Sari la conținut

In Papuci - Hai Sa O Fac Lata


SLV
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 78
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si eu imi dau seama ca grasul ala din poza e dobitoc. mai pun o poza sa va dati seama mai bine de prostia lui incurabila.

 

post-21317-1219136664_thumb.jpg

 

 

da ce a facut fratilor? vad ca merge cu viteza melcului, cu tohanu de la tara mergeam mult mai tare de cat el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai avem deja o organizatie infiintata. Nu halim pe astia care merg p emobra in pielea goala si in slapi. Toata lumea dak se respecta ar trebui sa mearga cu echipament full: combinezon piele, cizme, manusi de iarna, casca de iarna, cagula, fular, genunchiere, cotiere.

Daca nu mergeti asa o sa ma bage si pe mine in aceeasi oala cu voi. :)

 

sa va face-ti costume la fel va dati o alta denumire si nimeni nu o sa va mai bage in aceeasi oala.

O luati razna! ai tu grija de imaginea ta ca daca isi baga unu degetu in 3 litere nu iti strica tie imaginea si-o strica pe a lui.

 

ps. aveti slujbe, rugaciuni ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se poate. Daca mergem toti pe mobre, trebuie sa fim toti la fel.

Nu vezi cazul baiatului ala care a luat o sticla-n cap? De ce a luat-o? Pt. ca altu' i-a stricat "imaginea". :)

Io cind ajung acasa in fiecare zi, am cel putin 2 ore de meditatie in colt pe balcon despre imaginea mototciclistilor romani.

Dar voua ce va pasa. :blink:

 

aici poate sa nu aibe leg cu vreun reiser, poate sa fi fost un betiv (cuvant urat), un pusti cordit nesupravegheat si nebatut la timp care asa se distreaza etc.

 

si ti-am mai spus rezolvarea mergi la OTV va spuneti cum va numiti sa va deosebeasca lumea si nu o sa va mai strice nimeni imaginea daca asta iti e grija

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ssss, ma invit si eu la tine in balcon, sa ne facem amandoi autocritica. eu pot sa aduc niste cenusa sa ne punem in cap, eventual si niste bocitoare. ce zici, te coafeaza? ma simt foarte murdar ca motorist si cred ca am stirbit foarte mult din fenomen.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!! Apropo de protectii......acum 3 saptamani cand au anuntat 37 grade am zis sa nu mai iau geaca ca ma topesc la semafoare si evident nu se putea intampla necazul decat atunci cand un "bun sofer" iese din banda lui fara sa ma vada zice el si ma agata de ghidon,evident am cazut si evident m-am julit pe o mana...................concluzia....este simpla daca esti genul care poarta protectii ia aminte nu le lasa acasa nici pana la colt nu se stie de unde te paste necazul indiferent de temperatura protectiile fac bine......Multa Bafta si Asfalt Uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am mers in tenisi pe mobra.. :P si cand am facut stopiii mi s-a rupt maioul arnani in cot... pot sa vin si eu pe balcon la tine? aduc un borcan de zacusca pe care dupa ce-l halim il arunc eu in capu lu noti sau al lu faniflit..

Editat de T Rex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P e greu daca rupi forumul nu mai ai timp si sa inveti sa mergi

modelul lor e individu de la arc de vine in combinezon de piele probiker albastru cu autobuzu sau cu bicicleta :makeout:

Editat de icv45
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu deja am intrat in lotus si taman ce murmuram o mantra, pe cele doua tufe, pardon uzerite, sa le anunte adminii cu niscaiva piemuri.... ommmmm, ommmmm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa vin si eu?

aduc floricele sau seminte pentru partea de final, de revenire, cand privesti in zare.

 

evident ca poti, dar sa nu perturbi zacusca, pardon meditatia.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Eram aseara in Ploiesti la un semafor in mijlocul orasului, si cand apare in fata mea, un tip cu un CBR F3, plin de protectii: tricou cu vedere la bicepsi, pantaloni scurti, si cizme cu vedere la degete=papuci. II zic prietenului meu cu care eram, "uite-l si pe ala in papuci".

Eh, pleaca omu de la stop si ce se gandeste, ca tot e pe circuit, hai sa fac niste wheely-uri, sa ma vada fanii cat de tare sunt, si dupa vreo 2 incercari esuate, in final ii iese un wheely de toata frumusetea, impastiindu-se pe asfalt, acompaniat de scanteile de rigoare. Ma opresc langa el, cu alt tip, il ajutam sa ridice motocicleta - el plin de julituri, bolborosea ceva ca i s-a blocat nu stiu ce si de aia nu i-a iesit faza :P).

avea sandale imblanite macar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles. Alea sint sandale de iarna.

Tu iarna nu porti sandale si casca de iarna? :P

 

normal ca iarna am casca imblanita, caciula peste casca, clapari Alpinestars de lana, izmene cu protectii, cauciucuri de viteza invelite in blana de foca etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tura de dimineata :rock: ...ce vrei tu daca omul s-a trezit direct pe motoreta sa dea cateva ture sa se dezamorteasca? :D

 

P.S. ...si nici nu e in romania. pe la ei, pe acolo asa o fi traditia :bounce:

Editat de MetalWarrior
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca nu patesc la fel toti cei care umbla in slapi+tricou+bermude.

ma du-te ma in p.la mea d'aci. eu timp de 3 luni am umblat in fiecare zi in slapi, tricou si pant scurti si n-am mai patit nimic. si chiar de voi pati voi avea grija sa nu apar p'acio sa si dea toti mancatorii cu parerea. baft

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma du-te ma in p.la mea d'aci. eu timp de 3 luni am umblat in fiecare zi in slapi, tricou si pant scurti si n-am mai patit nimic. si chiar de voi pati voi avea grija sa nu apar p'acio sa si dea toti mancatorii cu parerea. baft

 

esti cel mai tare frate, stai calm ca nu ai ce sa patesti!!!

laso draq doar nu o sa murim de cald, daca nu noi, barbatii, nu ajungem sa mergem in pwulea goala pe motor....atunci cine? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare are libertatea sa aleaga felul in care se imbraca cand merge cu moto si felul in care conduce (atata timp cat nu pune in pericol pe nimeni altcineva). Deja se prea exagereaza, am vazut pe acest forum, in multe topicuri, ca unu care si-a luat moto si merge pana la terasa sa agate ceva, incet incet e catalogat nemotociclist daca pot sa zic asa (e treaba lor ca nu se bucura de iesiri lungi, de excursii moto etc.). Ala de asculta manele si merge cu moto, ii dorim moartea (de ce?), ala ce nu poarta echipament abia astept sa cada (de ce sa cada? ca asa vrei tu?) poate nu isi permite inca un echipament si are motociclismul in vene mai tare decat multi echipati full. Deja, incet incet poti sa faci un portret standard al motociclistului care se doreste la noi. Intotdeauna echipat full, sa ii placa doar muzica rock, house si muzica veche, sa iasa cu moto numai la plimbari mai lungi de 10 km, sa nu ii placa filme gen Ghost Rider si Torque. Fiecare cu felul lui de a fii. Si mai stiti un lucru? nici unul dintre lucrurile astea nu ne leaga, singurul lucru care ne face sa fim NOI e fierul, si pasiunea pt moto.

Off topic:nu imi plac manelele :rock:, nu merg cu moto niciodata fara casca, si nu as da 1 iesire lunga pe 50 scurte. Dar nu condamn pe nimeni ca nu face ca mine, daca pot sa dau un sfat bun il dau

Asfalt uscat fratilor ! :bounce:

uite post de nota 10 ! fiecare se risca pe propria lui piele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...