Sari la conținut

Poze Cu Supermoto


sil3nt_control
 Share

Postări Recomandate

bv misule frumos!! cat a costat weekendul ? poate poate mai mergem odata anu asta si vin cu motoreta noua

 

 

Salutare,

 

Cred a costat undeva pe a 300 RON.

 

 

Mesaj completat

La joaca:

 

http://www.ro-bikes.afraid.org/stuff/LaJoaca-23.08.09/Pics/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 575
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am revenit . ..va spun mai incolo si cu ce :D

husaberg fe 550e 2007 , 67 caluti :D conceputa pentru enduro ....asemanatoare cu 530 , pe care am luat-o dotata cu roti set supermoto + set de cross

Mesaj completat

husaberg fe 550e 2007 , 67 caluti :D conceputa pentru enduro ....asemanatoare cu 530 , pe care am luat-o dotata cu roti set supermoto + set de cross
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

husaberg fe 550e 2007 , 67 caluti :D conceputa pentru enduro ....asemanatoare cu 530 , pe care am luat-o dotata cu roti set supermoto + set de cross

Mesaj completat

 

 

 

bv frate !! in sf ti-a venit mintea la cap! :D ma bucur sa te vad pe aici iar! insanatosire grabnica am auzit si eu de incident..

 

mi-a luat si eu ceva de aproape 60 cai

:D abia astept sa ne plimbam cojones!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai da ... mai alergam niste caini pe stadioane ... mai tragem niste carari prin politehnica

la ce monstrulet am luat , trebuie sa ma fac bine bine cu genunchiu ca sa fiu apt pt calareala

 

 

hai ca ne e dor de iesirile alea funky (radeam dreaq 2-3 ore incontinuu la cate faceam) :D

 

baga mare acolo si fi gata repede :D trebuie 1 sa o uzi 2 sa o alergi 3 sa refacem sm grupul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
husaberg fe 550e 2007 , 67 caluti :agree: conceputa pentru enduro ....asemanatoare cu 530 , pe care am luat-o dotata cu roti set supermoto + set de cross

Mesaj completat

 

 

sa-l stapanesti sanatos!

intrebare: cat ai dat pe el? am si eu unu' identic cu kit complet de SM si enduro (cu mussuri cu tot) inclusiv plastice pt SM si enduro si nu stiu cat sa cer pe el...?!

 

tks!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
deja ma atac,bai fratilor,trebuie si la mine far acerbis,asta mai exact ;) post-21500-1256740056_thumb.jpg

Mesaj completat

asa ceva se accepta la aceasta sectiune ??? :bow: post-21500-1256740664_thumb.jpg

 

 

 

masca se numeste diamond de la acerbis....multi o pot aduce...si despre african...ce sa zic, si ktm-ul 990 e o vaca mare ...dar cred ca nu se compara ...ar intra la un supermoto touring :bow: oricum ar fi bestiala motoreta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...