum coborai pe "alee" pe dreapta, in fata primului cort militar, unde era si formatia MP3 :D Bune de-am mai fi mancat o portie, dar am zis sa lasam si la altii :kali:

Pe stanga , eu ametit la ora asta :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare !!! :kali: Stefane sa ne vedem sanatosi si la intalnirea 101 ,tot respectul pentru efortul tau si nu uita peste 5 zile e randul tau sa te distrezi :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Organizare foarte buna, sarmalele excelente(anu asta am reusit sa mananc si eu cateva :scratch: ), mancare si bautura (rece! )la preturi decente, iar sambata seara dupa ora 2 a fost liniste! surprizator! :kali: Am vazut ca ai fost destul de ocupat cu galagiosii.

Bravo Stefan! Felicitari pt. organizare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-ar fi placut sa nu aiba acces toate masinile si satenii din Breaza care au venit cu catel si purcel "la balci" si de care la un moment dat nu mai aveai loc; unu cu un aro beat mort,a fost la cativa centimetrii sa intre in corturile noastre :kali:;

in rest locatia, mancare tot a fost grozav! sarmalutele...mult prea dementiale iar preturile de bun simt;

felicitari! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, Stefane! :crack:

 

Organizare buna, mancare si bautura dementiala si la preturi de te cruceai (2 lei berea si 3,5 carnati la gratar cu salata :kali: ), muzica ok, wc si dusuri si mai ok (de la soare, apa era chiar calda), plus suportul politiei, la parada!

 

Ah, si sa nu uit! Bestiale sarmalele! Nota 20 pt bucatareasa :D

 

Participare masiva, cred ca nici tu nu te asteptai la atati oameni :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VA MULTUMESC TUTUROR PT. PARTICIPARE! Sincer...nu ma asteptam la o prezenta atat de masiva avand in vedere ca era intrunire la Snagov! :peace:

Numarul mare de participanti m-a facut sa regandesc putin urmatoarea editie! :crack: Imi cer scuze pt. micile incidente petrecute si sper ca la urmatoarea editie sa nu se mai intample!

 

Va astept la Breaza Biker's Fest 2009 Editia a 4-a! :D :scratch: :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Initial am vrut sa nu apar la intrunire din cauza problemei mele cu genunchiul, dar prietenii m-au convins si am venit cu masina (nu pot merge pe moto)...Cand am ajuns acolo am ramas placut surprinsa de locatie. Superb...atat pot spune...nu ma asteptam pentru ca nu am mai fost niciodata!

Intrunirea a meritat fiecare efort...mancare si bautura excelenta, oamenii la fel...intalnirea cu prietenii din toata tara a adus un plus personal.

Ce a fost putin deranjant e faptul ca sambata seara s-au strans oamenii de prin jur ca la balci...multi cu masini, plus incidentul cu idiotul cu Aro ce s-a suit pe corturile noastre...bautura isi spusese cuvantul. Trebuia numai oprit accesul masinilor si gata. Oricum merci mult pt rapiditatea cu care a fost rezolvata problema dupa ce am vorbit cu Stephon.

Distractie a fost pe masura, vacile care se apropiau de corturile noastre au fost tare haioase, na...vaca e tot vaca! :scratch:

Felicitari organizatorilor si multumim de un weekend romanesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Organizare buna, mancare si bautura dementiala si la preturi de te cruceai (2 lei berea si 3,5 carnati la gratar cu salata :scratch: ), muzica ok, wc si dusuri si mai ok (de la soare, apa era chiar calda)

 

Tu primeai si salata la carnaciori? :kali:

 

Unde erau dusurile? eu am vazut doar cismelele de la masina de pompieri, si la capat erau 2 suporti de dus, atat. NU le-am gasit, ca faceam si cu apa rece ca gheata.

 

Oricum e cea mai tare intrunire a anului, cea mai frumoasa. Si zona superba. Sambata cand se ingrosase norodul de "turisti" am plecat cu niste prieteni in recunoastere, am ajuns intr-o poiana superba, unde era liniste si am asteptat sa vina seara si petrecerea.

 

Cand am revenit eram toti leoarca de transpiratie si vroiam sa ne spalam insa plecase masina de pompieri :D . Noroc ca a revenit dimineata, ca s-a remediat problema :crack:

 

P.S. cine a mancat fasole? cum vi s-a parut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa zic..foarte tare..toata lumea se cunostea cu toata lumea.....chiar daca nu e cunosteam vorbeam..asa ca...am ramas cu un gust placut..s-au trantit vr-o cateva motoare..fie din cauza celor cu masina fie din cauza motociclistilor..dar nu s-au ivit mari probleme....sa vedem ce va fi la paulesti, la rasnov..si apoi tragem bara si declaram castigatoarea :scratch:

post-36195-1219664702_thumb.jpg

post-36195-1219664760_thumb.jpg

post-36195-1219664833_thumb.jpg

post-36195-1219664891_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma, de aia nu am vrut sa-ti mai folosesc si cortul :kali:

Super buna fuse, sa te lingi pe degete.

Stephoane, toata stima pt tot ce ai organizat. Fu fun , ma! :scratch:

 

P.S. cine a mancat fasole? cum vi s-a parut?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...