Sari la conținut

Kronstadt Bikers Party


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

va fi si bere fara alcool , va fi si apa minerala , suc , ma rog , tot ce trebuie pt cei care nu doresc sa consume alcool . desigur , va fi si bere ( de la tuborg , nu de la bergenbier !!!!! ) , un coniac bun ....

ps : pt cei care doresc sa se si plimbe , reamintim ca locatia se afla la mica distanta de poiana brasov ( cca 10 km ) , de brasov ( cca 15 km ) dar si de bran-moeciu ( cca 20 km ) !

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 253
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

va fi si bere fara alcool , va fi si apa minerala , suc , ma rog , tot ce trebuie pt cei care nu doresc sa consume alcool . desigur , va fi si bere ( de la tuborg , nu de la bergenbier !!!!! ) , un coniac bun ....

ps : pt cei care doresc sa se si plimbe , reamintim ca locatia se afla la mica distanta de poiana brasov ( cca 10 km ) , de brasov ( cca 15 km ) dar si de bran-moeciu ( cca 20 km ) !

respect

.....post-38501-1219157779_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si, deci , e gratis-gratis, sau trebuie platit campingul? Ma refer la cort. Chiar nicio taxa? Intreb si eu, sa nu ziceti acuma ca pt mine puneti spacial o taxa.

Ar fi frumos sa particip impreuna cu pasagera :) . Speram sa ajungem. Suna tentant de tot locatia si conditiile.

Numai bine la toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va fi si bere fara alcool , va fi si apa minerala , suc , ma rog , tot ce trebuie pt cei care nu doresc sa consume alcool . desigur , va fi si bere ( de la tuborg , nu de la bergenbier !!!!! ) , un coniac bun ....

ps : pt cei care doresc sa se si plimbe , reamintim ca locatia se afla la mica distanta de poiana brasov ( cca 10 km ) , de brasov ( cca 15 km ) dar si de bran-moeciu ( cca 20 km ) !

respect

 

Serios!?!? :) ... belea... berea mea preferata... :blink: sper sa fie si strong sama fac praf repede! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si, deci , e gratis-gratis, sau trebuie platit campingul? Ma refer la cort. Chiar nicio taxa? Intreb si eu, sa nu ziceti acuma ca pt mine puneti spacial o taxa.

Ar fi frumos sa particip impreuna cu pasagera :blink: . Speram sa ajungem. Suna tentant de tot locatia si conditiile.

Numai bine la toata lumea

campingul si pusu' cortului ,nu costa,pentru voi...in rest.....sa nu va mai auzim ca Brasovenii sunt....ptr. bani

 

Serios!?!? :) ... belea... berea mea preferata... :laugh: sper sa fie si strong sama fac praf repede! :laugh:)

ba Vlade...tu te faci praf si de la berea cu lamaie 2,5 %..... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si, deci , e gratis-gratis, sau trebuie platit campingul? Ma refer la cort. Chiar nicio taxa? Intreb si eu, sa nu ziceti acuma ca pt mine puneti spacial o taxa.

Ar fi frumos sa particip impreuna cu pasagera :) . Speram sa ajungem. Suna tentant de tot locatia si conditiile.

Numai bine la toata lumea

 

1. Daca asa e scris acolo, cum sa fie altfel ? Gratis, dom'le, gratis intrarea si camparea.

2. Daca ai de gand sa faci ghidushii "bolduite" ... mai vedem. Nu cred k vei mai avea timp, doar sa tai din program altele :blink: :) (glumesc, evident)

3. Tr taxa la "mama omida" sa faca vraji si sa scuipe cu patos in san, ca sa fie vreme buna , ca distractia 'om pune-o cu totii la cale :wave:

4. Da' mi-ai dat o idee, gratis, gratis, da' la buda te mai duci ? :laugh:=)) acum sa te tii, iepurash, ca ma privatizez, daca nu se gasesc altii sa ma dea la o parte :laugh: :lool: :lol:

Editat de dhamzea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Daca asa e scris acolo, cum sa fie altfel ? Gratis, dom'le, gratis intrarea si camparea.

2. Daca ai de gand sa faci ghidushii "bolduite" ... mai vedem. Nu cred k vei mai avea timp, doar sa tai din program altele :) :laugh: (glumesc, evident)

3. Tr taxa la "mama omida" sa faca vraji si sa scuipe cu patos in san, ca sa fie vreme buna , ca distractia 'om pune-o cu totii la cale :lol:

4. Da' mi-ai dat o idee, gratis, gratis, da' la buda te mai duci ? :laugh:=)) acum sa te tii, iepurash, ca ma privatizez, daca nu se gasesc altii sa ma dea la o parte :lool: :lol: :wave:

domn doctor....cand ma gandeam sa fac si eu un ban cinstit cu...pishatu' ..te bagi tu si furi afacerea....aaa.....parteneri?? :) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai intarziat Dane,cat te balaceai la mare am zis ca ma voi ocupa personal de lucrurile murdare,daca vrei sa te asociezi poate discutam,mai pe serios va garantez ca o vizita la grupul sanitar nu se va incheia obligatoriu cu "expunerea" meniului din ziua precedenta!! :) :laugh: :) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai intarziat Dane,cat te balaceai la mare am zis ca ma voi ocupa personal de lucrurile murdare,daca vrei sa te asociezi poate discutam,mai pe serios va garantez ca o vizita la grupul sanitar nu se va incheia obligatoriu cu "expunerea" meniului din ziua precedenta!! :) :laugh: :) :blink:

 

 

sa facem sa fie bine la toata lumea.

grup sanitar " luna - bec " = ... clisma everybody - { asta din experienta multiseculara a neamului nostru de bi-barbati care isi lasa amprentele fecaloide pe pereti sau rateaza gaoaza wc-ului atat cu botu' cat si cu ku_rul }

 

Asadar:

 

post-6408-1219165270_thumb.png

 

vor bea, vor manca,

la clisma in sir 'or sta

cei cu ku_rul precum sita,

cei cu botu' spart cu bata,

mokka fi-va deci pishatu',

pt cei ce uda bradu'.

