Sari la conținut

Plescoi Rulz


Postări Recomandate

ne stim de ceva vreme

mergeam impreuna in multe locuri

dar pentru 6 luni va fi doar un biet <conservar>

 

ENISALA l.a rapus

ghips pe picior i.a pus

si mottorul s.a dus

 

PLESCOI MOTOCICLIST

A MAN........... A LEGEND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce dragutz, ca baiat eram odata...mergeam cam incet ce-i drept...vezi, m-am ferit de accidente pe strada si am luat-o la endureala.

Pe Africanu' l-am dat unui baiat mai meserias ca mine sa nu stea degeaba ca e pacat.

Daca sunteti cuminti va pun poze cu conserva noua...puteam eu sa-l las pe "tataitu" singur in Africa? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce dragutz, ca baiat eram odata...mergeam cam incet ce-i drept...vezi, m-am ferit de accidente pe strada si am luat-o la endureala.

Pe Africanu' l-am dat unui baiat mai meserias ca mine sa nu stea degeaba ca e pacat.

Daca sunteti cuminti va pun poze cu conserva noua...puteam eu sa-l las pe "tataitu" singur in Africa? :P

Bravo

Ti-am zis eu Mae ca nu rateaza Andrei Africa. As fi vrut sa ne vedem si la EMA doi langa o bere si un plescoi ca sa vorbesc in rime. Multa sanatate omule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabinca!

 

Oricum mai cunosc pe cineva care a avut accident - tot asa abia atingea cu picioarele pe jos.pe varfuri mai exact. Nu inteleg de ce lumea isi ia motor mult prea inalt pentru ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabinca!

 

Oricum mai cunosc pe cineva care a avut accident - tot asa abia atingea cu picioarele pe jos.pe varfuri mai exact. Nu inteleg de ce lumea isi ia motor mult prea inalt pentru ei.

Pai Survolaj tata la endureala nu te bagi daca nu ai motor inalt. Singurul lucru care ar fi putut poate sa il salveze pe Pelscoi erau niste cizme mai tapene, dar la cate kile are africana...Inca o data multa sanatate Andrei si recuperare rapida.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mey, dar ce nu ziceti voi este ca intre timp poza aia cu ghipsu nu mai e de actualitate! Gata, acum topaie de zor printre noi, e cazul sa schimbam urarea in "recuperare grabnica", ca se pare ca are ceva drumuri de facut in curind!

Si apropos de ce zicea Junbo: Andrei, la EMA nu te lasa la o bere cu noi decit daca vii cu motorul? Poate te inscrii ca masina de service si faci rost si de un antrenament pe cinste pentru Africa! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...