Sari la conținut

Intrunire Radautzi


Postări Recomandate

o super intrunire, super organizare, bravo celor care au avut grija sa iasa pe placul tuturor.....mie unul mi-a placut la nebunie....deocamdata am deschis topicul o sa revin cu cateva poze...care aveti mai multe bagati aici..... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 77
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@ekkemu: Chiar NU au fost multi fara casca, se putea mult mai rau. Dar dintotdeauna la orice parada (mai ales la >30 C) se merge fara casca. Ai ocazia sa o faci organizat si de ce nu profiti? Nu se merge tare si e una din putinele ocazii cand ai sansa sa o faci. Nu zic ca e bine, dar asta e! Eu personal merg cu casca pe mana la orice parada. Nu faceti ca mine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ekkemu fara suparare dar eu la toate intrunirile la care am fost se mergea fara casca ...mergi la parada incetul si civilizat atent in stanga si in dreapta sa nu acrosezi pe altcineva .Este o parada nu o intrecere in traficul urban

Nota 10 la aceasta organizare ....formatiile pe masura ..mancarea buna si...bautura ce sa mai zic multa tareeeeee

 

Maine sper sa recuperez aparatul sa dau vro 2 poze jos

Editat de solo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare e liber sa se manifeste cum doreste la o astfel de intrunire,iar daca tu ai venit sa dormi linistit de ce nu ti-ai luat cazare la un hotel ca acolo era liniste multa :)

Eu nu imi turez motorul din considerente de uzura,dar nu ma deranjeaza deloc daca cineva o face chiar langa cortul meu..ca oricum sunt prea beat sa aud ceva.Cred ca frustrati si retardati sunt cei deranjati.

Sanatate!.......SUPER INTRUNIREA

 

 

quote name='km453' date='Aug 18 2008, 11:26 AM' post='1404442']

Probabil ca privirile si urechile atrase de motorul ala erau de la bagatori de seama. Frumos motor, dar pot sa-ti spun ca din partea majoritatii motociclistilor prezenti, in momentul in care se tura si pusca motorul, atragea doar injurii si blesteme. Lucru de altfel valabil la toti frustratii, cretinii si retardatii care turau si puscau motoare diverse. Mai nou, din nefericire nu se mai intalneste o intrunire la care sa nu se gasesca si catva cretini care sa-ti stice cheful cu jegurile lor de motoare, care spre stupoarea generala, nu crapa, cu toate rugaciunile in acest sens .

 

In rest, super faina intrunirea, felicitari organizatorilor.

Oricand voi fi prezent la intrunirile voastre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mam simtit super fain...super intrunire...felicitari organizatorilor...mau disperat aia care au facut probede sunet2ore si au cantat 1 melodie...oameni de calitate...kif bafta multa... voi veni si la anul... :)

post-9740-1219053768_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoru a ajuns acasa. Omul e ok desi am inteles ca are putina amnezie in privinta derularii evenimentului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiam de ce a venit la un moment dat ambulanta.....sper ca nu e grav tipul.Sanatate multa

 

ambulanta venise pentru un cetatean care era tzapan de manga ce era si mai si facea caterinca... a fost chiar foarte ok din punctula sta de vedere: inafara de VFR-istul care s-a dat usor peste cap si inca un proprietar de Kawa verde care s-a varsat fin de pe acostament pe iarba la viteza mica (la intoarcerea de la parada) si care nu era decat un pic julit, nu au fost belele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare e liber sa se manifeste cum doreste la o astfel de intrunire,iar daca tu ai venit sa dormi linistit de ce nu ti-ai luat cazare la un hotel ca acolo era liniste multa :)

Eu nu imi turez motorul din considerente de uzura,dar nu ma deranjeaza deloc daca cineva o face chiar langa cortul meu..ca oricum sunt prea beat sa aud ceva.Cred ca frustrati si retardati sunt cei deranjati.

Sanatate!.......SUPER INTRUNIREA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...