Sari la conținut

Kronstadt Bikers Party


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 253
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.gandul.info/flux/motociclist-im...ml?3996;3133468

 

Selim Abdurahim Alexandru, 26 ani, l-a atacat cu o macetă pe fiul patronului campingului, Butum Tudor Cristian, 29 ani, care a ripostat împuÂşcându-l în abdomen cu o armă cu gloanțe de cauciuc.

 

 

am inteles ca acest selim a facut scandal si la breaza, dar s-a potolit repede... stephon, dai niste info curiosilor? ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma cine e scandalagiul cu sabia?

 

e un ninja :D un mare meserias care umbla cu arme albe sa o comita ca cioarele alea smechere de scot sabioiul din masina, ca de pumn le e frica :D dar am inteles ca se cam stie cine e :D

 

sper doar sa faca cunostinta cu codul penal pentru port si uz de arma alba :D

 

 

LE .... mda .... eu tot nu inteleg unde e uz ilegal de arma ... deci pana mea, legislatie pixdii, unu se apara cu neletala contra arma alba ...... mda ....tiganu' dreq

Editat de Kumuya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu se stie cine e, nu vezi? :D adica am intrebat juma de comunitate ca atat mi-a fost accesibil si nu stie nimeni cine e acest ninja :D

 

 

nu a facut uz ilegal, pt ca are permis de port arma. a inteles gresit ziaristul, sau poate asa au furnizat info la ora aia politistii.

zicea organizatorul ca va posta poza cu el...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca si cel care a tras va fi cercetat pentru uz ilegal de arma de foc neletala si vatamare corporala. Oare trebuia sa-l taie cel cu maceta pentru a face uz legal de arma? :D Am inteles ca prima data a somat verbal,foc in aer si apoi l-a gaurit ...hmmm,oare greseala lui sa fi fost ca nu a tras in zona picioarelor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca si cel care a tras va fi cercetat pentru uz ilegal de arma de foc neletala si vatamare corporala. Oare trebuia sa-l taie cel cu maceta pentru a face uz legal de arma? :D Am inteles ca prima data a somat verbal,foc in aer si apoi l-a gaurit ...hmmm,oare greseala lui sa fi fost ca nu a tras in zona picioarelor?

 

banuiesc ca sigur toti care au permis de pocnitori sunt si niste tintasi priceputi, pot ba bulls-eye si din masina :D

 

mai degraba pentru simplul fapt ca avea pocnitoarea la el la un eveniment cultural artistic, multi uita ca nu ai voie cu pocnitori la petreceri, discoteci si alte adunari populare

 

pe de alta parte daca unu' ma ataca cu o pocnitoare da' eu nu stiu daca e cu gaz bila sau letala si dau cu briceagul din dotare - ala cu tirbuson :D , iarasi nu e autoaparare ca ma apar de neletala cu arma alba :D

 

astea-s detalii, dar cred ca mai util ar fi ca de acum toti organizatorii sa aibe poza lu' domnu' la intrare la panoul "legea nu iarta" si sa nu fie primi la intruniri :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumim tuturor ca ne-ati onorat cu prezenta si in numar destul de mare.Speram ca v-ati simtit bine si ca micile nereguli au fost nesemnificative si nu au umbrit prea tare buna voastra dispozitie.Multumim tuturor celor care ne-au ajutat in organizarea acestei petreceri (noilor prospecti, Coltz,Red Rat, Suzy, laurentiu, Ramona, Luana,Alina, katy,Oana, pupaza, Dan, Adi Beliga -poate omit pe cineva si imi cer scuze pentru asta).Va asteptam si anul viitor. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo si voua,organizatorilor ca ati dat fiecariua un regulament si cu putina implicare din partea voastra s-a respectat 99%.si o mica propunere...pe viitor sa-i decontati trenul sau benzina lu' madmax si lu "LAPTE si MIERE" ca parca fara ei nu iese ok.bafta si pe viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo si voua,organizatorilor ca ati dat fiecariua un regulament si cu putina implicare din partea voastra s-a respectat 99%.si o mica propunere...pe viitor sa-i decontati trenul sau benzina lu' madmax si lu "LAPTE si MIERE" ca parca fara ei nu iese ok.bafta si pe viitor.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru organizatori!A fost SUUUPEER!Ne vedem la anu' clar:)

 

 

Multzam fain pt apreciere; asa , si in numele camarazilor din club.

Cat despre " la anu' " ... mai vedem noi; aer sa fie si nervi pt si in organizare, ca "uameni" au fost la petrecere.

Editat de dhamzea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa nu mai intrebam cine e ala cu sabia,cine a tras cu arma,cine...etc.hai sa punem poze,sa povestim ce e de povestit la topicul cu poze despre acest party,sa vada si altii ce au pierduc ca nu au vrut sau putut sa ajunga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari organizatorilor si participantilor a fost o antrunire reusita si mai bine sa vedem parte frumoasa a evenimentului(antrunirea )

Tot respectu si sa fiti sanatosi si sa ne antalnim ori de cate ori e posibil :D

Editat de Lord Vader
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOCATIA EXCELENTA, ORGANIZARE DE NOTA :blbl: , IAR KRONSTADT BIKERS ESTE FORMAT DIN OAMENI DE CALITATE ! :D

CAM ATATA PT. INCEPUT.

O SA URMEZE FOARTE CURAND (FUNCTIE DE VITEZA CU CARE PRIMESC MATERIALUL VIDEO), UN FILMULET CU CLIPURI SI SLIDE-URI DE LA ACEST PARTY,

FILMULET CE VA FI POSTAT PE SITE-UL NOSTRU. :huh:

CHOPPER ACADEMY VA MULTUMESTE PENTRU CEEA CE LE-ATI OFERIT: CAMPARE, BUNA DISPOZITIE, SI NU IN ULTIMUL RAND - ONOAREA DE A VA FI CUNOSCUT.

AVE KRONSTADT BIKERS !!! :D :D :D :D

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...