Sari la conținut

Xmraid Enduro Monteoru 24-26 Octombrie 2008


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 306
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Multumesc pt grija, Zorro

Oficial imi merge bine, tijele E la locu' lor, husabergu' la naftalina, radiografiile indosariate,....astept primavara.

Cu dragoste,

Dinu

LA MULTI ANI BRACCIO!AZI IMPLINESTE 32 ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc!Mai am minim 17 ani de dat cu motorul :laugh:
La multi ani inca o data!imi cer scuze pentru faptul ca nu am putut participa si eu la eveniment chiar neinvitat.....am inteles de la baieti ca au o nelamurire :De unde am stiut eu ca e ziua ta?cand va aflati pe forum respectati urmatorii pasi

pasul1:pe mouse aveti o rotita :lol:

pasul2:invartiti rotita in directia opusa firului care iese din mouse

pasul3:jos de tot gasiti scris in sanscrita urmatoarele:"today birthdays"care inseamna in traducere in limba lui eminescu=zile de nastere astazi

pasul4:mai jos scrie tot in sanscrita"14members are celebrating today their birthday:braccio.cobo,mache,ness26,pshul ,notcely,etc,etc,......asta se traduce cam asa:14 membrii isi sarbatoresc astazi ziua de nastere:razvan,cobo,mache,pshul,fara cely,etc,etc....

in speranta ca in sfarsit am avut un reply constructiv pentru toti mmembrii xm raid va salut pe toti si va doresc multe iesiri in padure LA PADUCEL(hotel-restaurant-atv-moto-velo in localitatea SARATA-MONTEORU)

intrebare:cine e baiatul cu pantaloni varzi care si a spart radiatorul in acest weekend si ce s a intamplat?a patit ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani inca o data!imi cer scuze pentru faptul ca nu am putut participa si eu la eveniment chiar neinvitat.....am inteles de la baieti ca au o nelamurire :De unde am stiut eu ca e ziua ta?cand va aflati pe forum respectati urmatorii pasi

pasul1:pe mouse aveti o rotita :laugh:

pasul2:invartiti rotita in directia opusa firului care iese din mouse

pasul3:jos de tot gasiti scris in sanscrita urmatoarele:"today birthdays"care inseamna in traducere in limba lui eminescu=zile de nastere astazi

pasul4:mai jos scrie tot in sanscrita"14members are celebrating today their birthday:braccio.cobo,mache,ness26,pshul ,notcely,etc,etc,......asta se traduce cam asa:14 membrii isi sarbatoresc astazi ziua de nastere:razvan,cobo,mache,pshul,fara cely,etc,etc....

in speranta ca in sfarsit am avut un reply constructiv pentru toti mmembrii xm raid va salut pe toti si va doresc multe iesiri in padure LA PADUCEL(hotel-restaurant-atv-moto-velo in localitatea SARATA-MONTEORU)

intrebare:cine e baiatul cu pantaloni varzi care si a spart radiatorul in acest weekend si ce s a intamplat?a patit ceva?

am incercat sa urmez pasii dar m-am blocat la 2. mausul meu e wireless. te rog fii amabil si ajuta-ma sa ies din situatia asta neplacuta....

multumesc anticipat, dinu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incercat sa urmez pasii dar m-am blocat la 2. mausul meu e wireless. te rog fii amabil si ajuta-ma sa ies din situatia asta neplacuta....

multumesc anticipat, dinu

cu mare placere,

dc utilizatorul foloseste un mouse wireless tb sa mi spuna brandul si codul si dupa aceea pot oferi un nou set de instructiuni.

ce mai faci?totul ok cu mana ?nu prea te am mai vazut prin oras,ma gandesc ca toata ziua stai pe forum.....

am citit pe topicul cu scoala monteoru ca m as numi mache si sunt de acord cu o singura conditie:sa mi faca cadou toyota argintie cu totul........

p.s. dati le oamenilor pozele de la concurs ca va inecati ca rromii la mal!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu mare placere,

dc utilizatorul foloseste un mouse wireless tb sa mi spuna brandul si codul si dupa aceea pot oferi un nou set de instructiuni.

ce mai faci?totul ok cu mana ?nu prea te am mai vazut prin oras,ma gandesc ca toata ziua stai pe forum.....

am citit pe topicul cu scoala monteoru ca m as numi mache si sunt de acord cu o singura conditie:sa mi faca cadou toyota argintie cu totul........

p.s. dati le oamenilor pozele de la concurs ca va inecati ca rromii la mal!!!!!!!

Salut blackwoo! :laugh: In numele clubului XM RAID promit ca in vom da pozele si dvd-ul foarte curand ()iar pe tine te invit cand vrei la o vizionare .Numai noi doi......vin cu Toyota....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dvd-ul este pe youtube!!!!enduro monteoru are 3 parti.

teodaniel,am si eu o intrebare:cum ai facut poza din avatarul tau,pentru ca studiind o mai atent si cu metode adecvate am descoperit ca motorul e pe cric :friends:? baieti cand aveti de gand sa dati pozele,nu vedeti ca a murit topicul de cand nu v am mai "certat "eu?eu nu pot iesi maine dar poate ne vedem in pub cu bikerii de viteza din oras.oricum dc intati pe topicul din buzau o sa vedeti ca ei sunt pe urmele mele... :P

Editat de blackwoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...