Sari la conținut

Prezentarea Motociclistilor Din Zona Neamt


SYMM
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 181
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

post-68036-0-47175300-1322904779_thumb.jpgSunt Viorel Paduraru din Poienari Roman am cumparat de curind un IJ Jupiter Planeta 5 va prezint si poze.sper sa ma intilnesc si eu cu voi pe la intrunirile care le faceti.post-68036-0-94884900-1322904754_thumb.jpg

 

Sa o stapaniti sanatos si multi km cu ea.

Am avut si eu Planeta 5 cu atas si si-a facut treaba la timpul respectiv. Acum e mai greu cu piesele de schimb,insa in bazarul din SV se mai gasesc (cel putin la comanda aproape orice) Apropo e luata din zona Pascani ? cu respect Vasi .

Editat de Sagetatu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Salut

Sunt Victor

Locuiesc momentan aproape de Bicaz,sunt din Brasov , am un Kawasaki EN 500

Obisnuiesc sa ies duminica, pe trasee mai lungi sau mai scurte, daca e cineva interesat de astfel de iesiri, sa-mi scrie pe email

post-42917-0-12102400-1343509635_thumb.jpg

Editat de travelman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare,

 

Ma numesc Florin. Cu toate ca dupa facultate am ramas in Bucuresti, eu sunt din Piatra Neamt, si cine zice altceva va avea de-aface cu mine.

Da-ti-mi voie sa v-o prezint pe Jessie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Are cineva de prin Piatra Neamt motocicleta GSX R 600 K1 sau K2 ? Vreau sa ma sui (nu sa merg) putin pe una sa vad cum stau ca intentionez sa achizitionez una..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Si-a luat cineva din Piatra Neamt hayabusa alba? :rock: Am vazut o busa alba in weekend pe la giratoriu la Orion, in Darmanesti ... foaaarte frumoasa..

 

 

 

Salut, ma numesc Puiu sunt din Tg Neamt, membru Soimii Nemteni

 

Pe tine cred ca te-am vazut azi in Targu Neamt, vis a vis de Raiffaisen .. vorbeai cu cineva cu un bmw ; )

Editat de Scarto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si-a luat cineva din Piatra Neamt hayabusa alba? :rock: Am vazut o busa alba in weekend pe la giratoriu la Orion, in Darmanesti ... foaaarte frumoasa..

Ce numar avea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

attachicon.gifScreenHunter_02 Nov. 18 17.06.jpgSunt Viorel Paduraru din Poienari Roman am cumparat de curind un IJ Jupiter Planeta 5 va prezint si poze.sper sa ma intilnesc si eu cu voi pe la intrunirile care le faceti.attachicon.gifScreenHunter_01 Nov. 18 17.06.jpg

 

Va salut! Vedeti ca se mai aduna baietii pe la TP (Twin Peaks, Terrapeutique) la terasa. Str. M. Eminescu, langa liceul sportiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Vă salut! Sunt Lucian, am un Kawasaki er5 albastru, standard, mă puteţi aborda dacă mă vedeţi, stăm la o cafea, mai schimbăm impresii. Motoristi din zonă nu prea cunosc, doar pe Florin Nx, Radu S, Mirel A.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Intre timp s-a schimbat motorul cu un Suzuki V-strom DL650 argintiu. Stau mult mai bine cu lista de prieteni, gratie intalnirilor sapatamanale la care am fost prezent joia langa Teatru.

 

Cam slaba activitatea celor din Neamt pe acest topic...

Editat de Lucian_M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...