Sari la conținut

Poze Cu Supermoto


sil3nt_control
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 575
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ale mele se prind printr-o tijă filetată care traversează axul roții (Âşi față Âşi spate).

 

IDEM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ms pt pont :cheers:

 

din ce am mai citit pe forumuri, afara se folosesc roti de skate board.

http://www.apriliaforum.com/forums/showthread.php?t=203066

http://www.pashnit.com/bikes/SuzukiDRZ-martins.htm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Chiar daca e vorba de poze banuiesc ca se accepta si videoclipuri.

Acest videoclip mi s-a parut interesant

Ce poate fi mai misto decat SM :bounce: ? ( si enduro )
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

post-66756-0-74211800-1341472568_thumb.jpg

 

Asta e a mea,49 deocamdata,am 16 ani.

 

Sa o stapanesti sanatos & sa ii pui dupa ce o inveti, set de 80cmc :bounce: . Eu am mers cu o sendra modificata la 80cmc.

 

post-66756-0-74211800-1341472568_thumb.jpg

 

Asta e a mea,49 deocamdata,am 16 ani.

 

Sa o stapanesti sanatos & sa ii pui dupa ce o inveti, set de 80cmc :bounce: . Eu am mers cu o sendra modificata la 80cmc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e a mea,49 deocamdata,am 16 ani.

Super tare! Ca fapt divers, ai luat-o din judetul C-ta? Cati banuti a fost? Cautam prin iarna si eu asa ceva pt. o cunostinta, insa am gasit doar 'rapciugi'. Sa o stapanesti sanatos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o stapanesti sanatos & sa ii pui dupa ce o inveti, set de 80cmc :bounce: . Eu am mers cu o sendra modificata la 80cmc.

 

 

 

Sa o stapanesti sanatos & sa ii pui dupa ce o inveti, set de 80cmc :bounce: . Eu am mers cu o sendra modificata la 80cmc.

 

 

Multumesc frumos.

Asa ma gandeam si eu,si la 17 ani o sa ii bag mai mult ca sigur.La 18 vreau sa imi iau un f4i pt ca nu imi permit sa imi iau de 125,dupaia de 250 si tot asa.

 

 

 

 

 

 

 

Super tare! Ca fapt divers, ai luat-o din judetul C-ta? Cati banuti a fost? Cautam prin iarna si eu asa ceva pt. o cunostinta, insa am gasit doar 'rapciugi'. Sa o stapanesti sanatos!

 

Multumesc

 

 

 

 

Am adus-o din Spania,aici la noi nici vb de ceva bun.Am dat 1000 pe ea si inca 200 de euro pentru drum+acte.

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Salut taticilor...dupa cum am inceput sigur ati inteles ca sunt incepator...embarrassed.gif...am achizitionat zilele acestea un SM...KTM LC4...am inceput acum vreo cativa ani pe scuter si de vreo 3 ani pe un SM mic de 125...Cred rolleyes.gif ...ca a venit timpul pt ceva mai mare si pt asta va cer sprijinul. As dori sa fac ceva cursuri pt a nu ma certa cu noua " achizitie"...precizez ca nu mi trece prin cap sa fac circarii prin oras sau sa ma dau pe circuit...Stiu deja ca o sa fiu luat la mistocareala , dar asta e...poate gasesc si pe cineva dispus sa impartaseasca din experientele lui...burnout.gifCaut deasemenea (pe linga sfaturi) si sfaturi de unde pot sa cumpar diverse lucrusoare pt mobra ( ...a fost destul de neingrijita)....Multumesc anticipat...si va astept sa ..."trageti in pianist"...Heaven is my second choice!ricky.gif<br style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: verdana, tahoma, arial, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(238, 242, 247); ">PS. Daca am postat gresit, scuze...pina invat...

Attached thumbnail(s)

  • post-69265-0-42955500-1344687627_thumb.jpg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ... cred ca cel mai usor este sa ne vedem prin oras.

impartim idei, mai vezi si cateva motarde (printre care sunt vreo 4 lc4-uri).

Trimite-mi un PM cu numarul tau, si cand e de iesit (in general dupa orele 21-22) iti dau si tie mesaj.

Seara buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

@ grinch :pfff, tot nu crezi ca stiu istoria motoretei de cand a intrat in romanica: motomania-yetty-gaju si acum la tine :P te ajut si cu mersul cu ea, treci pe la mine si discutam :friends:

i-ai pus surubul dintre galeri???

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

SAlut , Honda FMX 650 , sunt din Ploiesti si astept noi parteneri de plimbari prin paduri .(mi-e cam tarsa singur ca poate patesc ceva peacolo , nu ma mai gaseste nici dracu)

 

Acelasi lucru ma gandesc si eu cand ma duc singur :-) pic pe nu stiu unde si mor ca sobolanu' singur in sant. :-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=h8TqQ2ZJOSM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...