 

post-6408-1219165094_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa facem sa fie bine la toata lumea.

grup sanitar " luna - bec " = ... clisma everybody - { asta din experienta multiseculara a neamului nostru de bi-barbati care isi lasa amprentele fecaloide pe pereti sau rateaza gaoaza wc-ului atat cu botu' cat si cu ku_rul }

 

Asadar:

 

post-6408-1219165270_thumb.png

 

vor bea, vor manca,

la clisma in sir 'or sta

cei cu ku_rul precum sita,

cei cu botu' spart cu bata,

mokka fi-va deci pishatu',

pt cei ce uda bradu'.

 

post-6408-1219165094_thumb.png

de unde-ti cumperi iarba?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

campingul si pusu' cortului ,nu costa,pentru voi...in rest.....sa nu va mai auzim ca Brasovenii sunt....ptr. bani

 

 

Ok. Am intrebat serios dar si cu oarecare iz de gluma. Pe bune, ma gandeam ca , macar camparea se plateste, deaorece ar fi chirie pe camping sau ceva de genul asta. Sa nu iasa gaura la organizatori. Ma rog, inca nu suntem obisnuiti cu asemenea gratuitati :P

Cat despre partea cu Brasovenii sunt pt bani, stiu ca nu mi se adresa personal , dar departe de mine gandul de a fi o persoana care cauta strambe la conditiile de la intruniri sau de a spune ca X o face pt bani si chestii din astea.

Hai noroc si distractie la Rasnov.

P.S. Macar la buda o taxa, la parcare la motoare ce naiba, nu ar mai fi Romania fara taxe. Una mica, va rog, altfel o sa am mancarimi. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok. Am intrebat serios dar si cu oarecare iz de gluma. Pe bune, ma gandeam ca , macar camparea se plateste, deaorece ar fi chirie pe camping sau ceva de genul asta. Sa nu iasa gaura la organizatori. Ma rog, inca nu suntem obisnuiti cu asemenea gratuitati :P

Cat despre partea cu Brasovenii sunt pt bani, stiu ca nu mi se adresa personal , dar departe de mine gandul de a fi o persoana care cauta strambe la conditiile de la intruniri sau de a spune ca X o face pt bani si chestii din astea.

Hai noroc si distractie la Rasnov.

P.S. Macar la buda o taxa, la parcare la motoare ce naiba, nu ar mai fi Romania fara taxe. Una mica, va rog, altfel o sa am mancarimi. :makeout:

hey...mancarimi nu o sa ai.....ptr. ca ai spus ca vii cu prietena ,...altfel.....nu garantam :makeout: :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lucrurile care le platesc participantii sunt: mancarea, bautura, casutele (cei care vor cazare la casute) si cateva jocuri (si acelea ieftin). In rest... vrem ca toata lumea sa se simta bine si sa plece de la prima petrecere organizata de noi, Kronstadt Bikers, cu zambetul pe buze.

 

Cu stima,

Cazimir

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haida ca e pusa la rece. Bere fara alcohoale, nu?

 

Ai inca 2 beri de la mine daca te vad pe tiroliana :makeout: :P...

 

Referitor la intrebarile anterioare vis-a-vis de cazare: Intrarea va fi libera, dar va fi conditionata de sosirea cu motocicleta sau permisul de categoria A.

Taxa de intrare, de cort, de umbrela, de toaleta, iarba, aer curat, taxa de timbru, taxa de drum si alte taxe si accize cu stelutze de-alea de subsol nu sunt. Cei care vor rezerva casutele vor plati aceasta casuta la pretul afisat deja, care dupa parerea noastra este mai mult decat rezonabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cu tiroliana, dar parca mi'as imbogati colectia de tatuaje, daca se poate.

Si, daca cei din club nu se supara, as propune organizarea unui miniturneu de Texas Hold'em, stiu sigur ca sunt doritori...trebe doar 2 mese si sa nu ploua.De jetoane, carti, dealeri si participanti ma ocup eu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba Vlade...tu te faci praf si de la berea cu lamaie 2,5 %..... :P

 

Te cam oftici si recunoaste ca esti individios ca ma fac praf mai ieftin si mai eficient decat tine :unsure:) Pentru ce sa "tii" la bautura cand scopu e clar pt toata lumea: "tzava", P*la" , "ranga", "prastie" :crack: ieftin si sigur :laugh:)

 

Si, daca cei din club nu se supara, as propune organizarea unui miniturneu de Texas Hold'em, stiu sigur ca sunt doritori...trebe doar 2 mese si sa nu ploua.De jetoane, carti, dealeri si participanti ma ocup eu :kiss:

 

Pacasacule... eh ce zici?! :makeout:

 

I'm în! :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...