Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Da si acum nu mai e cazul pt ai hornet care e egal cu zero pe virajele de viteza

Stai linistit, ca daca apare Otto, nu vin cu Hornet-ul. Cine stie cand il mai prind pe Tihuta, in urmatorii 1000 de ani. :D

Tocmai de-aia o sa pun si camere de filmat, sa ramanem cu o amintire. :rusinica:

 

L.E. Am postat odata cu Cristi, pe acelasi gand. :P

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Da si acum nu mai e cazul pt ai hornet care e egal cu zero pe virajele de viteza

Te pot contrazice si Nicu iti poate confirma;) problema e sus pe Tihuta pe zonele drepte,acolo are probleme Hornetul fata de o carenata,nu pe curbele de 150+kmh.important e cine e la ghidonul Hornetului,cat cojones are sa traga de el:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

inca putin si-mi vand Aprilia si mai pun bani sa-mi iau si eu un Hornet din asta, vad ca e spaima vitezanelor,nu de alta....la ce citesc pe aici :)))))))

 

 

daca o sa ma intalnesc vreodata cu un Hornet pe drum,o sa-l ocolesc si nici n-o sa-ncerc sa-l depasesc :( n-as suporta umilinta sa ma ''faca'' :(

Editat de Adrian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca putin si-mi vand Aprilia si mai pun bani sa-mi iau si eu un Hornet din asta, vad ca e spaima vitezanelor,nu de alta....la ce citesc pe aici :)))))))

 

 

daca o sa ma intalnesc vreodata cu un Hornet pe drum,o sa-l ocolesc si nici n-o sa-ncerc sa-l depasesc :( n-as suporta umilinta sa ma ''faca'' :(

Mda...din nou te-ai simtit dator sa arunci o ironie ieftina si jenanta...de unde nu-i,nici Dumnezeu nu cere;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca Otto sa ma depaseasca pe Tihuta, trebuie sa se indeplineasca toate conditiile de mai jos:

1. Otto sa-si ia S1000RR si sa vina cu gume noi.

2. Eu sa vin cu Hornet-ul si gumele pe care le am acum.

3. Otto sa depaseasca frecvent in virajele fara vizibilitate pt a ma prinde din urma.

 

Cum doar punctele 1 si 3 sunt posibile, Otto o sa aiba o filmare de maxim 15 secunde, cu o camera montata pe codita mea, orientata in spate. Dupa care farurile lui Otto o sa se faca mici, mici, mici. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Mda...din nou te-ai simtit dator sa arunci o ironie ieftina si jenanta...de unde nu-i,nici Dumnezeu nu cere;)

 

ca sa-ti intorc replica aia foarte inteligenta cu frustrarea: iti revarsi frustrarea pt ca ai avut Hornet si simti cumva ca-ti jignesc fostul agregat ?:))

 

nu stiu care din noi o ia personal si care nu stie sa tina la gluma :))) lasa ma,bine ca e suficient la tine,cat si pentru mine :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Nicule,sa nu crezi ca otto nu e un motociclist de nedepasit,trebuie atacat pe franare...te invat eu.

Umbla vorba prin sat ca nici pe viraje nu stie si poate fi depasit pe exterior. :D

 

 

Singura serpentina pe care a vazut-o Adrian, este cea de la cazanul de tuica :crack:

:lool:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se inclina usor focusul? :P

La viteza astronomica pe care o aveam(vezi kilometrajul) eram cu coatele pe jos...:))))) mi-am pus casca sa nu stau ca un caine cu limba scoasa pe geam cand luam cele 300 de curbe pe care am fost:D(fostul meu loc de joaca-Gutinul,acum in ruine datorita autoritatilor:300+ de curbe fara carute,balega,oameni,sate sau orice fel de trafic...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand a intrebat Moshnegutu de Tg Secuiesc aici mare revolta ce ati facut ca e offtopic ca topicul asta e pt serpentinari ca bla bla ,cu ocazia asta mi-am adus aminte si de bmw`ul "coca"

'totul se iarta ,nimic nu se uita'

noi asteptam si altele mai frumoase cu bratele deschise ,noi nu ne luam de voi :)



sunteti niste rai :) . Georgica si Levi "spusa la doamna" :)))

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand a intrebat Moshnegutu de Tg Secuiesc aici mare revolta ce ati facut ca e offtopic ca topicul asta e pt serpentinari ca bla bla ,cu ocazia asta mi-am adus aminte si de bmw`ul "coca"

'totul se iarta ,nimic nu se uita'

noi asteptam si altele mai frumoase cu bratele deschise ,noi nu ne luam de voi :)

 

 

sunteti niste rai :) . Georgica si Levi "spusa la doamna" :)))

Man,...care e offtopicul?e legat de serpentine ce am scris eu,si am si detaliat(asta daca te uiti atent la ce am scris)...si e un post legat de topic,nu doua nu doua trei pagini despre circuit:) sa vina odata primavara pe bune:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...