Sari la conținut

Vreau Enduro


Postări Recomandate

am un fi-ling ca pocnitoare si enduristull sunt una si aceiasi persoana..dar daca l-a ars soso pe un cont si-a facut imediat altul..faceti o comparatie..asa ca fapt divers..ps enduristull nu are nici un motor..povestea cu 450 exc din semnatura e fabulatie..tocmai ma intreba pe mine ce motor si echipament poate sa isi ia cu 1000 de euro...

Editat de atillas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu atillas lasa-i in pace pe copii astea gen pocnitoare ,care numa YM au in cap si alea alea,nu te mai stradui sa le dai sfaturi ca tot nu inteleg.

recunosc si eu eram prost when i was young,dar nici in acest hal:

-te iau la mine si ne dam pe el e modificat d eunchimiu merge 90 dak iti spun dak nu dt ce sa imi iau al 14 caruta

 

 

ma man invata sa vorbesti romaneste ,exista virgula (,) si km/h altii care nu au citit topicul nu stiu ce 90 poate caMILE/h

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu atillas lasa-i in pace pe copii astea gen pocnitoare ,care numa YM au in cap si alea alea,nu te mai stradui sa le dai sfaturi ca tot nu inteleg.

recunosc si eu eram prost when i was young,dar nici in acest hal:

-te iau la mine si ne dam pe el e modificat d eunchimiu merge 90 dak iti spun dak nu dt ce sa imi iau al 14 caruta

 

 

ma man invata sa vorbesti romaneste ,exista virgula (,) si km/h altii care nu au citit topicul nu stiu ce 90 poate caMILE/h

 

 

Rade ciob de oala sparta! Uita-te la tine nu ai nici o motocicleta dar esti aici pe forum si ai peste 400 de posturi...mancatzas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CARE-I CIOB DE OALA SPARTA???

WAA, am honda mt 50 si ma invat pe ea,sau cel putin incerc.

eu stiu multi motociclisti care nu isi completeaza profilul si au motociclete...

 

P.S. de cand oamenii afirma anumite informatii fara sa cunoasca situatia reala?,cel putin nu iti poti argumenta raspunsurile...\DOAR SUNTEM ROMANI

TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL.....

SOSO TU ESTI EDUCATOR?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, saracu' om, dupa ce l-ati "omorat" nu isi mai cumpara motocicleta deasta enduro de teren asa, daia de padure frate. O sa-l vedeti in cateva zile pe un R6, niste Naiki in picioare, pe Yahoo Messenger o poza cu Rossi la avatar, si gata fetiliiii pe el :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am fost prost cand am fost mic ,da` copiii astia ma umilesc de-a dreptul ...

Si-acum pe bune ,mie mi se pare ca suntem invadati de manelo-enduristi din astia juniori care s-au legat la net ,si-au facut un "ap deit " si au ajuns profesori de enduro... Ce-i de facut ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai e simplu.

Fiecare ar trebui sa-si pastreze identitatea varstei si sa nu incerce sa para mai matur decat este.

Si eu as propune ca acest topic sa fie adus mereu in fata, nicidecum inchis... cu rolul de "asa NU!"

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai e simplu.

Fiecare ar trebui sa-si pastreze identitatea varstei si sa nu incerce sa para mai matur decat este.

Si eu as propune ca acest topic sa fie adus mereu in fata, nicidecum inchis... cu rolul de "asa NU!"

:D

:D :D daca ati observat apare cate unul,odata la 2-3 luni,incepe cu tot ce stie el,se cearta,jigneste si injura pe toti,are cate un limbaj tipic de net,nereusind decat sa tulbure spiritele(si asa de multe ori incinse de prea multa adrenalina,sau de lipsa ei)si apoi dupa cateva zeci de posturi o face pe lupul moralist ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat..trist dar ganditi-va bine:DE LA OAMENI CA ASTIA O SA MANCAM NOI PENSIE?NO F...IN WAY..si cel mai trist este ca nu putem face nimic sa schimbam,situatia asta..ma opresc aici ca devin patetic.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca nu v-ati mai bate capul si nu i-ati raspunde din start, n-ar fi mai bine asa decat sa iasa o noua mahala? Postul s-ar pierde repede daca n-ar avea raspunsuri. Cred ca ignorarea e mai buna decat mahalaua. Din doua rele alegeti-o pe cea mai putin rea. Ignorati prostia, maneaua si prostul gust. Vor pieri in fasa.

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...