Sari la conținut

Prezentarea Motociclistilor Din Zona Neamt


SYMM
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 181
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

merci, johnson...sper sa treci si tu la ce vrei cat mai repede!...te pup!

vlad, principalul motiv a fost, intr-adevar, felul in care se dau clasicii (johns si barsi)...pe pista...convinge pe oricine, crede-ma!...i-ai vazut vreodata?!....apoi a venit pretul...

...distractie placuta vara asta!!!...show!...

Editat de tin-tin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , mi se spune Chuppy si pot sa spun ca inca sunt un incepator :lol: STau in Bicaz si asta e al 3-lea sezon al meu ca motociclist si cred ca e timpul sa imi bag coditza intre voi :D Salutare tuturor CBR-istilor si nu numai!post-45862-1236460006_thumb.jpgpost-45862-1236460176_thumb.jpgpost-45862-1236460185_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , mi se spune Chuppy si pot sa spun ca inca sunt un incepator :D STau in Bicaz si asta e al 3-lea sezon al meu ca motociclist si cred ca e timpul sa imi bag coditza intre voi :) Salutare tuturor CBR-istilor si nu numai!post-45862-1236460006_thumb.jpgpost-45862-1236460176_thumb.jpgpost-45862-1236460185_thumb.jpg

ceberistii te salutaaaaa!!!!..... :lol:

 

asa ai luat-o sau ai personalizat-o tu ?

vlad...iti trebe echipament decent acu'...gata cu castroanele...si cu free spirit...

sa bagati poze de la prima iesire...sau urmatoarea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ai luat-o sau ai personalizat-o tu ?

am personalizat-o eu...nu e prea reusita, mi-ar fi trebuit un aerograf sa fie un rezultat mai bun....dar chiar nu am stiut pe cineva sa poata face o amprenta cu aerograful... :lol: oricum , e al 2-lea sezon de cand o am , asa ca urmeaza mai multe schimbari...sa speram :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Majoritatea le-au pregatit deja, mai asteptam sa vina uleiul, cateva mici ajustari and ready to race

 

... mai asteptam si vremea 'tu-i mama ei

 

PS: John trebuie sa trec si eu cu capra saptamana ce vine pentru niste pregatiri de sezon (schimbat kit lant, dat jos semnale, completat antigel si montat kickstarterul) :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit imi iau si eu masca de la reparat maine:) johnson stie ce a patit :friends: si apropo de semnale , unde gasesc si eu o pereche pt spate, cu leduri? mai de calitate asa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
salut sunt dan din piatra neamt, de 1 an locuiesc la bucuresti, am un hornet negru de 600. e bine ca s-a facut un topic si pentru nemteni.. :D momentan nu am poze, dar cand fac o sa pun

 

am uitat sa pun poze, si cum zilele astea o ard prin piatra here goes:

 

post-29633-1240596560_thumb.jpg

 

post-29633-1240596974_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Florin Monu, Piatra neamt, numele mare e suficient ca sa nu mai am nevoie de porecle, am calarit Hoinar, batrana doamna Jawa m-a servit mai bine de 10 ani, un GPZ m-a incantat prin manevrabilitate si consum, Iar un Suzuki GSX 1100 F mi-a demonstrat ca trebuie sa-ti iei motor...adaptat la fizic

Acum , de cand cu primii "ghiocei" m-am chopperit si eu, calrarind o Honda Magna...

 

Florin Monu, Piatra neamt, numele mare e suficient ca sa nu mai am nevoie de porecle, am calarit Hoinar, batrana doamna Jawa m-a servit mai bine de 10 ani, un GPZ m-a incantat prin manevrabilitate si consum, Iar un Suzuki GSX 1100 F mi-a demonstrat ca trebuie sa-ti iei motor...adaptat la fizic

Acum , de cand cu primii "ghiocei" m-am chopperit si eu, calrarind o Honda Magna...

Am utiat sa spun....membru fondator Zimbrii si Free Wolf....

post-36132-1241505034_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Florin !

 

Ti-am admirat si eu bijuteria ta rosie, Magna in plimbarile care le-am facut cu baietii din FREE WOLF, sa o porti sanatos km cat mai multi si fara incidente :angry:

Multumesc mult, si la cat mai multe plimbari impreuna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

lucian, 18 ani ,tg neamt.

deocamdata sperii babele prin oras si imprejurimi cu un qinqi 125,

sper sa ies si eu de acum cu voi, vedem duminica cum sta vremea..

asfalt uscat.

a..caut o casca mai buna.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...