Sari la conținut

Test-drive Ktm La Ciolpani Pe 18-19 Octombrie


Postări Recomandate

Motomania va asteapta pe traseul enduro din cadrul circuitului Ciolpani, in weekend-ul 18-19 octombrie pentru un test-drive cu urmatoarele motociclete KTM:

65 SX

150 SX

450 SX-F

125 EXC

250 EXC-F

400 EXC - 2 buc.

530 EXC

Toti cei interesati sunt :)

pentru orice detalii suplimentare, feel free to contact us!!!!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motomania va asteapta pe traseul enduro din cadrul circuitului Ciolpani, in weekend-ul 18-19 octombrie pentru un test-drive cu urmatoarele motociclete KTM:

65 SX

150 SX

450 SX-F

125 EXC

250 EXC-F

400 EXC - 2 buc.

530 EXC

Toti cei interesati sunt :)

pentru orice detalii suplimentare, feel free to contact us!!!!!! :)

exact modelul care ma intereseaza lipseste..ce se intampla cu 450 exc???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ar fi indicat si 690 la test ? - nu neaparat pe circuitul de cros-trambuline, ci prin zonă, care oferă cât de cât un mini traseu de enduro-rally raid (drum de țară si ceva urcări si coborări pe malul Ialomitei). Modelul asta chiar ma intereseaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa ne bagam si noi (daca avem loc de mark si gasca)ca vrem sa ne innoim..bafta vali..

 

 

 

Parca ziceai ca veniti la noi, la raliu...

Vali stia si el de raliul pe care il pregatesc, putea sa puna ride-testul alta data, ca sa nu se suprapuna cu raliul, sau aci, pe dealurile de la Craiova....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca ziceai ca veniti la noi, la raliu...

Vali stia si el de raliul pe care il pregatesc, putea sa puna ride-testul alta data, ca sa nu se suprapuna cu raliul, sau aci, pe dealurile de la Craiova....

My dear Lupu :) , nu Vali a fost cel care a decis data test-drive-ului, iar stabilirea unei anume perioade pentru test-drive este influentata de mai multi factori( cum ar fi sosirea motocicletelor in tara)

Din pacate acum totul este stabilit, poate data viitoare vom face in asa fel ca toata lumea sa fie multumita si sa nu ne mai suprapunem

Toate cele bune :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motomania va asteapta pe traseul enduro din cadrul circuitului Ciolpani, in weekend-ul 18-19 octombrie pentru un test-drive cu urmatoarele motociclete KTM:

65 SX

150 SX

450 SX-F

125 EXC

250 EXC-F

400 EXC - 2 buc.

530 EXC

Toti cei interesati sunt :)

pentru orice detalii suplimentare, feel free to contact us!!!!!! :)

 

Ne lasati in ceata?

 

690 enduro va fi la test?

La ultimul test de la ciolpani, a plouat si nu am putut ajunge.

 

Spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, da ... vin si eu ! Sper sa reusesc sa calaresc un 250 2t si 400-ele 4t. Sper sa am loc ......

Nu e niciun 250 2t in lista de motoare ce se pot testa, cel putin eu asa vad.

 

Motomania va asteapta pe traseul enduro din cadrul circuitului Ciolpani, in weekend-ul 18-19 octombrie pentru un test-drive cu urmatoarele motociclete KTM:

65 SX

150 SX

450 SX-F

125 EXC

250 EXC-F

400 EXC - 2 buc.

530 EXC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca ziceai ca veniti la noi, la raliu...

Vali stia si el de raliul pe care il pregatesc, putea sa puna ride-testul alta data, ca sa nu se suprapuna cu raliul, sau aci, pe dealurile de la Craiova....

cristi eu personal nu pot sa vin fiindca lucrez pana sambata la 2,asa ca raid-ul ptr mine este compromis,dar in valcea mai sunt inca vreo 20 de enduristi care poate ajung..eu astazi o sa-i anunt la sedinta de cursa ta si le dau amanuntele..bafta la organizare..

