Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

6, da' ce drumuri aveti acolo :D.....de parca n-am locui toti in aceeasi tara

as putea spune ca partea de nord a tarii, este taramul curbelor. incepand de la Tihuta si continuand pe Mesteacan.... si mai stiu baietii cateva.

 

6, ai o frana de motor de offfff..... sunetul ala e demential.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am vazut si eu, drumul curat, virajat, neaglomerat... bun.

6 (sper ca este ok sa-ti zic asa) sa-ti inveti prietenul sa schimbe centrul de greutate, sa iese de pe sa mai mult si sa scoata genunchiul, il va ajuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6, da' ce drumuri aveti acolo .....de parca n-am locui toti in aceeasi tara

Da, dar voi n-aveti iarna 6 luni/an. :D

 

 

as putea spune ca partea de nord a tarii, este taramul curbelor. incepand de la Tihuta si continuand pe Mesteacan.... si mai stiu baietii cateva.

6, ai o frana de motor de offfff..... sunetul ala e demential.

Danke!

 

am vazut si eu, drumul curat, virajat, neaglomerat... bun.

6 (sper ca este ok sa-ti zic asa) sa-ti inveti prietenul sa schimbe centrul de greutate, sa iese de pe sa mai mult si sa scoata genunchiul, il va ajuta.

Poti sa-mi spui 6, nu e nicio problema.

E ciudat faptul ca azi nu s-a deplasat din sa, de obicei o face. Oricum n-a fost astazi in apele lui, l-a durut capul. A fost iesit "in sat". :crack:

 

 

Si inca un video de astazi. Nah, uite cum merge George cu pasager, si pe drumul ala "curat". :crack:

 

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as putea spune ca partea de nord a tarii, este taramul curbelor. incepand de la Tihuta si continuand pe Mesteacan.... si mai stiu baietii cateva.

asta cam asa e...la o aruncatura de bat avem curbe si drumuri libere numai bune sa ne "descarcam"...mai pe scurt>avem loc de joaca in curtea din spate :crack:

 

George se da cu Georgia(pt cunoscatori :crack: -mishu stie)...am parte de cel mai bun-nebun pasager ever,care suporta forte G de toate felurile,parca s-a nascut pe motor!se foarte multumeeeeeeste de poze/filmari si urmatoarea tura va fi vizita noastra pe Tihuta...sa nu zici ca ne dam bine doar pe teritoriu cunoscut ca-n palma.

 

 

ps:drumul ala era curat bre nea caisa..dar ti-am zis,rezolvam cat de iute treaba cu mizeria de pe drum si apoi o dam pe aia buna:)

 

 

 

Si inca un video de astazi. Nah, uite cum merge George cu pasager, si pe drumul ala "curat".

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Ped O'Phile

am vazut si eu, drumul curat, virajat, neaglomerat... bun.

6 (sper ca este ok sa-ti zic asa) sa-ti inveti prietenul sa schimbe centrul de greutate, sa iese de pe sa mai mult si sa scoata genunchiul, il va ajuta.

 

Theos, la tine a ajuns Gixxeru' ala de 600 din Iasi? (in cazul in care nu te confund).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumim pt poze Niko, sincer n-am vazut cand le-ai facut, dupa cum se vede eram fascinat de Denis:)). urmatoarea tura pe tihuta?

peste doua saptamani,primul weekend dupa paste,duminica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

peste doua saptamani,primul weekend dupa paste,duminica?

 

Eu sunt pentru, va astept. :D

 

I'm also in :D 99%

 

cred ca mai vin cu vreo 3 baieti

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Ped O'Phile

salut. da.

 

cum mai merge?

 

vreo 2000-2300 km am facut doar eu cu mobra aia :) (dupa ce mi se stricase a mea , in toamna trecuta).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum mai merge?

 

vreo 2000-2300 km am facut doar eu cu mobra aia :) (dupa ce mi se stricase a mea , in toamna trecuta).

 

 

merge foarte bine :)

trebuie sa-i iau filtru aer sport si poate vreo toba. putem continua pe privat sa nu facem off-topic.

 

on-topic: am fost cam ocupat in ultimul timp, sper sa mai bag si eu niste curbe, ceva. revin cu poze atunci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Eu sunt pentru, va astept. :D

Maaaa, am uitat. Duminica, 12 mai, ma duc la o nunta. Asa ca daca vreti sa veniti, va astept sambata. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Maaaa, am uitat. Duminica, 12 mai, ma duc la o nunta. Asa ca daca vreti sa veniti, va astept sambata. :rolleyes:

Lasa nuntile bro...sau si acolo dai cu genunchii pe jos?:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maaaa, am uitat. Duminica, 12 mai, ma duc la o nunta. Asa ca daca vreti sa veniti, va astept sambata. :rolleyes:

fugi ma si inchina ceva sambata la amiaza, si hai cu noi. nu esti truuuu :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot, e nunta unui prieten bun. George-l cunoaste. :P

Dar toata ziua de sambata sunt liber, asa ca ne putem distra impreuna. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot, e nunta unui prieten bun. George-l cunoaste.

Dar toata ziua de sambata sunt liber, asa ca ne putem distra impreuna.

traiasca Robi,nu? :alcy: eu am o prezenta la o stare civila sambata,deci weekendul viitor nu ne vedem.las`ca pana ne vedem pe Tihuta vii la Cata sa mananci si sa bei fratis :crack: :crack: amanam treaba pentru weekendul 18-18 mai?muresenii,ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traiasca Robi,nu? :alcy: eu am o prezenta la o stare civila sambata,deci weekendul viitor nu ne vedem.las`ca pana ne vedem pe Tihuta vii la Cata sa mananci si sa bei fratis :crack: :crack: amanam treaba pentru weekendul 18-18 mai?muresenii,ce ziceti?

 

6 poate sa vina linistit la baia mare ca precis o sa mai ramana niste miel de la paste... si ceva vin cu flori

 

de abia astept sa mergem noi la bistrita sa manac si sa beau gratis sa vada si el cum e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma bag ,sa mai vb cu restul

traiasca Robi,nu? :alcy: eu am o prezenta la o stare civila sambata,deci weekendul viitor nu ne vedem.las`ca pana ne vedem pe Tihuta vii la Cata sa mananci si sa bei fratis :crack: :crack: amanam treaba pentru weekendul 18-18 mai?muresenii,ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

naspa, pe 16 plec. sper sa gasesc pe cineva cu care sa ies, aici nu prea am cu cine iesi ture mai lungi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei, in 11, sambata, vin eu cu tine pe Tihuta. :rolleyes:

 

 

6 poate sa vina linistit la baia mare ca precis o sa mai ramana niste miel de la paste... si ceva vin cu flori

 

de abia astept sa mergem noi la bistrita sa manac si sa beau gratis sa vada si el cum e

:D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si uite ca se face al 4-lea weekend consecutiv in care Gremlin e prezent pe Mesteacan.si ghici ghicitoarea mea...gumele,care inainte erau peste 50%,acum se termina :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei, in 11, sambata, vin eu cu tine pe Tihuta. :rolleyes:

 

hmmm,. suna tentant. cred ca vin. sa mai caut pe cineva si vin. mii urat sa vin singur. dar ma bag, ca setea e mare. :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...