Sari la conținut

Creatia Mea


robychopper
 Share

Postări Recomandate

Salut Robert!

Ai o linie frumoasa,imi place cum ai modelat cadrul.Cum ai adaptat roata de spate?Ai largit cadrul si ai mers cu tot motorul spre dreapta?Ce balon ai pe spate?Ai lucrat singur?

Visit:

www.sbsmoto.go.ro

si da-ti si tu o parere!

 

Bafta si asfalt uscat!

 

Ovidiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Daca n-ai bani de pasla dai cu manuta, da o sa dureze vreo 3 zile + basicile de rigoare de care vei scapa cam in 3 saptamani :P , io asa am patito.

Pentru Roby. Poti lua pozele de la mine de pe site. E un site vechi sper sa mai mearga. L-am construit cam cu aceeasi idee.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pasta alba pentru lustruit metale, gasesti in comert AUTOSOL , l-am vazut in CARREFOUR pe langa uleiuri auto. 90.000 lei

NUUUU...fara autosol....Cumpara AUTOCOLOR.Te costa vreo 350.000 lei da' nu ai probleme.Eu Imi dau motorul cu polish in fiecare luna.Cutia,o am de 6 luni.E foarte bun si util.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine ca s-a gasit ceva mai bun , daca intrebai pe cineva despre subiectu asta acu un an nu stia nimeni nimic, acu ne-am mai avansat,. Io va spun cum pastrez luciul, cand se umple motoru de namol il curat cu apa apoi cu carpa cu ulei cald, luceste super si nu se pune prafu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

polishul are mai multe roluri....de exemplu:daca ai o zgarietura pe rezervor,o freci cu smirghel,dupa care dai polish.Nu se va mai cunoaste nimic.Daca ai drum prin Galati,anunta-ma.Iti voi arata la noi in garaj mai multe chestii legate de vopsea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca crezi ca ti se pĂ re aproape timisoara sunt niste prieteni de ai mei care fac lustruire la blocuri de motoare, capace la pret bun

daca vrei te pun in legatura cu ei

te salut

roby barcelona

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

e bine ca suune oameni care inteleg prin a modiica ceva mai mult ca nishte coarnbe aruncate pe bike shi 2 tevi pe care tii picioarele...roby ai awo pt ca iti place chiulasa nu? nu te-ai gindit sal faci rigid? furca e facuta de tine ? eshti din reshitza? il stii pe alvin daca da pls zi ca tre sai transmit cava...e fain ca in general reshitenii observ ca au gusturi superbe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e bine ca suune oameni care inteleg prin a modiica ceva mai mult ca nishte coarnbe aruncate pe bike shi 2 tevi pe care tii picioarele...roby ai awo pt ca iti place chiulasa nu? nu te-ai gindit sal faci rigid? furca e facuta de tine ?  eshti din reshitza? il stii pe alvin daca da pls zi ca tre sai transmit cava...e fain ca in general reshitenii observ ca au gusturi superbe

sunt din timisoara il cunosc pe alvin din resita

dar eu locuiesc in barcelona acum si nu stiu cu sa iau legatura cu el

te salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...