Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

te vad eu pe tine in august la hungaroring ce poti si cu ce te prezinti

 

Ma prezint cu trasura trasa de cai...sa ii vezi pe aia cum ard gazu':D

 

:-$ Georgica !!!! :whip:

We,the jury,find guilty as charge the offendent of beeing amusing as hell:))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca vi cu niste cai obositi,nu prea cred ca faci fata,dar vedem cand trecem la fapte,vezi ca juninca mea e pregatita.chiar azi mecanicu mi-a pus inapoi claxonul,ca pe curbe cand trec pe langa tine am sa te claxonez..".tine minte asta"

Mie imi monteaza mecanicul oglinzile la loc sa te pot observa mai bine cand ma voi indeparta de tine dupa prima curba..claxonul l-am lasat pe motor dar numai in caz de forta majora,cu tine si cu nicu n-am asemena stres:)))

 

:funny:

Tu sa taci:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma nu ai stres,dar cand ajungem sa intram pe pista sa nu uiti sa iti iei pastila de stres si de palpitatii....sa iti fac reteta de pe acum,si da oglinzile jos ca iti spun deacum ca nu te lasa cu ele,si dupa aceea ai motive ca nu ai putut sa ma faci ca nu te-a lasat sa intri....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma nu ai stres,dar cand ajungem sa intram pe pista sa nu uiti sa iti iei pastila de stres si de palpitatii....sa iti fac reteta de pe acum,si da oglinzile jos ca iti spun deacum ca nu te lasa cu ele,si dupa aceea ai motive ca nu ai putut sa ma faci ca nu te-a lasat sa intri....

Acum am vb cu doctoru' si mi-a prescris calmante puternice unguresti:D...vezi ca arturica stie ce vorbeste:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata cu off-topicul ca ne luam pauza fortata imediat...

Legat de serpentine acum...avand in vedere ca unii dintre noi suntem norocosi si avem loc de joaca aproape de casa,ii intreb pe restul posesorilor de sportive si amatori de curbe:unde suparare va domoliti,si cam cat de des,pofta de curbe?ca doar de aia v-ati luat motorete:)(cei care au moto sa mearga prin oras de la terasa la terasa,regim touring 100% ori blana orbitoare pe linie dreapta,sa nu raspunda)...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa aveti timp si de altceva

http://www.youtube.com/user/irnieracing?feature=watch

cum o sa arate filmul vostru ?

 

am urmarit 11 filmulete,ce viata pe el/ei

eu unu asa pilotez,nu stiu george cum merge,dar nu cred ca-l face pe moa..mosu are in sange in instalatie.oricum vedem la sfarsit hartia ce scrie pe ea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...