 

asa ca reusesc sa ajung duminica la testul lui vali & co..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baga lupule baga..valcea vine clar..conteaza pe noi..

 

asa ca draga organizatorule ai grija pe cine contezi!

gasca asta valceana se dovedeste de fiecare data a fi foarte serioasa!

 

din ce-mi amintesc eu repede acum au mai promis un ajutor(voluntar) si la lazarea......i-a vazut cineva???

Editat de Rebelul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne lasati in ceata?

 

690 enduro va fi la test?

La ultimul test de la ciolpani, a plouat si nu am putut ajunge.

 

Spor!

 

din pacate nu avem si 690-ul la test drive...din toate modele pe care le vom testa, sunt sigura ca veti gasi ceva care sa va faca sa uitati de 690 :)

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ca draga organizatorule ai grija pe cine contezi!

gasca asta valceana se dovedeste de fiecare data a fi foarte serioasa!

 

din ce-mi amintesc eu repede acum au mai promis un ajutor(voluntar) si la lazarea......i-a vazut cineva???

asta e situatia,bine ca esti tu serios ...daca nu pot nu pot si basta,nou job,noua ordine interioara si nu pot sa lipsesc..macar am avut bunul simt si am anuntat ca nu pot sa vin..iar despre treaba cu lazarea asa a fost sa fie..la sedinta s-a hotarat sa mergem toti la cursa la sibiu si ne-am dus..mare branza..totusi nu inteleg ce mama draq imi tot tii cont ce fac si cum fac.. :) vezi-ti frate de problemele tale,nu inteleg..chiar nu ai loc de mine??

 

PS am soacra nu cred ca mai am nevoie de una..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai nenea attilas sau cum iti zice lu matale, incearca sa fii mai politicos pe pm!

acuma chiar ma calci tu pe mine pe nervi, pana acum chiar m-ai amuzat.

 

eu am remarcat doar ca nu te tii de cuvant si atat, ca doar matale esti o figura marcanta in lumea sporturilor si competitiilor! nu ma interesezi deloc, dar parca prea te faci remarcat prin tot felul si nu pot sa nu te vad!!!

 

hai pa! si mai domoleste limbaju' ala ... ca eu m-am adresat frumos lu matale.

Editat de Rebelul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai nenea attilas sau cum iti zice lu matale, incearca sa fii mai politicos pe pm!

acuma chiar ma calci tu pe mine pe nervi, pana acum chiar m-ai amuzat.

 

eu am remarcat doar ca nu te tii de cuvant si atat, ca doar matale esti o figura marcanta in lumea sporturilor si competitiilor! nu ma interesezi deloc, dar parca prea te faci remarcat prin tot felul si nu pot sa nu te vad!!!

 

hai pa! si mai domoleste limbaju' ala ... ca eu m-am adresat frumos lu matale.

este problema mea cum vorbesc,daca ai ceva de impartit cu mine foloseste te rog pm si incearca sa ramai offtopic..

 

ps nu sunt si nu am sustinut niciodata ca as fi o figura marcanta in lumea sporturilor si a competitiilor..astea sunt pur si simplu rautati gratuite si acide din partea ta..hai pa..iar daca te-am enervat,nu pot decat sa ma bucur..asta era si ideea sa simti si tu ce am simtit eu can am citit postul tau..

 

soso..iertare si sterge tu ultimele posturi complet inutile ..

 

nu mi te-ai adresat cu nimic..ne-ai facut mai pe ocolite mincinosi in fata intregii comunitati de enduro..

Editat de atillas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uaaauuuu

seara avem mister biker... vin neaparat sa il vad pe stefi in costum de baie recitand poezi.

 

ne vedem la circuit, chiar daca ploua!!!

imi pare rau ptr proba speciala am ales un moment de balet din lacul lebedelor..dupa care voi recita (cu intonatie)din minulescu..apropos are cineva sa imi imprumute un tu-tu(cred ca se scrie tou-tou)..marime 5xl???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...