Sari la conținut

Red Bull Romaniacs


Postări Recomandate

unii de acolo chiar nu au nici o treaba cu enduro....:-j si pe deasupra il vede pe unu ca a cazut,mai cade unu inaintea lui si tot se duce peste ei....pfff iar staffu da din maini sa nu mai vina cand ala e la 2 m de cel cazut,se sperie si cade si celalalt=))) foarte tar.e..

Editat de Zurnai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unii de acolo chiar nu au nici o treaba cu enduro....:-j si pe deasupra il vede pe unu ca a cazut,mai cade unu inaintea lui si tot se duce peste ei....pfff iar staffu da din maini sa nu mai vina cand ala e la 2 m de cel cazut,se sperie si cade si celalalt=))) foarte tar.e..

pe camera intotdeauna pare simplu...as vrea sa te vad pe tine sa urci rampa aia de lemn...:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unii de acolo chiar nu au nici o treaba cu enduro....:-j si pe deasupra il vede pe unu ca a cazut,mai cade unu inaintea lui si tot se duce peste ei....pfff iar staffu da din maini sa nu mai vina cand ala e la 2 m de cel cazut,se sperie si cade si celalalt=))) foarte tar.e..

 

cand esti calare pe capra aia pe care o indemni spre o rampa pe care nu ai putea sa stai in picioare....nu iti mai da mana sa scrii pe forumuri nerozii.

urca-te.

da-te.

te filmez eu la Red Bull Romaniacs 2009 promit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand esti calare pe capra aia pe care o indemni spre o rampa pe care nu ai putea sa stai in picioare....nu iti mai da mana sa scrii pe forumuri nerozii.

urca-te.

da-te.

te filmez eu la Red Bull Romaniacs 2009 promit.

+1. Nu cred sa fi existat hobbit care sa se fi antrenat pe asa ceva. Chiar si Profi ziceau ca sunt unele obstacole pe care le-au vazut in premiera (intoarcerea aia inclinata pe lemn de la sfarsit si scara din casa).

 

Vezi ca e deja topic mare deschis la "Colt" :bounce:

Editat de uzunu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unii de acolo chiar nu au nici o treaba cu enduro....:-j si pe deasupra il vede pe unu ca a cazut,mai cade unu inaintea lui si tot se duce peste ei....pfff iar staffu da din maini sa nu mai vina cand ala e la 2 m de cel cazut,se sperie si cade si celalalt=))) foarte tar.e..

 

si eu sunt paralel cu enduro ... dar tu se pare esti paralel cu motociclismul in general dupa afirmatia asta ... ce faceau aia acolo pe grinzile alea de lemn este putin mai complicat decat depasirea unui logan ... asa cum ai banuit tu vizualizand un filmulet si facand o comparatie cu ultima ta isprava virtuala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe camera intotdeauna pare simplu...as vrea sa te vad pe tine sa urci rampa aia de lemn...:bounce:

 

Exact asa o sa urce cum am incercat eu sa urc o asemenea rampa cu BICICLETA, am intrat cu viteza prea mare si era sa zbor de pe ea, asa ca am facut cea mai mare greseala din instinct : am pus frana, evident m-am imprastiat in trei directii, el cu motocicleta nu cred ca ajunge sa se urce pe ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost, i-am vazut....un lucru-i clar...oamenii aia nu-s ,,bine'' la cap.

Toata stima pentru curajul lor....dupa prima zi erau vreo 3-4 prin hotel care schiopatau destul de zdravan.

Imaginile nu arata decat juamatate din spectacolul pe care l-am vazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici macar jumatate... cine a fost si a vazut, stie.

A fost super misto, tuff riding... iar cine a fost si a vazut si evenimentul de la Curmatura, poate sa confirme... urcari la 69 de grade in rampa, in padure... OMG.... nici prin cap sa nu va treaca ca asa ceva e usor....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:goodposting:

fratilor care nu a mai practicat enduro asa la mama lui pin padure si pin noroaie nu are de unde sa stie cum e .asa ca toata stima si tot respectul pentru oamenii astia care au avut curaj sa se aventureze intru n astfel de concurs .bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...