Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma enervati ca ati dat o asa la pace. nu mai aveti nici un haz. cred ca Todea a stricat totul, trebuia el sa zica ce a zis dar nu i adevarat decat chestia ca nu ne dam de fite ci chiar suntem pasionati.

imi retrag cuvintele si ma mut pe topicul de mucicosi enduristi :D

totusi sa ma anuntati daca se fac pariuri!!! :tempted:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata v-ati inmuiat baieti? sau ati plecat in uichend :D

 

Paul, nu fi rau. muresenii nu vor depasi numarul racerilor "lichidati" in bucuresti.

tu de ce nu te bagi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merg pe mureseni. am o pila smechera la o fabrica de lumanari, afacere de familie.

pai din cate stiu eu, din gasca noastra nu a avut nimeni nici macar vreun accident grav, sa pateasca ceva fizic; fiarele s-au mai indoit din cand in cand, atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata v-ati inmuiat baieti? sau ati plecat in uichend :D

 

Paul, nu fi rau. muresenii nu vor depasi numarul racerilor "lichidati" in bucuresti.

tu de ce nu te bagi?

 

cu lumanarile ma refeream la cei care vor sa se antureze la baieteala asta fara sa aiba habar ce vorbesc si cum se merge. cat despre bagat ma bag, dar ma calific mai degraba in plutonul de nivel 2, nu in cel fruntas. macar eu stiu unde ma situez si imi vad de ciorba mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu lumanarile ma refeream la cei care vor sa se antureze la baieteala asta fara sa aiba habar ce vorbesc si cum se merge. cat despre bagat ma bag, dar ma calific mai degraba in plutonul de nivel 2, nu in cel fruntas. macar eu stiu unde ma situez si imi vad de ciorba mea.

te astept. pai cred ca acolo voi fi si eu. nu am niciun gand in primul pt ca reflexele/antrenamentul mi-s la pamant dupa o pauza de aproape un an. iar pana ma refac dureaza. iar eu daca-mi iau concediu si vin direct.....nu fac nimic.

dar ramane sa vedem cand o fi :D

deci te bagi sau nu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va dezamagesc!.... sunt fara influente hi

 

Am recitit topicul care a inceput in 2008 si am inteles ca:

- sepentinele sunt ale motociclistilor, care le iubesc....

-regula e ca "nu exista reguli"

-fuge de pol cel care poate, stie, si-l tine ......eu nu pot sa fac asta

-pe motor visez sa fim egali, prieteni, indiferent de ce suntem CAND COBORAM de pe ele....asta e viata...nu toate visele se indeplinesc

 

FARA RESPECT nu se poate...

Am avut o problema legata de respect....DE ACUM salut un motociclist fara sa ma intereseze daca-mi raspunde sau nu.

 

Eu o dau la pace...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au avut noroc. Nu e nici o inginerie.

fara noroc e imposibil, clar ca trebuie noroc

nu stii cand se termina norocul, si pe pista poti avea ghinion si sa o belesti, numai ca sansele sunt mult mai mici

Editat de otto.tun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te astept. pai cred ca acolo voi fi si eu. nu am niciun gand in primul pt ca reflexele/antrenamentul mi-s la pamant dupa o pauza de aproape un an. iar pana ma refac dureaza. iar eu daca-mi iau concediu si vin direct.....nu fac nimic.

dar ramane sa vedem cand o fi :D

deci te bagi sau nu :D

 

in ce sa ma bag ? aici se vorbesc vorbe. atat baietii din Mures si alde stau_de_6 sunt convins ca nu au nevoie de anturaj sa se dea mai sportiv, vorbesc si ei sa mai treaca timpul ca e lunga iarna. daca vor sa se gaseasca pun ei mana pe telefoane ca sigur au minute. eu m-am intalnit intamplator asta-toamna cu muresenii, eram cu cineva care ii cunostea si am stat la o ciorba si o cafea in poiana si sunt oameni absolut normali, un pic grabiti :transport-040: dar normali.

 

mai bine sa se revina la ideea de baza a topicului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea de baza sunt serpentinele si cei care le "iubesc" deci se discuta despre asta. faptul ca s-a ajunt la putina caterinca si instigare la "baieteala" nu e nimic iesit din comun. cei care vor veni, o vor face cu siguranta fie ca s-a vorbit sau nu pe forum. ideea era sa fim cat mai multi dar nu exagerat sau oricine incat sa ne incalcim in noi. cu siguranta din cei care si-au anuntat prezenta, nu vor veni toti, sau cel putin nu vor veni toti in acelasi timp. dar cu siguranta 6 si muresul se vor intalni, cu siguranta voi fi si eu, daca nu cand e muresul, va fi doar cu 6 (invitatia e veche)

 

acum care va dori sa se alature, va fi binevenit. care nu.... va admira poze aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am iesit si eu ieri la o tura scurta. Cred ca in 2 saptamani putem sa ne dam, asa, lejer. Primele ture o sa le dau spre Baia Mare, pe Mesteacan, in recunoastere. :P

Cred ca si George s-a dat astazi. :D

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am iesit si eu ieri la o tura scurta. Cred ca in 2 saptamani putem sa ne dam, asa, lejer. Primele ture o sa le dau spre Baia Mare, pe Mesteacan, in recunoastere. :P

Cred ca si George s-a dat astazi. :D

buna ideea cu tura spre Baia Mare...si mai buna treaba cu recunoasterea,o sa ai nevoie,sa nu iti prinzi urechile cand o sa trec pe langa tine...sa stii in ce parte sa o iei :crack: :crack: yep,am iesit si eu asa lejer in jurul blocului,pfff....acum bagam motorul la servisat si,la fel zic si eu,in doua saptamani ne vedem "pe teren" :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ideea cu tura spre Baia Mare...si mai buna treaba cu recunoasterea,o sa ai nevoie,sa nu iti prinzi urechile cand o sa trec pe langa tine...sa stii in ce parte sa o iei :crack: :crack:

In care viata? :blbl:

P.S. Vezi ca maine si joi sunt la Baia Mare, bem o bere. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...