Sari la conținut

UCMR


kelye
 Share

Postări Recomandate

Amanunte din culise :D)

Cele doua petreceri s-au datorat unor mici neintelegeri si lipse de comunicari. clubul Sea Riders s-a intalnit cu membrii UCMR. Dialogul a parut foarte constructiv si s-au lamurit niste "nelamuriri".:D

Se pare ca atat Sea Riders cat si UCMR au aflat ca "dracul nu e asa negru" cum credeau si in acord deplin si intelegere vom avea o frumusete de intrunire la Constanta...

 

Doamne-ajuta! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 81
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

parca s-a intalnit gheorghiu-dej cu ana pauker sa moara cici. cui pasa de ucmr? cui pasa de "legalitatea" unei intalniri liber consfiintite de amatori? cred ca am inceput sa exageram. dar ce e ucemereul asta pentru mine? un fel de protectia consumatorului? politia sanitar-veterinara? drace! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca s-a intalnit gheorghiu-dej cu ana pauker sa moara cici. cui pasa de ucmr? cui pasa de "legalitatea" unei intalniri liber consfiintite de amatori? cred ca am inceput sa exageram. dar ce e ucemereul asta pentru mine? un fel de protectia consumatorului? politia sanitar-veterinara? drace!  :D

De atata organizare dezorganizata totul iese super ! :P Vezi ca daca nu e in "legalitate " intalnirea patesti ce au patit cei care au fost cu motoarele la nu stiu ce cununie in bucuresti , sa-l conduca pe ginerica (30 bucati) si au luat amenda pt miting neautorizat :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De atata organizare dezorganizata totul iese super ! :P Vezi ca daca nu e in "legalitate " intalnirea patesti ce au patit cei care au fost cu motoarele la nu stiu ce cununie in bucuresti , sa-l conduca pe ginerica (30 bucati) si au luat amenda pt miting neautorizat :D)

am auzit shi io de faza asta! http://www.pro-bike.ro/bb/index.php?showtopic=6530

 

ai f'un proces verbal la indemana :D sa vedem ce articole a invocat tanti mili?...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca s-a intalnit gheorghiu-dej cu ana pauker sa moara cici. cui pasa de ucmr? cui pasa de "legalitatea" unei intalniri liber consfiintite de amatori? cred ca am inceput sa exageram. dar ce e ucemereul asta pentru mine? un fel de protectia consumatorului? politia sanitar-veterinara? drace!  :D

Cainii latra, caravana trece!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana una alta, felicitari celor de la Sea Riders pentru efort (micii au fost super, iar berea cool :P ).

Pe viitor eu tot la intalnirea lor voi merge fiindca cea de la Hanul Piratilor mi s-a parut de super kko :D

Dar poate se vor evita de acum incolo separarile astea penibile si vom manca mici si bea bere la un loc.... :)

 

Bafta si asfalt uscat.

 

PS: Sa-l fuck in gura pe Mazare daca face taxa de Mamaia 25.000 lei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana una alta, felicitari celor de la Sea Riders pentru efort (micii au fost super, iar berea cool  :D ).

Pe viitor eu tot la intalnirea lor voi merge fiindca cea de la Hanul Piratilor mi s-a parut de super kko  :D

Dar poate se vor evita de acum incolo separarile astea penibile si vom manca mici si bea bere la un loc.... :P

subscriu ... in principiu.

 

kestia ca la ucmr - hanul piratilor nu prea am vazut multe moto ... tre' sa recunosc totusi ca am fost vineri seara acolo, unde am fost primiti (eu si un prieten) excelent ! muzica a fost catastrofala (protagonisti: un nene si o tanti kinuiti de 'talent' rau de tot); dar peste toate, primirea & gazduirea plus mancarica buna si-au facut efectul ! mi-a placut !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...